Giełda Bitcoin i Litecoin

Reklama Google


Edukey - szkolenia marketingowe i komputerowe w Łodzi

Edukey - szkolenia marketingowe i komputerowe w Łodzi Łódzka firma marketingowo - szkoleniowa. Specjalizuje się w działaniach eMarketingowych takich, jak SEO i pozycjonowanie stron internetowych, reklama Google AdWords, ePR i Social Media oraz tworzenie profesjonalnych stron WWW. Szkolenia kopmuterowe, prawne i marketingowe na terenie Łodzi, Warszawy i okolic. Doświadczeni trenerzy, małe grupy.

Szczegóły strony www.edukey.pl:

Podlinkuj stronę www.edukey.pl:

Edukey - szkolenia marketingowe i komputerowe w Łodzi

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 17 Odwiedziny googlebot 358

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Testy do Policji 2012 »

  Wpisując w wyszukiwarce internetowej testy do policji od razu trafisz na naszą stronę. Jest tylko jedna taka strona w całej sieci. Stworzyliśmy ja dla takich osób jak ty, które właśnie mają przed sobą testy do policji. My dajemy możliwość zakupienia przez stronę internetową najnowszych testów do policji. Nie trzeba już się denerwować, że testy do policji mogą pójść nie tak. My gwarantujemy, że zdasz i nie będziesz musiał kolejny i kolejny raz podchodzić do tego tematu. My damy wszystkim przyszłym kandydatom na policjantów to, czego szukają i to, czego najbardziej się obawiają. Gotowe testy do policji zawierają wszystkie możliwe pytania wraz z odpowiedziami.

  Data dodania: 15 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia, kursy dofinansowane Kraków »

  Będąc szefem przedsiębiorstwa ma się z reguły na głowie sporo zadań. Kiedy niekiedy trzeba samemu wszystko przypilnować, np skierować robotników na szkolenia. Kraków to ośrodek miejski, w jakim odbywa się dużo tego rodzaju sympozjów. Na ogół aranżuje je zaszczytna i lubiana ekipa AVENHANSEN, która ma niewątpliwie bardzo duże doświadczenie, szczególnie jeśli chodzi o szkolenia dofinansowane ze środków europejskich. Chętnych na nie brakuje, bo lista uczestników potrafi się czasem zapełnić w przeciągu kilkunastu dni. Obecne standardy na rynku pracy wymusiły na pracodawcach wysyłanie swoich pracowników na rozmaite kursy. Kraków jest miastem, w jakim odbywają się one zazwyczaj najczęściej, więc tutejsi biznesmeni nie muszą ponosić nadmiernych wydatków na dojazd swoich pracowników na wybrane spotkania.

  Data dodania: 28 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • VCA Polska »

  Qes Consulting to najlepsi specjaliści, w branży szkoleń pracowniczych. Oferujemy szkolenia z SCC, a także bezpieczeństwa i higieny pracy. Zaufało nam już kilkadziesiąt spółek, które obecnie mogą nas już zarekomendować. Prócz szkoleń, mamy w ofercie różnego rodzaju usługi konsultingowe, jak i również sporządzanie instrukcji technologicznych urządzeń. W celu wnikliwego oczytania się z ofertą naszej firmy, odsyłamy do naszej strony www.

  Data dodania: 13 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • pmbok »

  Jako profesjonaliści dobrze znamy metody zarządzania projektami, dlatego oferowane przez nas szkolenia są niezwykle pomocne przedsiębiorcom pragnącym zadbać o rozwój swojej firmy. Jeśli zatem chcą Państwo skorzystać z możliwości jakie zapewnia coaching najlepiej od razu skontaktować się z Leadership Center, byśmy mogli dopasować rodzaj szkoleń do Waszych potrzeb. W efekcie uzyskają Państwo Certyfikt PMBOK i zyskacie wiele nowych umiejętności. Zapraszamy, już teraz czeka na Was Certyfikat PMBOK i nasi specjaliści, którzy z przyjemnością podzielą się swoja wiedzą.

  Data dodania: 23 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • angielski ruda slaska »

  Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą kursów językowych naszej firmy. English Best prowadzi zajęcia metodami bezpośrednimi w zakresie nauki języków: angielskiego, niemieckiego, włoskiego, francuskiego, hiszpańskiego oraz rosyjskiego. Wykwalifikowani i sympatyczni lektorzy prowadzący zajęcia oraz darmowe konwersacje z Native Speakers, - to i wiele innych plusów z nauki w English Best.

  Data dodania: 23 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa Krosno »

  Krośnieńska szkoła językowa Active-Learning to certyfikowana firma, doceniona za organizowanie kursów i szkoleń w małych, maksymalnie trzyosobowych grupach. Postawiliśmy na to jako jedyna szkoła językowa w Krośnie i dzięki temu otrzymaliśmy certyfikat jakości ?Pewna Szkoła?.
  Active-Learning oferuje naukę języków obcych, kursy biznesowe oraz komputerowe. Zajęcia odbywają się wedle potrzeb naszych uczniów i są dostosowywane do ich poziomu językowego. Częstotliwość i dni zajęć koordynujemy z Państwa dyspozycyjnością.

  Data dodania: 08 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • e-pisanieprac.com »

  Jeśli cenisz własny czas i masz lepsze sprawy do załatwienia, niż zbieranie materiałów długimi godzinami do pracy zaliczeniowej, napisz do nas. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz, my zaś ze swojej strony wycenimy zlecenie. Na pewno dojdziemy do porozumienia. Korzystało z naszych usług już wiele osób. Wszyscy byli zadowoleni. Nie zabieramy się za projekty, którym nie podołamy - otrzymujesz gwarancję, że praca będzie bardzo dobra merytorycznie, co ważniejsze zaś, zostanie ukończona we wstępnie ustalonym terminie. Spośród innych firm wyróżnia nas nade wszystko rzetelny stosunek do wymagań klientów i bardzo dobry kontakt.

  Nie czekaj, oferujemy pisanie prac:
  - magisterskich
  - licencjackich
  - dyplomowych
  - inżynierskich
  - innych/specjalnych

  Wejdź na naszą stronę www i zadzwoń lub napisz już teraz, zapraszamy!

  Data dodania: 30 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • GoForward Magazine »

  Marka GoForward powstała w roku 2015. Zajmuje się przeprowadzaniem szkoleń, warsztatami, wynajem sal szkoleniowych, wynajem sal konferencyjnych. GoForward ma w swojej ofercie zarówno szkolenia dla małych i średnich przedsiębiorstw, jak i szkolenia dla osób prywatnych/indywidualnych. Szkolenia miękkie oferowane przez GoForward dotyczą tematów takich jak:
  1. Relacje w biznesie – warsztaty odnoszą się do budowania zrównoważonych relacji w relacjach w organizacji lub przedsiębiorstwie.
  2. Frame work podejmowania trudnych decyzji – warsztat rozwija kompetencję podejmowania decyzji w sytuacjach stresowych. Wspomaga poszukiwanie kreatywnych rozwiązań sytuacji problemowych.
  3. Work life balance – warsztat poświęcony sztuce wyznaczania granic między pracą a życiem prywatnym oraz osiąganiem wewnętrznej harmonii.
  4. Rekrutacja – na warsztacie będzie przekazywana praktyczna wiedza dotycząca skutecznej oraz efektywnej rekrutacji pracowników w małych oraz średnich przedsiębiorstwach.
  5. Zarządzanie czasem – na warsztacie uczestnicy poznają narzędzia efektywnego zaradzania czasem zarówno podczas wypełniania obowiązków w pracy jak i w życiu prywatnym.
  6. Zarządzanie zadaniami – warsztat poświęcony narzędziom wykorzystywanym do efektywnego zarządzania zadaniami.
  7. Efektywny team working – na warsztacie uczestnicy poznają techniki efektywnej komunikacji interpersonalnej.
  8. Budowanie marki – dzięki warsztatowi uczestnicy poznają proste a zarazem efektywne techniki budowy wizerunku własnej marki na rynku.
  9. Modele biznesowe – na warsztacie uczestnicy poznają techniki w jaki sposób opracować/poznać zasoby swojego przedsiębiorstwa oraz jak tworzyć/opracowywać segmenty klientów

  Więcej informacji znajdziesz na stronie www.goforward.pl

  Data dodania: 06 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia vat, szkolenia podatkowe i podatki - »


  W szkoleniach główny nacisk prowadzony jest na szkolenie VAT. Podatki to miejsce w budżecie w którym w łatwy sposób bez nakładu pracy można uzyskać niezłe przychody procentowe w stosunku do obrotu firmy. Poznajmy podatki ponieważ tanim kosztem możemy zwiększyć dzięki temu dochód firmy. Szkolenia podatkowe odbywają się w przestronnych i dobrze oświetlonych salach, posiadamy dobre miejsce do zaparkowania oraz dobrze wyposażone i przeszkolone sale wykładowe. Na zajęciach panuje otwarta atmosfera tak aby Państwo nie krępowali się zadawać pytań.

  Zapraszamy również na stronę WWW gdzie w skrótowy sposób omówiony jest plan i zagadnienia szkoleń podatkowych.
  Szkolenia przeprowadzana są w miłej i kameralnej atmosferze. Prowadzący szkolenia to wyspecjalizowani profesjonaliści którzy na bieżąco prowadzą własne firmy i znają aktualny stan prawa podatkowego oraz wiedza jak w praktyce poruszać po ciężkim terenie podatkowym VAT.

  Data dodania: 19 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie Excel - Network Masters »

  Szkolenia Excel, szkolenia VBA w firmie Network Masters to gwarancja udanego szkolenia. Najbardziej popularnych kursem jest Excel, bardzo często jest on wymagany przez pracodawców choćby w na średnim poziomie. Szkolenia prowadzone są w grupach do maks 10 uczestników, co zapewnia komfort i lepsze przyswajania wiedzy.
  Organizujemy specjalne kursy Excel dla różnych działów, takich jak szkolenie Excel w sprzedaży, Excel w logistyce, Excel w księgowości.

  W szkoleniu Excel VBA - nabyta wiedza pozwoli na zautomatyzowanie zadań wykonywanych w arkuszu, tworzenie formularzy i obsługę zdarzeń.

  Szkolenia przeprowadzane są na rożnych poziomach zaawansowania. Począwszy od podstaw poprzez średniozaawansowany a kończywszy na poziomie zaawansowanym. Wszystkie kursy prowadzone są w grupach mak do 10 uczestników.

  Data dodania: 27 06 2017 · szczegóły wpisu »
Pozycjonowanie Warszawa