Angielski Online

Reklama Google


Edukey - szkolenia marketingowe i komputerowe w Łodzi

Edukey - szkolenia marketingowe i komputerowe w Łodzi Łódzka firma marketingowo - szkoleniowa. Specjalizuje się w działaniach eMarketingowych takich, jak SEO i pozycjonowanie stron internetowych, reklama Google AdWords, ePR i Social Media oraz tworzenie profesjonalnych stron WWW. Szkolenia kopmuterowe, prawne i marketingowe na terenie Łodzi, Warszawy i okolic. Doświadczeni trenerzy, małe grupy.

Szczegóły strony www.edukey.pl:

Podlinkuj stronę www.edukey.pl:

Edukey - szkolenia marketingowe i komputerowe w Łodzi

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 17 Odwiedziny googlebot 374

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szkolenia »

  HR to dyscyplina, która wymaga ciągłej pracy nad sobą i rozwijania kwalifikacji. Jak to zrobić? Należy stale doskonalić swoją wiedzę, przekazywać ją i wymieniać się opiniami. Czy znany jest na to sprawdzony sposób? Łatwy może nie, ale efektywny tak ? kursy HR. Jesteśmy w tej domenie liderem w sektorze - oferujemy kursy HR, które dają rezultaty finansowe i skutkują rozwojem kariery. Budując nasz portal zadbaliśmy o najmniejsze szczegóły i ciągle tak działamy. Zamieszczamy autorskie materiały informacyjne z specjalności HR, dbamy o poszerzanie wiedzy, stabilne szkolenia sprzedaż podnoszenie poziomu usług. Tajemnica pomyślności kryje się w rozwoju, również indywidualnym. Tworząc plany naszych kursów HR, motywujemy się tym nadrzędnym priorytetem. Musimy być efektywni i konkurencyjni. Metoda ta się sprawdza, jednocześnie w stosunku do nas samych, jak i profesjonalistów, którzy wyrażają wolę współpracy.

  Data dodania: 09 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • pmbok »

  Jako profesjonaliści dobrze znamy metody zarządzania projektami, dlatego oferowane przez nas szkolenia są niezwykle pomocne przedsiębiorcom pragnącym zadbać o rozwój swojej firmy. Jeśli zatem chcą Państwo skorzystać z możliwości jakie zapewnia coaching najlepiej od razu skontaktować się z Leadership Center, byśmy mogli dopasować rodzaj szkoleń do Waszych potrzeb. W efekcie uzyskają Państwo Certyfikt PMBOK i zyskacie wiele nowych umiejętności. Zapraszamy, już teraz czeka na Was Certyfikat PMBOK i nasi specjaliści, którzy z przyjemnością podzielą się swoja wiedzą.

  Data dodania: 23 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • kursy jezykowe ruda slaska »

  Oferujemy szeroki zakres kursów językowych metodą bezpośrednią ? Direct. Naszym zdaniem jest to najlepsza forma nauki języków obcych, prowadząca w ciekawy i naprawdę przyjemny sposób do szybkiego zdobycia umiejętności efektywnej komunikacji. Mamy najniższe ceny i wiele dodatkowych udogodnień dla naszych kursantów.English Best jest szkołą języków obcych prowadzącą kursy w zakresie nauki wszystkich najbardziej popularnych języków obcych. Wstąp do nas, wypełnij bezpłatny test kwalifikacji umiejętności językowej i rozpocznij kurs z grupą na Twoim poziomie lub w indywidualnym toku nauczania. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.

  Data dodania: 23 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenie stron internetowych, tłumaczenie stron www »

  Zapraszam do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Znajdziecie w niej Państwo wszelkiego rodzaju tłumaczenia. Tłumaczymy na wszystkie języki europejskie. W naszej ofercie są tłumaczenia pisemne oraz tłumaczenia ustne. W skład tłumaczeń pisemnych zaliczamy: tłumaczenia zwykłe, tłumaczenia specjalistyczne, tłumaczenia przysięgłe oraz tłumaczenia stron internetowych. Wykonujemy także tłumaczenia ustne konsekutywne, szeptane oraz symultaniczne. Naszą specjalizacją jest tłumaczenie stron internetowych. Na nasz stronie www znajduje się moduł wycena online, dzięki któremu poznacie Państwo natychmiast cenę za swoje tłumaczenie oraz termin jego realizacji. Wykonujemy również tłumaczenia ekspresowe. Jednostką rozliczeniową jest 1800 znaków ze spacjami, nie 1500 znaków ze spacjami. Znajdziecie nas Państwo na terenie Śląska, można umówić się na spotkanie w Zabrzu lub w Katowicach. Polecamy się szczególnie przy tłumaczeniu strony www.

  Data dodania: 03 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • e-pisanieprac.com »

  Jeśli cenisz własny czas i masz lepsze sprawy do załatwienia, niż zbieranie materiałów długimi godzinami do pracy zaliczeniowej, napisz do nas. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz, my zaś ze swojej strony wycenimy zlecenie. Na pewno dojdziemy do porozumienia. Korzystało z naszych usług już wiele osób. Wszyscy byli zadowoleni. Nie zabieramy się za projekty, którym nie podołamy - otrzymujesz gwarancję, że praca będzie bardzo dobra merytorycznie, co ważniejsze zaś, zostanie ukończona we wstępnie ustalonym terminie. Spośród innych firm wyróżnia nas nade wszystko rzetelny stosunek do wymagań klientów i bardzo dobry kontakt.

  Nie czekaj, oferujemy pisanie prac:
  - magisterskich
  - licencjackich
  - dyplomowych
  - inżynierskich
  - innych/specjalnych

  Wejdź na naszą stronę www i zadzwoń lub napisz już teraz, zapraszamy!

  Data dodania: 30 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Centrum szkoleniowe Warszawa »

  W naszym ośrodku konferencyjnym przeprowadzisz wszystkie wykłady czy kursy. Posiadamy doskonale zaopatrzone sale szkoleniowe o przeróżnej pojemności. Wszystkie pomieszczenia mają nowy sprzęt, a także internet. Świetna lokalizacja i konkurencyjne ceny to ważne atuty naszego centrum. Nie licząc udostępniania pomieszczeń możemy dodać, iż agencje z całego kraju organizują u nas sympozja. Do oferty wchodzi także wynajmowanie wirtualnych biur oraz biura coworkingowe. Wypada podkreślić, iż wspomniane sale biznesowe są klimatyzowane. Oferowane przez naszą firm sale pozwolą Ci zorganizować w sposób profesjonalny kursy na odpowiednim poziomie. Mnóstwo przedsiębiorstw zdecydowało się na skorzystanie z naszej oferty zatem sprawdź osobiście. Zapamiętaj, iż zapewniamy doskonałe sale za korzystna stawkę.

  Data dodania: 06 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia vat, szkolenia podatkowe i podatki - »


  W szkoleniach główny nacisk prowadzony jest na szkolenie VAT. Podatki to miejsce w budżecie w którym w łatwy sposób bez nakładu pracy można uzyskać niezłe przychody procentowe w stosunku do obrotu firmy. Poznajmy podatki ponieważ tanim kosztem możemy zwiększyć dzięki temu dochód firmy. Szkolenia podatkowe odbywają się w przestronnych i dobrze oświetlonych salach, posiadamy dobre miejsce do zaparkowania oraz dobrze wyposażone i przeszkolone sale wykładowe. Na zajęciach panuje otwarta atmosfera tak aby Państwo nie krępowali się zadawać pytań.

  Zapraszamy również na stronę WWW gdzie w skrótowy sposób omówiony jest plan i zagadnienia szkoleń podatkowych.
  Szkolenia przeprowadzana są w miłej i kameralnej atmosferze. Prowadzący szkolenia to wyspecjalizowani profesjonaliści którzy na bieżąco prowadzą własne firmy i znają aktualny stan prawa podatkowego oraz wiedza jak w praktyce poruszać po ciężkim terenie podatkowym VAT.

  Data dodania: 19 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • kompleksowe szkolenie na patent sternika jachtowego »

  Szkoła Żeglarstwa JUNGA to lider na polskim rynku żeglarskim. Dostarczamy Państwu rejsy, czartery i wysokiej jakości szkolenia na stopnie żeglarskie. W naszej propozycji posiadamy m. in. warsztaty na patent jachtowego sternika morskiego, warsztaty na patent żeglarza jachtowego, szkolenie radiooperatora SRC, a oprócz tego warsztaty z Morskich Technik Ratunkowych. Nasze kurs wykonujemy w Gdyni, ale niektóre szkolenia, w tym szkolenie na patent jachtowego sternika morskiego, możemy przeprowadzać w trakcie rejsu, lecz oraz w miejscach, które wskaże Klient. Zależy nam na zadowoleniu a także Państwa satysfakcji, zatem dokładamy wszystkich starań, tak aby ulepszać wykonywanych przez nas usług. Zachęcamy do odwiedzenia strony www. junga. pl, na której znajdziecie Państwo szczegółowe informacje nt oferty szkoły. Zapraszamy do skorzystania z naszych ofercie.

  Data dodania: 17 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • KURS Certyfikat Kompetencji Zawodowych Katowice »

  KURS Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Transporcie Drogowym KATOWICE.

  Przewóz osób, przewóz rzeczy, spedycja.

  Certyfikat Kompetencji Zawodowych uprawnia do uzyskania:
  - Licencji oraz zezwolenia na wykonywanie krajowego i międzynarodowego zarobkowego transportu drogowego osób lub rzeczy
  - Licencji spedytora - na wykonywanie pośrednictwa w zakresie wykonywania transportu rzeczy

  W cenie kursu: podręcznik, materiały w wersji elektronicznej oraz dostęp do bazy pytań egzaminacyjnych.

  Czas trwania szkolenia: 3 weekendy - 3 soboty, 3 niedziele w godz. 8. 00 – 16. 00

  Forma zajęć: wykład, dyskusja, zajęcia praktyczne - zadania i testy egzaminacyjne

  Szkolenie obejmuje następujący zakres programowy:
  - Prawo handlowe
  - Prawo socjalne
  - Prawo podatkowe
  - Działalność gospodarcza i zarządzanie finansami
  - Dostęp do rynku
  - Normy techniczne i techniczne aspekty działalności
  - Bezpieczeństwo drogowe
  - Zadania problemowe - transport rzeczy
  - Zadania problemowe - transport osób

  Kurs oraz egzamin odbywa się w Katowicach. Naszym kursantom zapewniamy bezpłatny parking przy budynku.

  Data dodania: 11 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • pełne szkolenia klimatyzacja »

  O ile chcą Państwo dokładnie zrozumieć obowiązki operatorów urządzeń chłodniczych a także agregatów mobilnych, to pożądane byłoby jak najszybciej zapisać się na nasze kursy chłodnicze. Technik chłodnictwa oraz klimatyzacji może pracować na wielu różnych stanowiskach, dzięki czemu bez żadnego większego problemu będzie można znaleźć dobrze płatne zatrudnienie. Nasze kursy chłodnicze, to doskonała oferta dla tych osób, które chcą wzbogacić swoje Curriculum vitae oraz wyuczyć się wielu niezbędnych rzeczy, które mogą przydać się na przestrzeni pracy. W Polsce przez cały czas brakuje monterów urządzeń chłodniczych a także klimatyzacyjnych, którzy mogą liczyć na zatrudnienie także za granicą. Najlepsi fachowcy mogą liczyć również na bardzo wysokie wynagrodzenia, z tej przyczyny wskazane jest jak najszybciej zainwestować w fachowe szkolenia.

  Data dodania: 13 10 2019 · szczegóły wpisu »
Pozycjonowanie Warszawa