Angielski Online

Reklama Google


Edukey - szkolenia marketingowe i komputerowe w Łodzi

Edukey - szkolenia marketingowe i komputerowe w Łodzi Łódzka firma marketingowo - szkoleniowa. Specjalizuje się w działaniach eMarketingowych takich, jak SEO i pozycjonowanie stron internetowych, reklama Google AdWords, ePR i Social Media oraz tworzenie profesjonalnych stron WWW. Szkolenia kopmuterowe, prawne i marketingowe na terenie Łodzi, Warszawy i okolic. Doświadczeni trenerzy, małe grupy.

Szczegóły strony www.edukey.pl:

Podlinkuj stronę www.edukey.pl:

Edukey - szkolenia marketingowe i komputerowe w Łodzi

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 17 Odwiedziny googlebot 383

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szkolenia »

  HR to dyscyplina, która wymaga ciągłej pracy nad sobą i rozwijania kwalifikacji. Jak to zrobić? Należy stale doskonalić swoją wiedzę, przekazywać ją i wymieniać się opiniami. Czy znany jest na to sprawdzony sposób? Łatwy może nie, ale efektywny tak ? kursy HR. Jesteśmy w tej domenie liderem w sektorze - oferujemy kursy HR, które dają rezultaty finansowe i skutkują rozwojem kariery. Budując nasz portal zadbaliśmy o najmniejsze szczegóły i ciągle tak działamy. Zamieszczamy autorskie materiały informacyjne z specjalności HR, dbamy o poszerzanie wiedzy, stabilne szkolenia sprzedaż podnoszenie poziomu usług. Tajemnica pomyślności kryje się w rozwoju, również indywidualnym. Tworząc plany naszych kursów HR, motywujemy się tym nadrzędnym priorytetem. Musimy być efektywni i konkurencyjni. Metoda ta się sprawdza, jednocześnie w stosunku do nas samych, jak i profesjonalistów, którzy wyrażają wolę współpracy.

  Data dodania: 09 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Media relations »

  Żeby uzyskać postanowione cele, najlepiej kształcić się u najlepszych. Doświadczenie nabyte przez lata w czasie współpracy ze znanymi w kraju redakcjami pozwala ekspertom z zespołu Pably prowadzić potwierdzane certyfikatem warsztaty dziennikarskie, warsztaty z dziedziny media relatons czy w obszarze pisania kontentu na najwyższym poziomie. Pably szkoli, jak pisać artykuły do gazet i internetu, tak aby przyciągnąć uwagę odbiorców. Na stronie znajdują się również absorbujący kontent ze świata zagranicznych i polskich mediów.

  Data dodania: 19 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka niemieckiego z ESKK »

  Jest wiele sposobów, aby wzmocnić swoją pozycję w firmie. Jednym z nich, nie zaprzeczysz, jest nauka niemieckiego. Cóż bardziej wpłynie na wartość twojej osoby jak nie inwestycja w samego siebie? Pomijając fakt, że po prostu język taki może Ci się przydać w życiu, to jeszcze zaskarbisz sobie uznanie szefa. Zamów kurs w ESKK po przez Internet lub listownie a nie pożałujesz.

  Data dodania: 14 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy on-line »

  W tych czasach istotnie mnóstwo mówi się o tym, że Globalną sieć może być działaniem pozytywnym dla potencjalnych użytkowników jak też wnosi on mnóstwo pożytecznego do życia. W niejakich przypadkach będzie on dosłownie niezbędnym koniecznym elementem życia, oczywiście że da się w nim wyszukać różnenader ważne wiadomości, które mogą pomóc zwyczajnym uczniom w nauce. Skoro wszak warto iść z duchem czasu, to oraz nauki można prowadzić online z pomocą różnorakiego rodzaju komunikatorów. Taki rodzaj tworzenia kursów i nauki przez internet nosi nazwę kursy on-line. Termin wywodzi się z języka angielskiego - przedrostek e znaczy, iż kurs prowadzony jest przez komputer, a natomiast część "learning" z j. angielskiego tłumaczona może być, jako nauka. W praktyce tego rodzaju kursy internetowe można podzielić na 2 ważne grupy, które są związywane z rodzajem komunikowania się. Bywa to komunikacja tekstowa, i głosowa. Sama nazwa wskazuje, że w sytuacji tekstowej kurs odbywa się za pomocą komunikowania się ze sobą przez pisanie na klawiaturze, a głosowa przez wykorzystanie komunikatorów obsługujących mikrofony. Kurs kursy on-line na bank niejest jakimś idealnym sposobem na zdobycie cennej nauki. W końcu nie wygląda to tak,jak i prawdziwe kursy, w których spogląda się trenerowi bezpośrednio w oczy i da się z nich wyczytaćbardzo korzystne dane. Mimo wszystko taki rodzaj uczenia się ma możliwość pomóc wielu ludziom znacznie się dokształcić jak też zyskać istotne informacje, które są potrzebne, kursy on-line na bank może być wielką szansą dla ludzi, a na pewno bardzo przyda się wróżnorakich sytuacjach.
   

  Data dodania: 15 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy Stargard »

  Pierwsza w Stargardzie Szczecińskim uczelnia wyższa Stargardinum serdecznie zaprasza do przebycia wielu oferowanych szkoleń językowych i pozostałych. Stargardinum jest odrębną uczelnią posiadającą prawo przyznawania tytułów naukowych. Naukowcy wykładający w Stargardinum wywodzą się z Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, przez co jesteśmy w stanie zaoferować naszym uczniom najwyższą jakość oferty edukacyjnej. Program nauczania w Stargardinum zorientowany jest tylko na najistotniejsze, najbardziej przydatne umiejętności. Kursy Stargard, Kursy Stargard Szczeciński, Szkoły policealne Stargard Szczeciński.
   

  Data dodania: 28 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • szkolenia bhp częstochowa »

  Kurs pierwszej pomocy, ocena ryzyka zawodowego, instrukcja bezpieczeństwa pożarowego i szkolenia z zakresu BHP i PPOŻ to zakres działalności firmy usługowej Sułkowski. Oferta firmy skierowana jest do przedsiębiorców z całego kraju, zatem jeśli interesują Was szkolenia BHP Częstochowa najlepiej od razu powierzyć swoje oczekiwania profesjonalistom, wówczas zostanie przygotowana dla Was indywidualna oferta usług i cen. Zapewniamy konkurencyjne ceny na rynku szkolenia BHP Częstochowa czy w innych miastach.

  Data dodania: 13 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia vat, szkolenia podatkowe i podatki - »


  W szkoleniach główny nacisk prowadzony jest na szkolenie VAT. Podatki to miejsce w budżecie w którym w łatwy sposób bez nakładu pracy można uzyskać niezłe przychody procentowe w stosunku do obrotu firmy. Poznajmy podatki ponieważ tanim kosztem możemy zwiększyć dzięki temu dochód firmy. Szkolenia podatkowe odbywają się w przestronnych i dobrze oświetlonych salach, posiadamy dobre miejsce do zaparkowania oraz dobrze wyposażone i przeszkolone sale wykładowe. Na zajęciach panuje otwarta atmosfera tak aby Państwo nie krępowali się zadawać pytań.

  Zapraszamy również na stronę WWW gdzie w skrótowy sposób omówiony jest plan i zagadnienia szkoleń podatkowych.
  Szkolenia przeprowadzana są w miłej i kameralnej atmosferze. Prowadzący szkolenia to wyspecjalizowani profesjonaliści którzy na bieżąco prowadzą własne firmy i znają aktualny stan prawa podatkowego oraz wiedza jak w praktyce poruszać po ciężkim terenie podatkowym VAT.

  Data dodania: 19 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła fotografii Warszawa - sprawdź »

  Jesteś miłośnikiem fotografii? Chcesz wykonać idealne zdjęcia przy wykorzystaniu nowoczesnych materiałów? Jeżeli do tego stopnia to miło namawiamy do zapoznania się z naszą ofertą. Umożliwiamy wynajęcie profesjonalnie wyposażonego studia. W naszym studiu znajdują się modyfikatory światła różnego typu, statywy oraz przyrządy, lampy i również specjalnie dobrane tła. Ceny usług naszego studia są bardzo atrakcyjne oraz jesteśmy pewni, że każdy będzie całkowicie kontent z propozycji naszej firmy. Każdemu zapewniamy profesjonalną forma usług co sprawia, że każdy będzie chciał do nas naturalnie wrócić. Lokalizacja naszego studia jest bardzo dogodna co sprawia, że nikt nie będzie miał problemów by do nas dojechać. Miło zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Gwarantujemy profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego klienta.

  Data dodania: 30 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • KURS Certyfikat Kompetencji Zawodowych Katowice »

  KURS Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Transporcie Drogowym KATOWICE.

  Przewóz osób, przewóz rzeczy, spedycja.

  Certyfikat Kompetencji Zawodowych uprawnia do uzyskania:
  - Licencji oraz zezwolenia na wykonywanie krajowego i międzynarodowego zarobkowego transportu drogowego osób lub rzeczy
  - Licencji spedytora - na wykonywanie pośrednictwa w zakresie wykonywania transportu rzeczy

  W cenie kursu: podręcznik, materiały w wersji elektronicznej oraz dostęp do bazy pytań egzaminacyjnych.

  Czas trwania szkolenia: 3 weekendy - 3 soboty, 3 niedziele w godz. 8. 00 – 16. 00

  Forma zajęć: wykład, dyskusja, zajęcia praktyczne - zadania i testy egzaminacyjne

  Szkolenie obejmuje następujący zakres programowy:
  - Prawo handlowe
  - Prawo socjalne
  - Prawo podatkowe
  - Działalność gospodarcza i zarządzanie finansami
  - Dostęp do rynku
  - Normy techniczne i techniczne aspekty działalności
  - Bezpieczeństwo drogowe
  - Zadania problemowe - transport rzeczy
  - Zadania problemowe - transport osób

  Kurs oraz egzamin odbywa się w Katowicach. Naszym kursantom zapewniamy bezpłatny parking przy budynku.

  Data dodania: 11 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalny plac zabaw Bolesławiec »

  Czasami nie wiemy, co poczynić z dziećmi, aby się nie nudziły. Na szczęście mamy salę zabaw, gdzie można je przywieźć. Jest to w znacznym stopniu lepsze niż jakiekolwiek przedszkole. Znajdziemy tutaj nowoczesny sprzęt, który przeszedł różne konkretne testy, za sprawą czego można mieć pewność, że jest on całkowicie bezpieczny dla najmłodszych. Najmłodsi w ogólności będą mogły się tutaj poczuć jak w domu. Mają mnóstwo sposobności na spędzenie czasu i z pewnością nie będą stękać na nudę. Wspólnie z rówieśnikami mogą szaleć w małpim gaju, poskakać na trampolinach, chować się w basenach z kolorowymi piłeczkami czy pójść na zjeżdżalnię. Prócz tego znajdą tutaj animatorów, którzy mają pełno niesamowitych pomysłów a także entuzjastycznie wypełnią czas bąbli dobrą rozrywką a także edukacją. Warto wybrać się na tę salę zabaw a także samemu ją zobaczyć.

  Data dodania: 27 10 2019 · szczegóły wpisu »
Pozycjonowanie Warszawa