Angielski Online

Reklama Google


Automatyka Podkategoria: Automatyka

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · następna strona »
 • Materiały ogniotrwałe i ognioodporne »

  Firma zajmuje się sprzedażą materiałów ogniotrwałych i izolacyjnych. Nasze materiały mają główne zastosowanie jako izolacje pieców przemysłowych oraz urządzeń wysokotemperaturowych. W celu zapoznania się z ofertą zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej na której znajdują się takie produkty jak: maty z włókna ceramicznego, moduły ceramiczne, płyty ogniotrwałe i izolacyjne, betony i zaprawy ogniotrwałe oraz wiele innych produktów.

  Data dodania: 07 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zbiorniki na olej napedowy »

  Jednym z poszerzeń które możemy zastosować w większości zasobników na paliwo są dystrybutory paliwa za sprawą nich w komfortowy i szczegółowy sposób zrobimy tankowanie samochodu. Pojemniki mogą być wyposażone w układ szyfrów dostępu, przy użyciu których każdy z pracowników będzie posiadał osobisty unikatowy kod. Planując rozbudowę floty pojazdów w firmie warto zastanowić się także nad ekonomią paliwa którą prowadzimy. Zbiorniki dwupłaszczowe na olej oczywiście zaopatrzyć można w przeróżnego typu dodatkowe oprzyrządowanie, które w jeszcze dokładniejszy sposób da nam wszystkie dane o tym jak wiele i w jakim czasie paliwo zostało zatankowane lub sprzedane. Rozwiązaniem dla jednostek jakie często muszą tankować w przeróżnych miejscach mogą być mobilne zbiorniki na paliwa o objętości do 1,5tyslitrów, za pośrednictwem takiego urządzenia w banalny oraz wypróbowany sposób zatankujemy pojazdy wprost na placu lub w okresie żniw. Duże instytucje przeważnie wyposażają się w zbiorniki stalowe, jakich pojemności może osiągać nawet 100 tys. litrów. Takie zużytkowanie napedu umożliwia nam, iż wartość ON którą uda nam się wynegocjować będzie sporo niższa aniżeli na stacji benzynowej.Samochody ciężarowe przeważnie poruszane są olejem napędowym, jakiego cena jak widzimy w minionym terminie niesłychanie poszła do góry. Mini stacja paliwa to nic innego jak dwupłaszczowy zbiornik na paliwo. W zestaw takiego zasobnika wchodzi m.in. pompa zanurzeniowa, filtr do paliwa, wąż do paliwa, pistolet wylewowy.

  Data dodania: 10 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • instalacje elektryczne - www.eltros.com.pl »

  Jeżeli już masz w domu starą instalację elektryczna to ze stuprocentową pewnością dobrze jest ją wymienić raz na jakiś czas. Dlatego również jeżeli już potrzebujesz najwyższej klasy usług to dobrze jest ją wymienić. Zapraszamy zatem do skorzystania z naszych usług. Oferujemy Państwu montaż instalacji elektrycznych na najwyższym poziomie. Podejmujemy się każdej usługi i nie boimy się żadnej pracy. Jesteśmy pewni, że elektryk to znakomity zawód i dlatego także jesteśmy pewni, że zlecając nam dowolne usługi to będziecie zadowoleni. Miejscem działalności mojej firmy jest Warszawa. Jeżeli już zatem jesteś z okolic to zapraszamy do wybrania naszych usług. Z pewnością robimy usługi także poza granicami miasta i jesteśmy w stanie dojechać do zainteresowanych nabywców. O ile więc potrzebujesz dobrego elektryka to zapraszamy na naszą stronę internetową WWW.

  Data dodania: 15 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Nowoczesne zawory elektromagnetycznec »

  Jesteśmy firmą, która para się wszystkim co związane z chłodnictwem i klimatyzacją. Nasza propozycja obejmuje jak też takie zadania jak wybór właściwych elementów instalacji, sprzedaż elementów instalacji chłodniczych, usługi serwisowe, zestaw całych zestawów oraz sporo innych usług. Jest to bardzo istotne z punktu widzenia naszych klientów ponieważ dzięki skorzystaniu z naszej propozycji wszystko być może pozyskać w jednym miejscu. Dysponujemy w dużej mierze wykwalifikowaną kadrą specjalistów, którzy potrafią podołać nawet w największym stopniu wymagającym zadaniom. Naszym celem jest takie operacja na rynku tak aby każdy był całkowicie zadowolony z posiadanych przez siebie instalacji klimatyzacyjnych albo chłodniczych. Serdecznie namawiamy do skorzystania z usług naszej firmy. Dajemy gwarancję wysokiej jakości.

  Data dodania: 28 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Pulpity operatorskie »

  Na całym świecie działa jak również systematycznie wykonuje swoje produkty setki tysięcy fabryk, które w swojej działalności specjalizują się w najróżniejszych dziedzinach. W zależności do dużo czynników takich jak na przykład baza surowcowa, dostęp do kadry pracowników, zapotrzebowanie lub rynek zbytu każda fabryka zajmuje się czym innym. Nie można ukryć, iż sporo fabryk podczas swojej pracy korzysta z innych, gotowych już składników. Taki model współpracy ma szanse doprowadzić do rozwoju gospodarki i biznesu na świecie natomiast to da nam jeszcze więcej miejsc pracy co doprowadzi do polepszania standardów życia. W dużo fabrykach na całym świecie aby wzbudzić firmy do rozwoju i poszerzania zakresu swojej działalności wprowadza się najlepsze technologie, które korzystnie wpływają na okres pracy i jej wydajność. Im więcej fabryka produkuje tym doskonalsze przynosi zyski natomiast wiec jak również pracownicy mogą więcej zarobić. Owe poczynania maja miejsce na całym świecie, praca ludzi jest ułatwiana jak również bardziej automatyzowana.

  Data dodania: 15 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • dsysacze spalin samochodowych »

  Co mogą Państwo odnaleźć w naszej fascynującej i obszernej ofercie.
  Oferujemy profesjonalne oraz fachowe wyposażenie warsztatów samochodowych, tak więc bezsprzecznie warto skorzystać z naszych usług. W naszej ofercie odszukają Państwo analizator spalin i także multum innych jakościowych produktów.
  Ponadto oferujemy jakościowe usługi takie jak linia diagnostyczna i wyśmienite produkty, takie jak odsysacze spalin samochodowych po bardzo atrakcyjnych oraz nadzwyczaj przystępnych cenach. Przypuszczamy, iż naturalnie z zapałem skorzystają Państwo z usług naszej firmy. Z jakiego powodu? Ponieważ jesteśmy nie tylko przystępni dla każdego, ale także doświadczeni, solidni i uczciwi. Z nami faktycznie należałoby współpracować. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z asortymentem naszego przedsiębiorstwa. Oferta została zaprezentowana na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 31 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Olej pneumatyczny »

  Olej pneumatyczny dla potrzeb maszyn i narzędzi pneumatycznych. Olej pneumatyczny tylko wysokiej jakości. Olej pneumatyczny dla przemysłu - naszym klientom proponujemy:
  1. Taśmy teflonowe dla gazów. Taśmy teflonowe odporne chemicznie. Taśmy teflonowe obsługują np. sprężone powietrze.
  2. Smar do łożysk o uniwersalnym zastosowaniu. Smar do łożysk silnika pneumatycznego. Smar do łożysk zapewniający dobry poślizg.
  3. Olej do pompy próżniowej dla standardowych warunkach przechowywania. Olej do pompy próżniowej o bursztynowym kolorze. Olej do pompy próżniowej mineralny i antykorozyjny.

  Data dodania: 15 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Super Budowa domów Kielce »

  Naszym priorytetem jest budowa domów Kielce i bardzo dobra jakość prac w korzystnych cenach ? indywidualnych, przystosowanych do czynionych prac, ponieważ polecenie naszego przedsiębiorstwa przez Klienta, jest najważniejszą formą reklamy.

  Wszelkie zamówkienie stale jest dla nas nowym wyzwaniem do którego podchodzimy indywidualnie i z pasją a satysfakcja Klienta jest nadrzędnym celem.

  Rejonem na którym wykonujemy prace to Kielce i okolice, na potrzeby zleceniodawcy pracujemy też za województwem świętokrzyskim.

  Pomagamy również w zakresie doboru materiałów budowlanych.
  Rozporządzamy własnym sprzętem oraz dużą gamą urządzeń i elektronarzędzi co pozwala ułatwić prace, ograniczyć koszty prowadzonych prac oraz proponować konkurencyjne ceny naszych usług.

  Data dodania: 05 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Windy Świnoujście - konserwacja »

  Miliony Polaków każdego dnia korzystają z wind - no nic w tym momencie specjalnie nadzwyczajnego. Jednak to, że pewnie nie myślimy o windach, sposobie ich działania, wcale nie oznacza, iż nie istnieją na tym świecie ludzie, którzy wiedzą autentycznie wszystko, jeżeli w rachubę wchodzą właśnie windy. I w grę nie wchodzi wyłącznie wiedza teoretyczna, lecz również konserwacja wind. Bez wątpienia tacy ludzie, którzy z różnego powodów są odpowiedzialni za chociażby jedną windę, powinni korzystać z usług takich firm, które konserwują windy, dźwigi panoramiczne, etc. To nic przesadnie nietypowego. Bo aby windy w Polsce - Warszawa, szczecin, Gdańsk, itp., charakteryzowały się solidnym poziomem, co pewien czas czymś niezbędnym jest kompleksowa konserwacja. W szczególności, że akurat w naszym kraju windy są stosunkowo stare, pamiętające czasy PRL-u. Wiadomo: niegdyś bardzo dużo się budowało, ale z jakością nie było tak różowo.

  Data dodania: 17 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.ctt.com.pl - łańcuchowe »

  Produkcja profesjonalnego sprzętu technicznego leży w gestii naszej spółki. Jesteśmy specjalistami, którzy zajmują się wytwarzaniem różnego rodzaju sprzętu technicznego przeznaczonego do transportu materiałów. W zakres naszej oferty na 100% wchodzą między innymi przenośniki taśmowe, przenośniki łańcuchowe i wiele innych. Nasza firma zajmuje się produkcją tego rodzaju produktów już od wielu lat. Jesteśmy pewni, że wykonamy każdemu wypasione produkty i każdy w stu procentach będzie zadowolony z naszych usług. Sprzedajemy i realizujemy również przenośniki rolkowe wysokiej jakości. Decydując się na nasze usługi należy pamiętać, że przenigdy nie oszczędzamy na jakości i za każdym razem staramy się robić naszą pracę w zgodzie z najwyższymi standardami. Jesteśmy pewni, że warto korzystać z usług mojej spółki żeby zakupić nasze towary.

  Data dodania: 26 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie elektroniki i oprogramowania w Monitech »

  IT i elektronika we Wrocławiu.
  Instytucja monitech, to siedziba projektowania zaawansowanej elektroniki i urządzeń z poziomu informatyki, elektroniki i programów.
  Naszym intencją jest produkcja praktycznych dla użytkowników programów, które znajdują użytek w codziennym życiu i osiągają wymagania wpsółpracowników. Produkujemy rozwiązania elektorniczne i aplikacje także na zamówienie zainteresowanego. Kilka z pomysłów, które już udostępniamy modyfikujemy do ich zapotrzebowania i potrzeb. Projektowanie instrumentu bazuje na trzech stadiach. Naszą profesję wyróżnia niespotykane filozofia i olbrzymia jakość przekładanych wyrobów.
  Projektowanie elektroniki Monitech
  Monitech project - Talga Home Augmentation
  Talga projekt na you tube

  Data dodania: 01 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Karty magnetyczne »

  Nasza firma para się dostarczaniem wysokiej jakości kart plastikowych. Mamy dużo lat doświadczenia co pozwala nam na podejmowanie się dosłownie najtrudniejszych zadań. Nasze wiedza praktyczna sięga 1992 roku. Wtenczas też zajmowaliśmy się tylko sprzedażą kart plastikowych. Na dzień obecny w gamę naszych usług wchodzi również wytwarzanie profesjonalną rozwiązań. Realizujemy karty plastikowe, karty magnetyczne identyfikatory i inne. Posiadamy bardzo bogate zaplecze produkcyjne co pozwala nam realizować bardzo szeroki wachlarz różnorakich kart. Korzystając z naszych usług otrzymasz zamówienie zrobione z najwyższą starannością. Dzięki stosowaniu różnorakich metod druku jesteśmy w stanie wykonywać zapotrzebowania idące w miliony jak i takie, które są bardzo małe. Gwarantujemy odpowiedni poziom zadowolenia naszych usług.

  Data dodania: 14 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Końcówka prądowa »

  Jako zakład ”TyTaN” s. c. o spawalnictwie wiemy niemal wszystko. Spawanie jest to wyjątkowa umiejętność od czasów powstania wieku industrialnego. Ale to zmyłka, że dopiero rozwój industrializacji przydał spawalnictwu tak słuszną siłę. Zgodnie z prawdą jest to czynność nieobca zjadaczom chleba już od początków działalności rzemieślniczej. Zaraz po tym, jak ludzkość rozpoczęła używać w swojej pracy stal obowiązkowym stało się wymyślenie recepty na ich zwarcie. Przeróbka termiczna, przede wszystkim poprzez skoncentrowane źródło ciepła, stała się kolejną sprawnością naszych przodków, która pchnęła rozbudowę cywilizacji. Spawanie jako mechanizm kompletacji paru części przez nadtopienie zakończeń tychże, ewentualnie przez zastosowanie spoiwa, jest sprawnością z pozoru łatwą. W tej prostocie jednak istnieje kluczowy potencjał twórczy, ważny dla wytwórstwa. Spawanie jest także branżą w znacznym stopniu zagrażającą, dlatego, że niezbędne jest wytworzenie maksymalnie wysokiej temperatury, wyższej niż temperatura stapiania się tworzywa. Z tego powodu niezbędne są właściwe umiejętności i poszanowanie reguł bezpieczeństwa, po to aby z powodzeniem i bezpiecznie wykonywać zawód spawacza. Poza przeszkoleniem fachowym i praktyką metod spawalniczych konieczna jest znajomość BHP, tak istotnych w tej pracy. Następnym elementem, bardzo ważnym, jest najwyższa jakość materiałów i narzędzi służących do pracy. Tu powstaje pole do popisu dla naszej działalności gospodarczej. Jako wybijający się dystrybutor w Polsce, a najważniejszy na Śląsku, możemy poszczycić się wyposażeniem zastosowanym w branży o najwyższej jakości. Nasze starania o maksymalny standard owocuje długą współpracą z firmami z kraju, jak i Europy. W spawaniu stosuje się między innymi łącznik prądowy, inaczej elektryczny. Element ten pozawala na zastosowanie energii elektrycznej jako źródła wysokiej temperatury, niezbędnego do nadtopienia pożądanych elementów. Naszą chlubą jest również tworzone przez nas końcówka prądowa.

  Data dodania: 12 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • kurki kulowe »

  Nasze zawory kulowe charakteryzują się po pierwsze doskonałą jakością, a po drugie bardzo atrakcyjną ceną. Każdy zawór kulowy jaki odnajdą Państwo w naszej ofercie jest solidnie i drobiazgowo przyrządzony. Nasza oferta jest bardzo okazała i przestronna, znajdą Państwu u nas między innymi zawór kulowy kołnierzowy, choć oczywiście to dopiero początek, toteż serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do ogromnie precyzyjnego zbadania całego naszego asortymentu. Potrafimy zaspokoić gusta wszystkim naszym klientom. Zawory są bardzo szeroko stosowane od budownictwa, poprzez przemysł do wydobycia ropy naftowej włącznie. Pełnią typową funkcję otwórz/zamknij ze względu na stromą charakterystykę uniemożliwiającą np. regulację. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. Zachęcamy do zakupów i do zaufania naszej obeznanej firmie.

  Data dodania: 13 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • zmywarka do posadzek - www.miwa.net.pl »

  W ofercie firmy awiatek dostępne są najwyższej jakości produkty takie jak myjki ciśnieniowe oraz zmywarki do posadzek, jesteśmy głównym dostawcą tego typu rozwiązań do domów i przedsiębiorstw sprzątających. W magazynie naszych produktów znajduje się na przykład myjka kranzle, która świetnie pozbywa się nawet najtłustszych plam. Osoby, które postawiły na zakup naszych urządzeń są bardzo zadowolone ze względu na atrakcyjne ceny oraz darmowy serwis. Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową. Myjki ciśnieniowe i zmywarki do posadzek znajdują się w ofercie firmy MIWA. W ofercie znajduje się sprzęt marki Adiatek oraz Kranzle. Osoby, które postawiły na zakup naszych urządzeń są bardzo zadowolone ze względu na niskie ceny oraz darmowy serwis. Zachęcamy do zapoznania się z naszą witryną internetową.

  Data dodania: 31 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Rolety, Jak dobrać rolety do wnętrza »

  Poszukujesz rolet do własnego domu? Musisz skorzystać ze wsparcia prezentowanej strony online, która ma już przygotowane wskazówki na temat dobrego doboru rolet. Rolety powinny być świetnie wybrane nie tylko pod względem kolorystyki, ale również powinniśmy już dobrać rolety wykonane z takich materiałów, które pozwalają wam na łatwe utrzymanie ich w czystości. Jak dobrać rolety do wnętrza to kłopot większości osób, jakie nie zawsze wiedzą na który rodzaj rolet powinni się zdecydować. Możemy korzystać ze wsparcia strony, na której odnajdziemy podpowiedzi jak wybrać potrzebne wam rolety do waszych wnętrz aby tworzyły one całość i były spójne.

  Data dodania: 01 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • automatyka przemysłowa śląsk »

  Nasze przedsiębiorstwo jest dynamicznie rozwijającym się serwisem komputerowym umiejscowionym w Bielsku-Białej. Posiadamy spore praktykę zawodowe, które odbija się na jakości wykonywanych przez naszą firmę procedur. Wykonujemy naprawy laptopów, ploterów i wielu innych urządzeń elektronicznych. Dla was najistotniejszą kwestią będzie fakt, że wszystkie nasze usługi objęte są długim okresem gwarancyjnym. Jesteśmy rzetelną korporacją, która stawia na zadowolenie naszych klientów. W dużej liczbie przypadków napraw robimy w siedzibie naszej firmie jednak jeżeli naprawa nie trzeba do nieprostych i jest możliwa do wykonania na miejscu u klienta również jesteśmy ją w stanie zrealizować. Serwis ploterów, laptopów, drukarek nie stanowi dla nas żadnego kłopotu. Wiemy jak obchodzić się z elektroniką. Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową.

  Data dodania: 10 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Śruby zabezpieczające do komputerów »

  Seclock Polska zaprasza do bliższego zaznajomienia się z ofertą produktów. Produkty, które pragniemy przedstawić dedykowane są do efektywnej ochrony różnorodnych przedmiotów i urządzeń. Dedykowane do zewnętrznego montażu systemy alarmowe, elementy klimatyzacji czy stały na barowym patio posiadają sporą wartość, przytwierdzone zwykłymi śrubami są niebywale podatne na kradzież. Od czasu do czasu natomiast źle zabezpieczone rzeczy poddają się atakom zwyczajnego wandalizmu co jest niezwykle przykre. Nakrętki zabezpieczające są idealnym środkiem do tego aby w znaczącym stopniu ustrzec mienie przed złodziejami oraz zniszczeniem. Niezastąpione mogą również być w ochronie metalowych elementów, z oczywistych powodów systematycznie podatnych na kradzież. Na liście produktów posiadamy bardzo przydatne śruby zabezpieczające do komputerów, uniemożliwiające otworzenie obudowy komputera bez posiadania patentowego klucza. Na naszej witrynie zamieszczamy dokładne specyfikacje dotyczące wszystkich produktów, technologii wytwarzania oraz zastosowanych surowców. Wszystkie wkręty, śruby i zakrętki w ofercie cechują się najwyższą renomą i posiadają odpowiednie certyfikaty. Zapraszamy do kontaktu z nami.

  Data dodania: 01 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Montaż elektroniki »

  Marka Sonel produkująca najlepszy hardware do pomiarów dostarcza swoim klientom też takie usługi jak nowoczesny montaż elektroniki modułami SMT i THT. Całościowy i profesjonalny montaż zaczyna się od powstania schematu, zaprojektowania testów w celu usunięcia wszelkich niedoskonałości, aż po składowy proces przemysłowy wykorzystujący najświeższe zdobycze technologii. Sonel organizuje też zawodowe szkolenia termowizja i serwis poszczególnych składników do montażu i demontażu. Przetestuj ofertę spółki Sonel i zrób użytek z jej zawodowych usług aby ulepszyć sytuację swojego zakładu na rynku.

  Data dodania: 27 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • systemy kopertujące - www.post-top.pl »

  Firma para się sprzedażą i serwisem urządzeń do obsługi korespondencji. Systemy kopertujące ze stuprocentową pewnością ułatwią pracę i pozwolą zaoszczędzić czas pracy w każdym biurze czy sekretariacie. W tej katalogu usług i produktów znajdują się ze 100% pewnością kopertownice, frankownice, urządzenia peryferyjne takie jak otwieracz korespondencji czy wagi. Oferujemy również materiały eksploatacyjne do frankownic (różnego rodzaju etykiety pojedyncze i podwójne, wkładki tuszujące i tusze, płyny do zaklejania kopert, taśmy do frankownic i in.). Dbamy o satysfakcję Kontrahenta i ścisłą współpracę z każdym z nich, dlatego nasza firma gwarantuje pomoc, dostawę i opiekę serwisową. Na naszą propozycję handlową składają się bez wątpienia bardzo dobre towary i najwyższej klasy usługi wykonywane przez wysoko wykwalifikowanych pracowników. Zapraszamy na 100% do zapoznania się z ofertą.

  Data dodania: 14 04 2015 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Automatyka

(30)

Automatyka - nowa strona:

Adres:
Pozycjonowanie Warszawa