Giełda Bitcoin i Litecoin

Reklama Google


Edukey - szkolenia marketingowe i komputerowe w Łodzi

Edukey - szkolenia marketingowe i komputerowe w Łodzi Łódzka firma marketingowo - szkoleniowa. Specjalizuje się w działaniach eMarketingowych takich, jak SEO i pozycjonowanie stron internetowych, reklama Google AdWords, ePR i Social Media oraz tworzenie profesjonalnych stron WWW. Szkolenia kopmuterowe, prawne i marketingowe na terenie Łodzi, Warszawy i okolic. Doświadczeni trenerzy, małe grupy.

Szczegóły strony www.edukey.pl:

Podlinkuj stronę www.edukey.pl:

Edukey - szkolenia marketingowe i komputerowe w Łodzi

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 17 Odwiedziny googlebot 370

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szkolenia, kursy dofinansowane Kraków »

  Będąc szefem przedsiębiorstwa ma się z reguły na głowie sporo zadań. Kiedy niekiedy trzeba samemu wszystko przypilnować, np skierować robotników na szkolenia. Kraków to ośrodek miejski, w jakim odbywa się dużo tego rodzaju sympozjów. Na ogół aranżuje je zaszczytna i lubiana ekipa AVENHANSEN, która ma niewątpliwie bardzo duże doświadczenie, szczególnie jeśli chodzi o szkolenia dofinansowane ze środków europejskich. Chętnych na nie brakuje, bo lista uczestników potrafi się czasem zapełnić w przeciągu kilkunastu dni. Obecne standardy na rynku pracy wymusiły na pracodawcach wysyłanie swoich pracowników na rozmaite kursy. Kraków jest miastem, w jakim odbywają się one zazwyczaj najczęściej, więc tutejsi biznesmeni nie muszą ponosić nadmiernych wydatków na dojazd swoich pracowników na wybrane spotkania.

  Data dodania: 28 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia »

  HR to dyscyplina, która wymaga ciągłej pracy nad sobą i rozwijania kwalifikacji. Jak to zrobić? Należy stale doskonalić swoją wiedzę, przekazywać ją i wymieniać się opiniami. Czy znany jest na to sprawdzony sposób? Łatwy może nie, ale efektywny tak ? kursy HR. Jesteśmy w tej domenie liderem w sektorze - oferujemy kursy HR, które dają rezultaty finansowe i skutkują rozwojem kariery. Budując nasz portal zadbaliśmy o najmniejsze szczegóły i ciągle tak działamy. Zamieszczamy autorskie materiały informacyjne z specjalności HR, dbamy o poszerzanie wiedzy, stabilne szkolenia sprzedaż podnoszenie poziomu usług. Tajemnica pomyślności kryje się w rozwoju, również indywidualnym. Tworząc plany naszych kursów HR, motywujemy się tym nadrzędnym priorytetem. Musimy być efektywni i konkurencyjni. Metoda ta się sprawdza, jednocześnie w stosunku do nas samych, jak i profesjonalistów, którzy wyrażają wolę współpracy.

  Data dodania: 09 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • studia w rzeszowie »

  W czasach gdy człowiek bez wykształcenia nie oznacza nic warto zapisać się na studia wyższe. Jednakże będąc studentem jakiejkolwiek uczelni wyższej i ukończenie jej wcale nie jest równoznaczne z wiedzą jaką posiadamy. Studia w Rzeszowie cieszą się dużą popularnością. Przyciągają wielu młodych osób rozpoczynających swoją wiedzę. Prywatne uczelnie cieszą się coraz większą popularnością a jest tak ponieważ ażeby studiować na spersonalizowanych uczelniach nie należy osiągnąć dobrych rezultatów na egzaminie maturalnym i łatwiej jest je ukończyć. Poziom nauczania wręcz na studiach stacjonarnych nie jest tak wysoki jak na uczelniach państwowych. Młodzi ludzie wolą się dokształcać dlatego bardzo popularne są aktualnie kursy szkolenia Rzeszów. Inni ludzie sami chętnie się na nie zapisują jak i zostają oddelegowani przez prywatnych pracodawców. Warsztaty takie pomagają w znalezieniu pracy jak i w uzyskaniu awansu zawodowego. Coraz większą popularnością w naszym kraju cieszą się studia online Rzeszów.  Kiedyś nie było mowy o tego typu formach studiowania aktualnie jednak są one bardzo popularne. Już od dawna studia w Internecie preferowane są w Stanach Zjednoczonych. Ta moda przyszła też do naszego kraju.
   

  Data dodania: 19 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła jazdy Kielce »

  Zaprasza was najnowsza szkoła jazdy Kielce. Zgodnie z nazwą szkoły jazda ma być bardzo miła i bezstresowa, bardzo dobrzy instruktorzy z bardzo dużym doświadczeniem są cierpliwi, nie podnoszą głosu, każdego kursanta traktujemy indywidualnie, bo każdy ma inne predyspozycje, całkowicie znamy wymogi egzaminatorów WORD-u. W czasie kursu kładziemy nacisk na jazdę drogami egzaminacyjnymi, podjazd do kursanta na rejonie Kielc, nasze biuro znajduje się w centrum. Zapraszamy do bezkonkurencyjnej szkoły jazdy w naszym mieście!

  Data dodania: 23 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • angielski ruda slaska »

  Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą kursów językowych naszej firmy. English Best prowadzi zajęcia metodami bezpośrednimi w zakresie nauki języków: angielskiego, niemieckiego, włoskiego, francuskiego, hiszpańskiego oraz rosyjskiego. Wykwalifikowani i sympatyczni lektorzy prowadzący zajęcia oraz darmowe konwersacje z Native Speakers, - to i wiele innych plusów z nauki w English Best.

  Data dodania: 23 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • szkolenia bhp częstochowa »

  Kurs pierwszej pomocy, ocena ryzyka zawodowego, instrukcja bezpieczeństwa pożarowego i szkolenia z zakresu BHP i PPOŻ to zakres działalności firmy usługowej Sułkowski. Oferta firmy skierowana jest do przedsiębiorców z całego kraju, zatem jeśli interesują Was szkolenia BHP Częstochowa najlepiej od razu powierzyć swoje oczekiwania profesjonalistom, wówczas zostanie przygotowana dla Was indywidualna oferta usług i cen. Zapewniamy konkurencyjne ceny na rynku szkolenia BHP Częstochowa czy w innych miastach.

  Data dodania: 13 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tajemniczy Klient, Szkolenia Biznesowe »

  Firma doradcza Stainer Consulting proponuje realizację badań Mystery Shopper. Żadne inne narzędzie badawcze nie da tak drobiazgowych odpowiedzi na pytania dot. poziomu obsługi klienta. Poza tym badanie rodzaju tajemniczy klient odbierane jest przez pracowników jako aparat kontroli co powoduje bardziej skuteczną mobilizację personelu do pracy. Jeżeli jeszcze wyniki badań tajemniczego klienta połączymy z systemem wynagradzania to badanie to staje się strategicznym modułem systemu motywacyjnego. Wartość dodana - w ramach realizacji badań Mystery Shopper niejednokrotnie wytwarzamy naszym Klientom bezpłatnie szereg dodatkowych usług. Jako firma treningowo-doradcza stajemy się partnerem w zakresie doradztwa biznesowego, czy sprzedażowego. Po przeprowadzonym badaniu tworzymy raport, jaki objawia mocne natomiast słabe strony celów sprzedażowych. Na podstawie raportu sporządzamy program doradczy.

  Data dodania: 29 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Konferencje doktoranckie 2016 »

  Odbywając i budując konferencje doktoranckie w 2016, wolno po dowolnym czasie dojść do poglądu, iż nie wszystko przebiega tak, jak powinno. Wystąpienia doktorantów cieszą się w otoczeniu konwencjonalnym osobliwym powodzeniem, jakiego źródeł należałoby rozpoznawać także w branży teoretycznej jak tudzież (chyba przede wszystkim) nieoficjalnej. Zgłaszając się na konferencje dla doktorantów, każdy doktorant powinien sobie odpowiedzieć na pytanie: „Po co?”. Po pierwsze, szkoły tudzież ministerstwo żądają od doktorantów dużej aktywności konferencyjnej, z pozostałej zaś, nie doceniano w obrazie badawczym głębie działań na konferencjach dla osób doktoryzujących się. Teraźniejszymi czasy poprawia się to, tymczasem chodzi o przedstawienia, i nie o „publikacje” pokonferencyjne, jakie omawiane są przez niemało jako zero niewarte papiery. Na konferencje doktorantów przyjeżdżają uczestnicy studiów doktoranckich z całej Polski. Patrząc na rzeczone, iż wydatek indywidualnej konferencji dla doktorantów w Polsce w 2016 to średnio od 200 do 500 zł przystoi się zastanowić: Co tyle kosztuje? Odpowiedź jest funkcjonalnie ustawicznie ta sama: wydanie egzemplarza pokonferencyjnego. Oby było oczywiste: nie chodzi mi o indywidualną wątpliwość refinansowania, jednak o to, że nie wypada się zgłosić na konferencję doktorancką w 2016, ażeby „wyłącznie” wygłosić odczyt –w pakiecie niemal zawsze jest koszt druku – chociaż byśmy artykułu nie oddali.

  Data dodania: 10 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • ŁP Ekspert - organizacja i przeprowadzanie szkoleń i kursów ADR, BHP, HDS - Racibórz »

  W naszej ofercie znajdą Państwo m. in. szkolenia i kursy ADR, HDS oraz ppoż. Organizujemy też szkolenia e-learningowe BHP. Przeprowadzamy również kursy na certyfikat kompetencji zawodowej przewoźnika osób i rzeczy, a także kursy na wózki widłowe wraz z wymianą butli. Odczytujemy też karty kierowców i tachografów. Prowadzimy kursy na kosy spalinowe i pilarki mechaniczne. Naszą ofertę uzupełniają szkolenia pierwszej pomocy i udzielanie certyfikatów kompetencji zawodowej przewoźnika. Wizja naszej firmy to zapewnienie najwyższej jakości usług dla każdego Klienta, który podejmuje z nami współpracę. Gwarantujemy, że oferowane przez nas usługi są najlepszej jakości. Taki model pracy pozwala nam rozwijać inną, jakże ważną wizję firmy – w ten sposób kreujemy lepsze, wydajniejsze i bezpieczniejsze miejsca pracy.

  Data dodania: 17 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Konwersacje angielski Kraków »

  Myślisz, że najwyższa pora pomyśleć o nauce języka angielskiego a oprócz tego zastanawiasz się nad tym, gdzie można liczyć na zaufaną pomoc? W takiej sytuacji wskazane jest zapoznać się z propozycją, którą ma Speaking House? Decydując się na Speaking House, wybierasz swobodną i również płynną komunikację w języku angielskim — wiemy, jak Ci pomóc! Myślisz, że to tylko słowa? O ile tak, jesteś w błędzie. Zresztą zawsze można umówić się na zajęcia próbne. Co do tej pory można powiedzieć na temat nauki? Proponowana przez nas szkoła językowa gwarantuje indywidualne podejście. Nie ulega kwestii, że ma to spore znaczenie na przestrzeni nauki. Co należy rozumieć przez indywidualne nastawienie? Lekcje układane są pod poziom, potrzeby, zainteresowania, pracę i cele językowe. Więcej informacji można wyszukać na stronie naszej działalności.

  Data dodania: 28 08 2019 · szczegóły wpisu »
Pozycjonowanie Warszawa