Angielski Online

Reklama Google


Technika Kategoria: Technika

Tutaj wstaw opis kategorii Technika

Technika - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • SOLID BHP Producent urządzeń automatyki i oprogramowania do badania hydrantów »

  Producent sprzętu do testów przeciwpożarowych z wodą SOLID-BHP to firma produkcyjna o dużej wydajności, zdolna do wyprodukowania do 500 urządzeń do testów z wodą dziennie i jest jednym z wiodących europejskich producentów i dystrybutorów sprzętu do testów przeciwpożarowych. Nasz sprzęt doskonale sprawdza się w firmach zajmujących się ochroną przeciwpożarową, konserwacją i inspekcją przeciwpożarową oraz przedsiębiorstw wodociągowych.
  Nasz szeroki wybór testów hydrantów przeciwpożarowych obejmuje testy analogowych hydrantów przeciwpożarowych, testy analogowych hydrantów przeciwpożarowych i cyfrowe testy hydrantów przeciwpożarowych FOW TEST FT, a także aplikacje na komputery PC, smartfony lub iPhone'y. Nasze produkty i urządzenia, jako jedyne w Polsce i Europie, posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty, oświadczenia i ekspertyzy wydane przez laboratorium telemetryczne Krakowskiego Urzędu Miar, laboratorium Instytutu Techniki Cieplnej i Procesowej. Wydział Mechaniczny Politechniki Krakowskiej oraz Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego NIH-PIB. Dodatkowo nasze badania urządzeń hydrantowych spełniają zalecenia CNBOP-PIB.
  Nasz sprzęt do prób ogniowych jest idealny do sprawdzania i konserwacji hydrantów przeciwpożarowych w salonach kosmetycznych, fryzjerskich i na siłowniach.
  Po pomiarze przyrządem do sprawdzania hydrantu sporządzić protokół i przesłać do inspekcji straży pożarnej.
  SOLID-BHP Producent sprzętu do testowania hydrantów przeciwpożarowych.
  Przegląd i pomiar hydrantów przeciwpożarowych w salonie kosmetycznym, fryzjerskim lub gabinecie lekarskim należy wykonać raz w roku tj. co 12 miesięcy.

  Data dodania: 15 03 2023 · szczegóły wpisu »
 • Odlewy żywiczne »

  Izo-Tech jest specjalistycznym Zakładem Wytwórczym Elementów Izolacyjnych dla Energetyki, który za sprawą nabytego doświadczenia i zdobytej wiedzy jest w stanie poradzić sobie nawet z najcięższymi zleceniami. W propozycji firmy występują izolatory wsporcze wnętrzowe, izolatory wsporcze organiczne, prototypowe cewki i również przekładniki, profile i rury szkłoepoksydowe i również izolatory przepustowe. Na tym niemniej jednak oferta bynajmniej nie musi się przestawać! Izo-Tech jest jedną z nielicznych takich firm, która gładko wykonuje szczególne zamówienia klientów oraz tworzy dla nich indywidualnie dopasowane projekty, a od tego czasu osobno je realizuje. W ten rozwiązanie klienci są w stanie zjednać sobie takie odlewy żywiczne, które po mistrzowsku sprostają ich wymaganiom. Dla Izo-Tech zwyczajnie nie ma rzeczy niemożliwych. Ta firma potrafi sobie doradzić ze wszystkim.

  Data dodania: 29 04 2022 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Bytom »

  Działając na rynku przez ponad 15 lat staliśmy się ekspertami w przygotowaniach kierowców, nauka jazdy Bytom to nasze najważniejsze zajęcie, w naszej ofercie znajdą Państwo kursy na kategorię B, kategorię C, kategorię C+E, kwalifikację wstępną na przewóz rzeczy, kwalifikację wstępną na przewóz osób, szkolenia okresowe na przewóz osób i rzeczy. Wszyscy nasi instruktorzy są doświadczonymi kierowcami, którzy spędzili tysiące godzin za kółkiem i doskonale wiedzą, na co warto zwrócić uwagę, by szybko poprawiać swoje umiejętności w prowadzeniu pojazdów. Posiadamy własny pełnowymiarowy plac manewrowy, który pozwala na perfekcyjne przygotowanie się do kursu prawa jazdy. Nasi kursanci szybko podnoszą swoje umiejętności i z łatwością zdają kolejne egzaminy, można poczytać na ten temat więcej w opiniach naszych kursantów dostępnych na naszej stronie.

  Data dodania: 22 02 2022 · szczegóły wpisu »
 • Podzespoły indukcyjne »

  Firma Telzam istnieje na rynku od niespełna 30 lat. Niezmiennie oferuje doskonałe elementy indukcyjne, które dostosowuje do potrzeb swoich klientów, W propozycji można wyszukać korpusy, rdzenie, cewki i również dławiki, anteny DCF oraz transformatory. Telzam jako producent transformatorów ma sposobność dopasowania ich do indywidualnych wymagań każdego klienta. W ten sposób klienci zyskują wyjątkowe elementy indukcyjne, które spełnią ich wymagania. Duży wybór rdzeni, z których są produkowane transformatory dopasowywane są do przenoszonych mocy i również maksymalnego wykorzystania miejsca na płytach PCB. W propozycji znajdują się także najlepszej jakości anteny DCF. Używany jest jego osoba do synchronizacji czasu na podstawie sygnałów nadawanych drogą radiową. Cewki stanowią elementy indukcyjne selektywnych obwodów wejściowych.

  Data dodania: 25 04 2021 · szczegóły wpisu »
 • kompleksowy serwis kserokopiarek konica minolta Białystok »

  Samodzielna konserwacja kserokopiarek na złość pozorom bynajmniej nie jest tak prostym zadaniem, jak gdyby to mogło zdawać się na pierwszy rzut oka, z tej racji warto wyznaczyć to zagadnienie odpowiednim serwisantom. Pamiętać powinno się o tym, że samodzielna integracja może niestety wiązać się z utratą gwarancji na narzędzia albo co gorsze, może doprowadzić do jeszcze większej awarii. Nasza firma proponuje serwis kserokopiarek, skanerów oraz różnorodnych urządzeń wielofunkcyjnych. Stawiamy na wysoką jakość usług, pełen znajomość rzeczy a oprócz tego solidność. Nasza przedsiębiorstwo trudni się nie tyle serwisem, lecz również dystrybucją kserokopiarek i również ich dzierżawą. Współpracujemy nie tyle z firmami, ale również klientami indywidualnymi. Dostarczamy najwyższej klasy urządzenia, dzięki którym będą mogli Państwo realizować w pracy swoje obowiązki.

  Data dodania: 31 12 2020 · szczegóły wpisu »
 • druk flexograficzny »

  Niewątpliwie od lat na rynku krajowym swoją ofertę z powodzeniem rozwija drukarnia opakowań miękkich jaką jest Remoflex. Jest to drukarnia zlokalizowana w Złotowie, która specjalizuje się a w szczególności w tworzeniu owijek dla cukierków. Dodatkowo jej oferta zapewnia wydruk takich materiałów jak folia aluminiowa, a także papier parafinowy oraz etykietowy. Wszystkie realizowane w Remoflex zlecenia są kończone w ustalonym terminie. Satysfakcja klienta z realizowanych usług jest podstawą przy realizacji każdego zamówienia. Ten wysoki standard jest powodem, dla którego tak niemało osób z chęcią poleca tę drukarnię innym. Pozytywne opinie, atrakcyjne ceny i terminowa realizacja to sposób na sukces firmy Remoflex. To jak wiadomo jedna z najlepszych drukarni opakowań miękkich działających na terenie polskim.

  Data dodania: 22 12 2020 · szczegóły wpisu »
 • Belki kolumny stalowe »

  Firma Zugil to dobrze znana a także powszechnie polecana firma, która posiada {bardzo długie|wieloletnie| doświadczenie na rynku polskim. Jej specjalnością są konstrukcje przemysłowe, które produkuje od początku swojej działalności. Trafiają one do wielu odbiorców na całym świecie, co potwierdza jakość usług zapewnianych przez Zugil. Na dodatek już od wielu lat firma Zugil sprzedaje suszarki i również piece, które są niezbędne przy lakiernictwie. Są one tworzone z myślą o oszczędności energetycznej, co zapewnia że narzędzia ten nie powoduje niepotrzebnych wydatków. Rozległy wybór w propozycji sprawia, że każdy klient ma pewność, że znajdzie ściśle taką suszarkę albo kabino-suszarkę, jaka spełni jego oczekiwania. Wszystko to powoduje, że przedsiębiorstwo Zugil jest firmą w sumie godną zaufania, jakie pokładają w niej jej stali klienci.

  Data dodania: 28 11 2020 · szczegóły wpisu »
 • Tipper Tie »

  Firma Walowsky Kraków to firma, która para się realizacją usług związanych z szeroko pojętym przetwórstwem mięsnym. Firma trudni się w głównej mierze w dostawach urządzeń oraz maszyn, które są stosowane w przetwórstwie mięsnym. Wśród tego rodzaju produktów można dać w zamian w szczególności kutry, nadziewarki, klipsownice, nastrzykiwarki, a oprócz tego pakowaczki próżniowe oraz komory wędzarnicze. Wszystkie produkty oferowane przez firmę Walowsky Gród podwawelski cechują się najlepszymi parametrami jakościowymi. Są one solidne a także wytrzymałe, dzięki czemu posiadają stosunkowo długą żywotność. Firma współpracuje wyłącznie ze znanymi i również renomowanymi producentami tego typu maszyn oraz urządzeń. Wszystkie towary, które znajdują się w propozycji firmy posiadają wszelkie niezbędne atesty i również certyfikaty.

  Data dodania: 04 08 2020 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne unity stomatologiczne Kraków »

  Tech-Med to przedsiębiorstwo oferujące wyposażenia do gabinetów stomatologicznych. Posiadamy przeróżny asortyment. Można u nas kupić również sprzęt używany. Jesteśmy firmą z dwudziestu letnim doświadczeniem. Oferujemy: unity stomatologiczne, sprawdzone systemy ssące, nowoczesne krzesełka, profesjonalne asystory, najlepsze na rynku separatory amalgamatu, profesjonalne osuszacze powietrza. Nasze przedsiębiorstwo również realizuje usługi z zakresu napraw i również konserwacji. Naprawiamy fachowo: profesjonalne kompresory bezolejowe, nowoczesne pompy ssące, profesjonalne unity stomatologiczne, nowoczesne autoklawy, sprawdzone końcówki stomatologiczne. Tech-Med oferuje końcówki takich firm jak: Athena, Bien Air, Buffalo, Chirana, DME, Faro, Kavo, Lares, Micro Mega, Midwest, Sandri, NSK, Siemens, Star, TKD, W&H, Yoshida.

  Data dodania: 25 07 2020 · szczegóły wpisu »
 • tuleje drukowe »

  Zapotrzebowanie na usługi fleksograficzne zawsze jest bardzo duże. Aczkolwiek w Polsce istnieją firmy, które działają w tej branży oraz są w stanie zapewnić swoim klientom obsługę na jaką zasługują. Jedną z tych firm na pewno jest Flekso Serwis. Flekso Serwis ma stosunkowo długie doświadczenie w gałęzi fleksograficznej. Istnieje już od 1996 roku a oprócz tego wciąż rozwija swoją ofertę. Rozwój ten jest motywowany chęcią spełnienia oczekiwań wszystkich swoich klientów. Wśród nich są producenci opakowań miękkich albo tektury falistej. Wszystkie materiały a także artykuły sprzedawane przez Flekso Serwis spełniają oczekiwania jakościowe. Potwierdzają to liczne pozytywne opinie jakie zbiera ta spółka od swoich klientów. O ile zatem kogoś interesuje solidna a oprócz tego profesjonalna spółka świadcząca usługi fleksograficzne to z pewnością ma obowiązek wybrać Flekso Serwis.

  Data dodania: 15 07 2020 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Technika

Technika - nowa podkategoria:

Nazwa:
Pozycjonowanie Warszawa