Angielski Online

Reklama Google


Strony związane z hasłem 'usługi':

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · następna strona »
 • Koparko ładowarki Szczecin »

  Firma DareXplant
  wykonuje usługi w charakterze wynajmu maszyn, wraz z wykwalifikowanym operatorem:
  Koparki, Koparko-Ładowarki, Ładowarki kołowe,
  Roboty ziemne, rozbiórki, odśnieżanie...
  Usługi Transportowe
  Wywrotki 28 T, Wywrotki 15 T 6x6 8x8
  Przesiewacz,
  Naczepy niskopodwoziowe.
  Działamy w woj.zachodniopomorskim i nie tylko.
  Staramy się wykonywać usługi na wysokim poziomie dzięki temu mamy stałych klientów oraz grono nowych, którzy są zadowoleni i z pewnością do nas wracają, by korzystać z naszych usług.
  DareXplant to firma, która działa na rynku od nie dawna, lecz personel, który jest w firmie zatrudniony, wykonuje swą prace fachowo i dokładnie
  dzięki temu dostarcza nam nowe kontrakty,
  a nasi zleceniodawcy z pewnością są zadowoleni a czy kol wiek wystawiają nam pozytywna opinie.

  Data dodania: 19 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa prawna »

  Adwokaci oraz radcy prawni pracujący dla naszej kancelarii gwarantują wysoki poziom świadczonych usług. Wśród tych wymienić chcemy porady prawne online, a także windykację należności czy też odzyskiwanie odszkodowań za różnego rodzaju wypadki. Wspieramy osoby fizyczny, a także przedsiębiorców. Chcemy Ci pomóc, pozwól na to, aby nasz adwokat zajął się Twoimi sprawami.

  Data dodania: 03 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi detektywistyczne »

  Firma Detektyw jest licencjonowaną agencją detektywistyczną, która swe usługi przedstawia na witrynie www. Detektyw zatrudnia w swych szeregach tylko specjalistów, co powoduje, że firma plasuje się wśród liderów na europejskim rynku usług detektywistycznych. Detektywi z firmy co roku rozwiązują przeszło 1000 różnorodnych zleceń i są to zarówno kwestie rodzinne, jak też te o podłożu majątkowym oraz kryminalnym. Pamiętaj, że agencja niezwykle szybko reaguje na kolejne zlecenia i prawie błyskawicznie kontaktuje się z klientami. Pełne referencje a także lista klientów, zgadzających się ujawnić dane, którzy zaufali firmie są widoczne na stronie firmowej. Zapraszamy wszystkich do skorzystania w usług w pełni przeszkolonych profesjonalistów!

  Data dodania: 22 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • rynek pracy - gdprofesja.pl »

  Wybranie pracowników, którzy będą wykonywali własne zadania na najwyższym poziomie jest bardzo niełatwym i odpowiedzialnym misją. Dlatego także o ile poszukujecie pomocy przy wyborze i znalezieniu odpowiednich pracowników to polecamy nasze usługi. Jesteśmy pewni, że selekcja pracowników w naszym zrobieniu pomoże na 100% Ci poprawić jakość działania Twojej korporacji. Jesteśmy pewni, że potrafimy szybko i prosto i szybko pomóc w znalezieniu odpowiednich pracowników. Nasza agencja doradztwa personalnego stara się zawsze i każdemu pomagać w znajdowaniu pracowników. Rekrutacja pracowników to jedno z najbardziej odpowiedzialnych procedur o ile chodzi o zadbanie o jakość spółki. Właściwie każdy kto skorzysta z naszych usług będzie w stu procentach zadowolony. Dzięki naszym staraniom bez wątpienia każdy zdobycie najlepszych pracowników.

  Data dodania: 23 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Przegląd budowlany »

  Czym jest inwentaryzacja budowlana?
  Jednoznacznie z nakazami budowlanymi ocena stanu technicznego budynku polega na dokonaniu rysunku technicznego, który oddaje dany obiekt budowlany na bazie samodzielnie dokonanych pomiarów. Do utworzenia takich rysunków, które odwzorowują wszelkie załamania i bardzo precyzyjne wymiary potrzebne są specjalne i dokładne urządzenia. Inwentaryzacje budowlane w wersji podstawowej tworzą się z trzech części. Pierwszą z nich jest strona tytułowa z precyzyjnym opisem badanej i zinwentaryzowanej budowy. Dalszy moduł stanowi opis techniczny, w którym należy zamieścić skrupulatne określenie budynku. Trzeci, główny element stanowi sam rysunek techniczny, który jest ścisłym odwzorowaniem na kartce rzeczywistej konstrukcji budowlanej. Inwentaryzacje budowlane mogą różnić się między sobą, zwłaszcza o ile chodzi o zakres elementów inwentaryzacji. Należy pamiętać, że w zależności od potrzeb różnić może się skala, w której budynek pozostał odwzorowany na rysunku technicznym, zakres dokumentacji budowlanej lub ilość oddanych elementów konstrukcji budowlanej.

  Data dodania: 10 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe MAGFIN - księgowa Warszawa »

  Biuro Rachunkowe MAGFIN świadczy usługi księgowe na terenie miasta Warszawy i okolic podmiotom o różnym profilu i wielkości. Zdobyta wiedza i wieloletnie doświadczenie pozwalają na profesjonalne, rzetelne i solidne wypełnianie powierzonych nam obowiązków. Biuro Rachunkowe MAGFIN to zespół składający się ze specjalistów, którzy swoje doświadczenie zawodowe zdobyli poprzez wieloletnią praktykę w księgowości, kosztorysach i biznesie. Świadczymy usługi księgowe, kadrowo-płacowe, doradcze i kosztorysowe, których celem jest zapewnienie jak najlepszej obsługi naszych Klientów. Kompleksowe doradztwo gospodarcze, realizowane przez nasze biuro rachunkowe pomoże Twojej firmie w poprawie kondycji finansowej oraz usprawnieniu działalności gospodarczej. Poprzez wdrożenie, z naszą pomocą, opracowanych planów, analiz, zestawień, zarządzanie przedsiębiorstwem będzie łatwym i przyjemnym zadaniem. Księgowość - to nie tylko wprowadzanie danych, ale wiedza, która przekłada się na sukces Państwa Firmy oraz finanse i spokojny sen. Z nami mają Państwo to zapewnione. Prowadzenie ksiąg rachunkowych odbywa się według stosownych uprawnień, tzn. posiadamy licencję Ministerstwa Finansów. Dzięki nam niestraszne będą Państwu urzędy skarbowe, a zmieniające się wciąż przepisy podatkowe będą łatwiejsze. Świadczymy kompleksowe usługi w pełnym zakresie obsługi księgowej, a także wyprowadzanie zaległości w księgowości i podatkach. Wyprowadzanie zaległości jest konieczne w różnych przypadkach tj: samodzielne prowadzenie ksiąg, błędne rozliczenia podatkowe, utrata zapisów księgowych, brak bieżącego prowadzenia ksiąg. Tym co nas wyróżnia jest nie tylko skuteczność działania, ale przede wszystkim fachowa obsługa księgowa. Warszawa jest siedzibą wielu solidnych biur rachunkowych, ale niewiele z nich stara się, podobnie jak my, edukować klientów z zakresu zarządzania finansami.

  Data dodania: 26 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Usługi hydrauliczne Głubczyce »

  W XXI w., gdzie technika w wszelkiej sferze życia zaszła dużej zmianie oraz rozwojowi, działa sporo firm instalacyjnych. Nie boimy się wyzwań, wykorzystujemy z najnowszych technologii oraz na bieżąco obserwujemy postęp techniki. Żadne spośród oferowanych przez klienta rozwiązań nie jest dla nas kłopotliwe i zaskakujące. Dobrze wykonana instalacja jest nie tylko łatwa w eksploatacji, ekonomiczna jednakże również bezusterkowa, bezpieczna na rzecz środowiska oraz nie uciążliwa dla użytkowników.

  Data dodania: 26 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi Transportowe Katowice »

  Naszej firmie transportowej udało się uniknąć rewolucji a wariant rozwoju oparliśmy na postawieniu na naturalną ewolucję, wykorzystując koniekturę w niełatwej branży transportu czerpiąc z dużej ilości zamówień pełnymi garściami z doświadczeń poprzedniej generacji.

  Data dodania: 13 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • wykończenia Gdańsk »

  Chcesz wykonać remont mieszkania? Dobrze trafiłeś nasza strona www ma już przyszykowaną dla ciebie firmę remontowo-budowlaną, jaka to z pewnością wykona dla was tego typu remont. Firma remontowa Gdańsk ma szeroki zakres własnych ofert jak choćby wykończenia Gdańsk, sufity podwieszane Gdańsk albo również wykona dla nas usługi remontowe Gdańsk. Remonty Gdańsk mają okazję być przygotowane sprawnie i profesjonalnie jeśli tylko od początku uzgodnimy z taką firmą wszelkie szczegóły. Jeżeli jesteś zaciekawiony propozycjami takiej firmy dzięki naszej stronie www masz okazję nawiązania z nią kontaktu i uzgodnienia daty zaczęcia takiego remontu.

  Data dodania: 30 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Warszawa »

  Zadania wykonywane przez biuro rachunkowe obejmują m.in. prowadzenie pełnej księgowości, kalkulacje podatków, wyliczanie wynagrodzeń. Wdrożenie znanego światowego oprogramowania pozwala nam na prowadzenie rachunkowości podmiotom mającym wielooddziałowe struktury w ramach jednego systemu. Zlecenia pracownicze, paski płacowe są dostępne w na koncie pracownika, do którego kody posiada klient oraz jego przedstawiciele. Rozwiązanie to pozwala na przeglądanie archiwalnych pasków płacowych, automatyczne drukowanie potwierdzeń o zatrudnieniu, wynagrodzeniu, itp. Usługi nie sprowadzają się jedynie do podstawowej księgowości. Zaawansowany mechanizm raportowania kontrolingowego pozwala na bogatsze spojrzenie na przepływy pieniężne oraz udostępnianie cennych informacji zarządczych w czasie rzeczywistym.

  Data dodania: 13 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mini kamery »

  Na polecanej witrynie internetowej znajduje się oferta profesjonalnej agencji detektywistycznej Detektyw24. Wszystkie usługi detektywistyczne oferowane przez agencję są wykonywane na obszarze nie tylko Polski, ale i Europy. Detektyw Wrocław, którzy pracują w agencji sąprofesjonalistami. Dokładny wykaz usług a także ich aktualny cennik są umieszczone na witrynie firmowej. Firma oferuje usługi zarówno osobom prywatnym jak też klientom biznesowym oraz spółkom. Udostępnione na witrynie firmowej referencje są dowodem na to, że reklamowana agencja jest bardzo skuteczna.

  Data dodania: 22 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Śremskie firmy »

  Śrem to miasto leżące niedaleko Poznania. Funkcjonuje tutaj wiele firm usługowych. Pokaźną grupę tworzą firmy kosmetyczne, pośród których jest ?JB Studio Uroda?.
  Wiele jest również placówek szkoleniowych, podejmujących rozmaity zakres nauczania, począwszy od szkół prawa jazdy, po naukę języków. Przykładem jest ?Szkoła Rodzenia NATURA?.
  Swoją działalność prowadzi tu też dużo firm budowlanych, takich jak ?Blach - Bud Śrem?. Wszystkie te zakłady przedstawiają swoją wizytówkę w katalogu firm usługowych z terenu Śremu.

  Data dodania: 13 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe - VERATAX Kraków »

  Veratax to znane biuro rachunkowe w Krakowie. Świadczymy fachowe usługi księgowe i kadrowe dla dużej ilości firm i fundacji. Oferujemy profesjonalne usługi, stały kontakt, doradztwo i bardzo atrakcyjne ceny. Nowoczesne podejście do potrzeb klienta jest gwarancją owocnej współpracy.

  Data dodania: 28 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki Katowice »

  Przeprowadzki w Mikołowie dla naszej firmy transportowej to usługa o priorytetowym znaczeniu. Choć z transportem mebli mamy do czynienia od wielu lat wciąż jesteśmy gotowi i otwarci na naukę nowych technik i nabywanie nowych doświadczeń tak ważnych w codziennym wykonywaniu tej jakże skomplikowanej usługi transportowej jakim są be wątpienia przeprowadzki państwa mienia. Ale najważniejsza cecha naszej firmy jest bezkompromisowe dążenie do perfekcyjnego wykonywania naszych obowiązków przez co nasz profesjonalizm stale się umacnia.

  Data dodania: 11 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zakład kamieniarski Łódź »

  Kamieniarstwo, które prowadzimy od ponad dziesięciu lat w Łodzi, to firma w której pracują fachowcy od kamienia naturalnego. Jesteśmy jednym z największych zakładów kamieniarskich w województwie łódzkim. Zakład kamieniarski Morganit, to obróbka kamienia naturalnego jak na przykład granity i marmury. W kamieniu tworzymy praktycznie wszystko od blatów kuchennych z kamienia naturalnego, przez blaty kuchenne z kamienia naturalnego, po parapety zewnętrzne z kamienia naturalnego i wewnętrzne z kamienia naturalnego oraz okładziny kominków z kamienia naturalnego. Świadczymy również usługi impregnacji kamienia naturalnego, konserwacji kamienia naturalnego oraz renowacji kamienia naturalnego. Zachęcamy do częstego odwiedzania naszej witryny internetowej, gdzie można przeczytać szczegółową ofertę naszego zakładu kamieniarskiego.

  Data dodania: 08 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • jedzenie na imprezy »

  Elegancko zaprojektowana witryna której właścicielem jest LOT Catering. Prezentuje kluczowe dane dla jednostek gospodarczych myślących o zakontraktowaniu przyrządzonych dań takich jak: wyroby garmażeryjne czy wyroby cukiernicze spełniające europejskie standardy jakości. Klientami spółki są m.in. linie lotnicze co gwarantuje, że jej sztandarowe produkty zadowolą podniebienia natomiast zaawansowane rozwiązania dystrybucyjne pozwolą oszczędzić cenny czas.

  Data dodania: 13 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa informatyczna firm Szczecin »

  W dzisiejszych czasach informatyka jest nieodłącznym elementem każdego biznesu, coraz częściej zdarza się, iż sami nie potrafimy poradzić sobie z awariami sprzętu, a jeżeli jest ich mnóstwo warto zastanowić się nad skorzystaniem z opieki zewnętrznej firmy informatycznej. Obsługa informatyczna, jaką prezentujemy zapewni stabilne działanie oraz zmniejszy awarie w firmach naszych klientów. Na naszej stronie internetowej można zapoznać się ze szczegółami prezentowanych przez naszą firmę usług.

  Data dodania: 07 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Poznań »

  Pragniesz bez problemów rozliczać się z fiskusem? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Nasze biuro rachunkowe Poznań świadczy rozległy asortyment usług dla firm pragnących oszczędzić czas na formalnościach i polecić je zawodowcom. Dostarczamy kompletną księgowość Poznań, kadry i płace, sporządzamy dokumenty na potrzeby przedsiębiorstwa. Szczegółowy spis tego, czego dotyczą nasze usługi księgowe Poznań cennik można wyszukać na naszej stronie internetowej. Z nami biznes na pewno będzie o wiele łatwiejszy, dodatkowo nie zapłacisz za nasze czynności dużo.

  Data dodania: 23 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Oklejanie samochodów, reklama na pojazdach - Bydgoszcz – Reklama-na-samochód.pl »

  Reklama-na-samochód.pl w Bydgoszczy proponuje oklejanie samochodów, zmianę koloru samochodów oraz kompleksowe usługi w zakresie reklamy, grafiki na samochodach. Oklejanie samochodów to najtańsza i najskuteczniejsza forma reklamy zewnętrznej, docierająca do najszerszej grupy odbiorców - zapraszamy do naszego cennika. Dodatkowo umożliwia wykorzystanie nie używanych dotąd powierzchni na samochodach firmowych np. elementów karoserii, szyb, plandek, przyczep. Działamy na terenie miast: Bydgoszcz, Toruń, Warszawa, Poznań, Kraków, Katowice, Inowrocław, Włocławek, Grudziądz, Brodnica oraz całej Polski. Reklamy na samochodach wykonujemy kompleksowo: przygotowujemy projekt graficzny, dobieramy odpowiednią folię, przygotowujemy samochód pod oklejanie i finalnie oklejamy pojazd. Można u nas zamówić zarówno oklejenie całego samochodu folią wylewaną, jak i oklejenie częściowe zawierające np: dane kontaktowe, logo firmy, stronę www. Oklejamy folią wszystkie modele samochodów oraz pojazdy nietypowe jak motory, tramwaje, autobusy, jachty, samoloty, ciężki sprzęt budowlany itp. Umieszczenie reklamy na pojazdach firmowych często okazuje się jednym z najtańszych, najtrwalszych oraz najskuteczniejszych narzędzi promocji. Profesjonalnie wykonana usługa gwarantuje satysfakcję oraz uznanie w oczach klienta. Dzięki naszemu doświadczeniu z łatwością przemienisz swój pojazd w reklamę mobilną już dziś.

  Data dodania: 01 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki Wrocław »

  Przedsiębiorstwo spedycyjno usługowa Sidor z Wrocławia to fachowość i pełen profesjonalizm jakich nie znajdziecie w żadnej innej firmie. Posiadamy olbrzymie doświadczenie, które powoduje że nasze usługi to najwyższa Europejska jakość. Oferujemy transport krajowy i międzynarodowy, oraz organizujemy kompleksowe przeprowadzki Waszego dobytku. Przewozimy różnego rodzaju towary od paczek kurierskich, poprzez obrazy, meble, pralki, motory po sejfy, pianina, mat. budowlane. Ekspresowo przetransportujemy Wasze zlecenie do każdego miejsca w Europie. Dysponujemy zgranym sztabem pracowników oraz kierowców, którzy chętnie pomogą we wszystkich pracach powiązanych ze zleceniem. Załadujemy i rozładujemy auto tak byś bezstresowo miał komfort solidnie wykonanej pracy. Zaufaj przedsiębiorstwu Sidor z Wrocławia, tak jak do teraz zrobiło setki zadowolonych osób. Korzystając z naszych usług masz pewność, że Twoje zlecenie dotrze cało i bez naruszeń. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 05 10 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · następna strona »
Pozycjonowanie Warszawa