Angielski Online

Reklama Google


Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · następna strona »
 • CopyNet Kraków - sprzedaż, dzierżawa, serwis kserokopiarek, drukarek, niszczarek, klimatyzatorów »

  CopyNet to krakowska firma zajmująca się branżą urządzeń biurowych z naciskiem na kopiarki, kserokopiarki, drukarki, niszczarki, klimatyzatory, faksy i wiele innych. Prowadzimy sprzedaż sprzętu zarówno nowego jak i poleasingowego, zajmujemy się dzierżawą urządzeń kolorowych i monochromatycznych oraz serwisujemy zepsute czy uszkodzone maszyny. Jako autoryzowany partner firmy Sharp nie stronimy od innych producentów, płynnie poruszając się w technikach prezentowanych przez takich liderów rynku jak Konica Minolta, Ricoh, Xerox, Canon, Oki, Oce, HSM, Brother, HP, Samsung, Lexmark, Epson, Kyocera, ale także świetnie sobie radzimy przy mniej znanych markach. Nasi handlowcy chętnie przygotują oferty dostosowane do Państwa potrzeb. Przy kontraktach na dzierżawę zapewniamy pełne wsparcie techniczne oraz gwarantujemy dostawy materiałów eksploatacyjnych. Zgrany zespół techników skutecznie usuwa wszelkie usterki i nie boi się podejmować nawet największych wyzwań. Dodatkowo w naszym Salonie Firmowym świadczymy drobne usługi poligraficzne takie jak drukowanie, kopiowanie, kserowanie, skanowanie oraz bindowanie. Zapraszamy!

  Data dodania: 23 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • AUTOR12 -grupa doradztwa finansowego »

  Grupa autor12 jest to zbiór stron poświęcona wszelkim finansom zarówno

  Dla osób prywatnych jak i dla firm .

  Nasza oferta jest podzielona na kilka stron przedstawionych poniżej.

  Na każdej stronie znajda państwo darmowe wnioski, artykuły i porady.

  Jesteśmy grupa doradców finansowych oferujący:

  -Kredyty

  -Pożyczki pozabankowe

  -chwilówki

  -ubezpieczenia

  --konta

  -lokaty i inwestycje

  -oddłużanie czyli pomoc dla zadłużonych

  Zapraszamy

  Data dodania: 05 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Program pit-format.pl łatwe rozliczenie podatku pit 2021 »

  To, że najchętniej nie płacilibyśmy podatków nie znaczy, że można od tego uciec. Z tego powodu, na początku każdego roku miliony Polaków przygotowują się do złożenia deklaracji podatkowej obecnie pit 2021/ pit 2022. Drobiazgowe wyliczenia i wypełnianie kolejnych rubryk, nie sprawiają nam zbyt dużo przyjemności, a dodatkowo zajmują nasz czas. Między innymi z tego powodu, tak spora liczba osób decyduje się dzisiaj na wykorzystanie aplikacji komputerowych, które zdecydowanie skracają czas potrzebny na uzupełnienie takiego rodzaju dokumentu jak pity 2021 np. pit 37, pit 36.
  Oprogramowanie, takie jak na przykład darmowy program PIT FORMAT https://www. pit-format. pl, bez problemu odnajdziemy w Internecie. Można go zainstalować na komputerze, albo po prostu wykonać rozliczenie podatku i uzupełnić deklarację pit 2021 online. Używając ten program pit 2021 przekonamy się, że istnieje coś takiego jak proste pity 2021/ pity 2022, które można sporządzić w krótkim czasie. Dzieje się tak przede wszystkim z tego powodu, że nie jesteśmy zmuszeni samodzielnie wykonywać koniecznych wyliczeń. Wystarczy, że wpiszemy wymagane informacje, a darmowy program pit 2021 dokona obliczeń i umieści je w odpowiednich rubrykach. Dodatkowo, może nas on poprowadzić przez formularz punkt po punkcie, instruując, co należy wpisać.
  Istotną informacją dla wielu osób jest to, iż program ten www. pit-format. pl jest darmowy oraz nieustannie aktualizowany, by zapewnić zgodność z przepisami, które jak mamy świadomość nierzadko ulegają zmianom. Następną z jego funkcji, która sprawia, iż szybciej uporamy się z formalnościami związanymi z rozliczeniem jest możliwość wysłania pit 2021 w postaci e-deklaracji do Urzędu Skarbowego. Wszystkie te zalety sprawiają, że pity 2021/ pity 2022 stają się realnie prostym obowiązkiem. Zwiększa się ciągle liczba osób korzystających z rozwiązania, jakim jest darmowy program pit 2021 gdyż jest to szybki sposób na pity 2021 i łatwe rozliczenie podatku.

  Data dodania: 14 02 2022 · szczegóły wpisu »
 • Rozlicz darmowy pit 2022 i przekaż 1 procent dla OPP »

  Teraz swój roczny pit 2021 możesz wypełnić szybko i bez opłat, a to za sprawą programu PIT Format https://www. pit-format. pl/rozlicz-darmowy-pit - niezależnie od tego, jakie miałeś przychody, z ilu miejsc oraz jakie przysługują Ci ulgi i odliczenia. Bowiem posiada on komplet deklaracji załączników i formularzy, a co także bardzo ważne jest prosty w obsłudze. Swoje roczne zeznanie podatkowe możesz wypełnić w dwojaki sposób: z użyciem aktywnych deklaracji, albo z pomocnym kreatorem, który wyjaśnia, jakie wartości należy wpisać. Po wyliczeniu ten darmowy program pit 2021 ułatwi przesłać elektronicznie Twoje pity 2021/pity 2022 do urzędu skarbowego. Tak, więc nie czekaj rozlicz darmowy pit 2021 szybko i łatwo. Nie mniej ten program do pit 2021 / pit 2022 usprawnia przekazać odpis 1 procent dla OPP. Masz możliwość samemu zadecydować, komu chcesz pomóc, a więc rozlicz darmowy pit i przekaż 1 procent dla OPP wybranego przez Ciebie.
  Dla fundacji i stowarzyszeń czas, kiedy przeprowadzamy roczne rozliczenie podatku dochodowego - pity 2021 to okres, w którym mogą one pozyskać 1% odpisu podatku na działalność dobroczynną o ile uzyskały status Organizacji Pożytku Publicznego. Wykaz OPP prowadzi Minister Pracy i Polityki Społecznej, a wykaz dostępny jest na stronie Biuletynu Informacji Publicznej. Jeśli jest w bazie organizacji OPP, możesz bez trudu przekazać jej tegoroczny podatek. Często same instytucje dbają o to, by poinformować Polaków o statusie OPP. Dobrym sposobem reklamy dla tego typu organizacji jest program pit 2021, który służy do wykonywania zeznań rocznych. We właściwych polach pit umieszczona jest nazwa danej OPP.
  Pamiętaj rozlicz darmowy pit 2021 i przekaz 1 procent dla OPP. Tak wiele osób oczekuje naszej pomocy.

  Data dodania: 03 04 2022 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa prawna »

  Adwokaci oraz radcy prawni pracujący dla naszej kancelarii gwarantują wysoki poziom świadczonych usług. Wśród tych wymienić chcemy porady prawne online, a także windykację należności czy też odzyskiwanie odszkodowań za różnego rodzaju wypadki. Wspieramy osoby fizyczny, a także przedsiębiorców. Chcemy Ci pomóc, pozwól na to, aby nasz adwokat zajął się Twoimi sprawami.

  Data dodania: 03 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi detektywistyczne »

  Firma Detektyw jest licencjonowaną agencją detektywistyczną, która swe usługi przedstawia na witrynie www. Detektyw zatrudnia w swych szeregach tylko specjalistów, co powoduje, że firma plasuje się wśród liderów na europejskim rynku usług detektywistycznych. Detektywi z firmy co roku rozwiązują przeszło 1000 różnorodnych zleceń i są to zarówno kwestie rodzinne, jak też te o podłożu majątkowym oraz kryminalnym. Pamiętaj, że agencja niezwykle szybko reaguje na kolejne zlecenia i prawie błyskawicznie kontaktuje się z klientami. Pełne referencje a także lista klientów, zgadzających się ujawnić dane, którzy zaufali firmie są widoczne na stronie firmowej. Zapraszamy wszystkich do skorzystania w usług w pełni przeszkolonych profesjonalistów!

  Data dodania: 22 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • windykacja »

  Drogi Internauto proces windykacji długów swoich należności jest bardzo skomplikowany i żmudny . Możemy Tobie uprościć drogę dojścia do swoich zaległych wierzytelności. Przy fachowej pomocy z udziałem prawników w sposób fachowy zredagujesz właściwe pismo ponaglające dla twojego dłużnika. Jesteśmy firmą którą cechuje skuteczność w działaniu i nie odpuszczamy żadnej nawet najbardziej skomplikowanej sprawy. Stawiamy sobie za cel eliminację nierzetelnych wierzycieli. Jeśli jesteś zdeterminowany do podjęcia walki z naszą pomocą nie zastanawiaj się dłużej tylko zarejestruj się na naszej stronie. Od czasu rejestracji jesteśmy do twojej dyspozycji służymy wiedzą i umiejętnościami w rozwiązywaniu skąplikowanych spraw. Czekamy na Ciebie na naszej stronie nie daj się już dłużej oszukiwać nieuczciwym kontrahentom.

  Data dodania: 18 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Bezpłatne porady prawne »

  Strona internetowa zawiera pełną ofertę usług świadczonych przez Biuro Doradztwa Prawnego. Nasza strona internetowa zawiera również bezpłatne porady prawne w postaci zamieszczonych tam opinii prawnych z różnych dziedzin prawa. Kancelaria świadczy kompleksową pomoc prawną przez telefon dla przedsiębiorców i osób indywidualnych. Prawnicy Biura Doradztwa Prawnego wyspecjalizowali się w zakresie pełnej obsługi osób i podmiotów, zarówno polskich jak i zagranicznych, uczestniczących w obrocie gospodarczym. Na stronie zostały umieszczone dane kontaktowe Biura Doradztwa Prawnego. Wieloletnie doświadczenie i dobre zaplecze techniczne kancelarii pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie również na rzecz klientów indywidualnych. Natomiast porady prawne za darmo zamieszczone na naszej stronie, dadzą Ci możliwość, szybkiego rozwiązania nurtującego Cię problemu.

  Data dodania: 25 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biura do wynajęcia »

  Prowadzenie działalności wiąże się z posiadaniem reprezentacyjnego biura, w którym będzie można np. przyjmować interesantów. Biznes Park Marywilska to nowoczesny biurowiec który powstał specjalnie dla klientów szukających biura do wynajęcia położonego świetnej lokalizacji, otoczonej parkiem leśnym. Obok naszych biur położone są działki, na których powstają markety czy duże magazyny gdzie swoją działalność prowadzą firmy logistyczne. Zapewniamy dogodne warunki współpracy dopasowane do oczekiwać każdego klienta, dlatego już dzisiaj zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 02 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe Warszawa Bemowo »

  AWATAX oferuje profesjonalne prowadzenie ksiąg rachunkowych, a także obsługę kadrowo-płacową przedsiębiorstwa. Nasze kompetencje w obszarze rachunkowości, kadr i płac potwierdzone są odpowiednimi certyfikatami oraz zezwoleniami.
  Jeśli poszukujesz specjalistów, którzy odpowiednio poprowadzą księgowość dla Twojej firmy, to koniecznie nas odwiedź. Usługi księgowe warto zlecać wyspecjalizowanym firmom - można w ten sposób więcej zaoszczędzić niż w przypadku tworzenia nowego stanowiska pracy. Zapewniamy profesjonalne doradztwo, atrakcyjne ceny oraz szeroki wachlarz usług księgowych. Siedziba naszej firmy znajduje się w Warszawie. Obsługujemy m.in. Bemowo.
  Bardziej szczegółowe informacje zamieszczono na łamach reklamowanej strony internetowej. Bardzo serdecznie zapraszamy do kontaktu i odwiedzin. Jesteśmy elastyczni, a także otwarci na wszelkie formy wzajemnej współpracy.

  Data dodania: 26 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Warszawa »

  Poszukujesz agencji zajmującej się sprzedażą polis ubezpieczeniowych w Warszawie? Jeśli tak to z pewnością pomoże Ci w tym nasza strona www, na jakiej zamieszczone zostały wszelkie szczegółowe wiadomości dotyczące przedsiębiorstw ubezpieczeniowych, jakie oferują sprzedaż polis na terenie Warszawy. Wystarczy jedynie wejść na naszą stronę i wytypować lokalizacje, po chwili ukaże się Ci mapka razem z lokalizacją agencji. Potem musimy wybrać tę, która nas interesuję, po tym otrzymamy konkretne dane powiązane z daną placówką.

  Data dodania: 13 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe online »

  Biuro rachunkowe powinno nie tylko proponować korzystne ceny współpracy w zakresie rozliczeń finansowych, ale też zapewnić profesjonalne doradztwo inwestycyjne, a takie właśnie warunki zapewnia Biuro Bilans. Specjalnie dla naszych klientów uruchomiliśmy biuro rachunkowe online, dzięki któremu można oszczędzić cenny czas i poświęcić go na rozwój firmy. W ten sposób także przygotowany przez nas biuro rachunkowe cennik jest korzystniejszy i konkurencyjny na rynku. jeśli chcecie przekonać się jak działa nasze biuro rachunkowe online zapewniające najwyższą jakość usług najlepiej od razu skontaktować się ze specjalistami z Biura Bilans.

  Data dodania: 23 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe MAGFIN - księgowa Warszawa »

  Biuro Rachunkowe MAGFIN świadczy usługi księgowe na terenie miasta Warszawy i okolic podmiotom o różnym profilu i wielkości. Zdobyta wiedza i wieloletnie doświadczenie pozwalają na profesjonalne, rzetelne i solidne wypełnianie powierzonych nam obowiązków. Biuro Rachunkowe MAGFIN to zespół składający się ze specjalistów, którzy swoje doświadczenie zawodowe zdobyli poprzez wieloletnią praktykę w księgowości, kosztorysach i biznesie. Świadczymy usługi księgowe, kadrowo-płacowe, doradcze i kosztorysowe, których celem jest zapewnienie jak najlepszej obsługi naszych Klientów. Kompleksowe doradztwo gospodarcze, realizowane przez nasze biuro rachunkowe pomoże Twojej firmie w poprawie kondycji finansowej oraz usprawnieniu działalności gospodarczej. Poprzez wdrożenie, z naszą pomocą, opracowanych planów, analiz, zestawień, zarządzanie przedsiębiorstwem będzie łatwym i przyjemnym zadaniem. Księgowość - to nie tylko wprowadzanie danych, ale wiedza, która przekłada się na sukces Państwa Firmy oraz finanse i spokojny sen. Z nami mają Państwo to zapewnione. Prowadzenie ksiąg rachunkowych odbywa się według stosownych uprawnień, tzn. posiadamy licencję Ministerstwa Finansów. Dzięki nam niestraszne będą Państwu urzędy skarbowe, a zmieniające się wciąż przepisy podatkowe będą łatwiejsze. Świadczymy kompleksowe usługi w pełnym zakresie obsługi księgowej, a także wyprowadzanie zaległości w księgowości i podatkach. Wyprowadzanie zaległości jest konieczne w różnych przypadkach tj: samodzielne prowadzenie ksiąg, błędne rozliczenia podatkowe, utrata zapisów księgowych, brak bieżącego prowadzenia ksiąg. Tym co nas wyróżnia jest nie tylko skuteczność działania, ale przede wszystkim fachowa obsługa księgowa. Warszawa jest siedzibą wielu solidnych biur rachunkowych, ale niewiele z nich stara się, podobnie jak my, edukować klientów z zakresu zarządzania finansami.

  Data dodania: 26 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Waluty Bydgoszcz, kursy walut, kantory »

  Pierwsze kantory powstały już w 1989 roku.Od tego czasu nastąpił ich rozwój i zwiększyła się znacznie ilość. Na rynku bydgoskim funkcjonuje wiele kantorów. Nasza strona powstała z myślą o osobach poszukujących najlepszych warunków wymiany walut w Bydgoszczy. Waluty Bydgoszcz to wizytówki bydgoskich kantorów wymiany walut i oferty najlepszych cen walut. Znajdziesz na niej większość bydgoskich placówek, ich telefony i oferty. Nie musisz szukać poszczególnych kantorów mając wszystkie na jednej stronie. Zapraszamy do odwiedzin naszej strony.

  Data dodania: 12 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Avalanche poczta kwiatowa »

  Jakby nie patrzeć, organizacja ślubu to duży wydatek, wielokrotnie sami przyszli nowożeńcy zmuszeni są do samodzielnej organizacji takiego bankietu, czy są więc jakieś pomysły, aby przemienić wesele w niezapomniane wydarzenie, mało tego, zrobić to naprawdę tanio? Oczywiście, że tak. Wystarczy zaledwie trochę inicjatywy i pracy. Jakie atrakcje i dekoracje ślubne Toruń możemy w takim razie przedłożyć naszym gościom. Doskonałym i niedrogim pomysłem jest dodanie do jadłospisu wyjątkowych elementów, takich jak:dzik z rożna. Kolejnym rozwiązaniem może być fontanna alkoholowa, jako ciekawy patent na polewanie uwielbianych napitków. Uświetnić możemy też nasz pierwszy taniec zastępując nudnego walca jakimś skocznym tańcem towarzyskim, starczy zaledwie kilka lekcji wcześniej aby podchwycić kroki i oczarować swoich gości. Co za atrakcję wyselekcjonujecie zależy tylko od was i waszej nieskrępowanej wyobraźni. Pomocną może być też poczta kwiatowa Toruń.

  Data dodania: 06 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • kredyty refinansowe »

  W dzisiejszych czasach nie ma chyba osoby, jaka nie ma kont w bankach, a liczba tych instytucji jest niezliczana. Prawie każdy podobnie dysponuje kartę debetową. Z wielu ofert możemy dobrać odpowiednią dla siebie - istnieją konta dla młodzieży, konta dla starszych osób, konta z oprocentowaniem lub bez. Dzisiaj bezpłatne konto bankowe jest to zazwyczaj standart, tak samo jak niskie opłaty za kartę płatniczą albo bezpłatne wypłacanie z wszystkich bankomatów w Polsce, a zazwyczaj również w innych krajach. Jeżeli chcemy pewnie ulokować nasze pieniądze to personel banku z chęcią doradzą nam gdzie możemy je dobrze zainwestować i jaka będzie ich mniemaniem najlepsza lokata dla nas. Mamy alternatywę wyboru spośród odmiennych długości trwania także stopy oprocentowania. Jeżeli pragniemy wziąć pożyczkę to z prostotą znajdą nam tani kredyt hipoteczny jaki pomoże nam zrealizować nasze marzenia

  Data dodania: 02 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Polityka bezpieczeństwa »

  Każdy z nas niekiedy dostaje na swoją pocztę elektroniczną niezamawiane treści. Przytrafia się tak samo, iż ktoś w globalnej sieci gwałci Wasze własności prywatne. Musisz wiedzieć, iż w tak trudnych materiach wypada korzystać z dewiz prawniczych, które pilnują przed chwilą ludzi poszkodowanych.
  Obiecujemy, że na opisywanej prawniczej witrynie eksperckiej otrzymasz wskazówki radcy prawnego, który masę czasu interesuje się regulaminami prawa nowych technologii. Skonsultuj z nim własne problemy a potem zaczekaj, aż spec je rozwiąże. Z uśmiechem da Wam on tu niezobowiązujących pomocy prawnych.

  Data dodania: 13 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Działki »

  Agencja Nieruchomości Jartom to firma z tradycjami na rynku nieruchomości. Zajmujemy się wynajmem i sprzedażą powierzchni magazynowych, hala, działki, grunty, chłodnie oraz parki logistyczne, firmy logistyczne, regały magazynowe czy Doki. Nasze nieruchomości rozmieszczone są na obrzeżach każdego większego miasta w całej Polsce. Zapraszamy

  Data dodania: 31 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • najlepsze konto bankowe »

  Rachunki rozliczeniowe to sztandarowa oferta każdego banku. Jednak pojedyncze placówki mogą zaproponować bardziej lub mniej korzystne warunki. Zapraszamy dlatego wszystkich, jacy potrzebują wybrać najlepsze konto dla siebie. Odwiedź naszą stronkę oraz przekonaj się, jak wiele tracisz wybierając przypadkową ofertę przypadkowego banku. My dbamy o zyski klienta, dlatego przedstawiamy dokładną analizę poszczególnych kont i podpowiadamy w jaki sposób dopasować propozycję do własnych potrzeb. Niskie prowizje, darmowe usługi, bezpieczeństwo i bezproblemowy dostęp do nagromadzonych na rachunku pieniędzy to tylko część tego, na co zwracamy szczególną uwagę.

  Data dodania: 10 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • ergo hestia bydgoszcz »

  Życie jest strasznie przewrotne. Dlaczego? Przeważnie w najmniej oczekiwanej chwili dzieje się coś nieporządnego. Czy mamy na to jakikolwiek wpływ? Wpływu może i nie mamy jednakże możemy stosownie się ubezpieczyć przed nieszczęśliwymi zdarzeniami. Najlepszym sposobem na to są np. ubezpieczenia zdrowotne albo również ubezpieczenia komunikacyjne. Każdy z nam może indywidualnie wykupić takie ubezpieczenia na własną łapę. Oczywiście najlepsze propozycje są ergo hestia. Dlaczego akurat tam? Sam na sobie przetestowałem tą firmę. Mogę powiedzieć z czystym sumieniem jest usatysfakcjonowany z ich usług. Kto nam może w tym pomóc? Otóż pospolity agent ubezpieczeniowy. W pełni spełni nasze wymagania odnośnie zabezpieczenia.

  Data dodania: 28 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Warszawa »

  Zadania wykonywane przez biuro rachunkowe obejmują m.in. prowadzenie pełnej księgowości, kalkulacje podatków, wyliczanie wynagrodzeń. Wdrożenie znanego światowego oprogramowania pozwala nam na prowadzenie rachunkowości podmiotom mającym wielooddziałowe struktury w ramach jednego systemu. Zlecenia pracownicze, paski płacowe są dostępne w na koncie pracownika, do którego kody posiada klient oraz jego przedstawiciele. Rozwiązanie to pozwala na przeglądanie archiwalnych pasków płacowych, automatyczne drukowanie potwierdzeń o zatrudnieniu, wynagrodzeniu, itp. Usługi nie sprowadzają się jedynie do podstawowej księgowości. Zaawansowany mechanizm raportowania kontrolingowego pozwala na bogatsze spojrzenie na przepływy pieniężne oraz udostępnianie cennych informacji zarządczych w czasie rzeczywistym.

  Data dodania: 13 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mini kamery »

  Na polecanej witrynie internetowej znajduje się oferta profesjonalnej agencji detektywistycznej Detektyw24. Wszystkie usługi detektywistyczne oferowane przez agencję są wykonywane na obszarze nie tylko Polski, ale i Europy. Detektyw Wrocław, którzy pracują w agencji sąprofesjonalistami. Dokładny wykaz usług a także ich aktualny cennik są umieszczone na witrynie firmowej. Firma oferuje usługi zarówno osobom prywatnym jak też klientom biznesowym oraz spółkom. Udostępnione na witrynie firmowej referencje są dowodem na to, że reklamowana agencja jest bardzo skuteczna.

  Data dodania: 22 02 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

(30)

Doradztwo - nowa strona:

Adres:
Pozycjonowanie Warszawa