Angielski Online

Reklama Google


Strony związane z hasłem 'księgowość':

1 · 2 · następna strona »
 • Usługi księgowe Warszawa Bemowo »

  AWATAX oferuje profesjonalne prowadzenie ksiąg rachunkowych, a także obsługę kadrowo-płacową przedsiębiorstwa. Nasze kompetencje w obszarze rachunkowości, kadr i płac potwierdzone są odpowiednimi certyfikatami oraz zezwoleniami.
  Jeśli poszukujesz specjalistów, którzy odpowiednio poprowadzą księgowość dla Twojej firmy, to koniecznie nas odwiedź. Usługi księgowe warto zlecać wyspecjalizowanym firmom - można w ten sposób więcej zaoszczędzić niż w przypadku tworzenia nowego stanowiska pracy. Zapewniamy profesjonalne doradztwo, atrakcyjne ceny oraz szeroki wachlarz usług księgowych. Siedziba naszej firmy znajduje się w Warszawie. Obsługujemy m.in. Bemowo.
  Bardziej szczegółowe informacje zamieszczono na łamach reklamowanej strony internetowej. Bardzo serdecznie zapraszamy do kontaktu i odwiedzin. Jesteśmy elastyczni, a także otwarci na wszelkie formy wzajemnej współpracy.

  Data dodania: 26 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe MAGFIN - księgowa Warszawa »

  Biuro Rachunkowe MAGFIN świadczy usługi księgowe na terenie miasta Warszawy i okolic podmiotom o różnym profilu i wielkości. Zdobyta wiedza i wieloletnie doświadczenie pozwalają na profesjonalne, rzetelne i solidne wypełnianie powierzonych nam obowiązków. Biuro Rachunkowe MAGFIN to zespół składający się ze specjalistów, którzy swoje doświadczenie zawodowe zdobyli poprzez wieloletnią praktykę w księgowości, kosztorysach i biznesie. Świadczymy usługi księgowe, kadrowo-płacowe, doradcze i kosztorysowe, których celem jest zapewnienie jak najlepszej obsługi naszych Klientów. Kompleksowe doradztwo gospodarcze, realizowane przez nasze biuro rachunkowe pomoże Twojej firmie w poprawie kondycji finansowej oraz usprawnieniu działalności gospodarczej. Poprzez wdrożenie, z naszą pomocą, opracowanych planów, analiz, zestawień, zarządzanie przedsiębiorstwem będzie łatwym i przyjemnym zadaniem. Księgowość - to nie tylko wprowadzanie danych, ale wiedza, która przekłada się na sukces Państwa Firmy oraz finanse i spokojny sen. Z nami mają Państwo to zapewnione. Prowadzenie ksiąg rachunkowych odbywa się według stosownych uprawnień, tzn. posiadamy licencję Ministerstwa Finansów. Dzięki nam niestraszne będą Państwu urzędy skarbowe, a zmieniające się wciąż przepisy podatkowe będą łatwiejsze. Świadczymy kompleksowe usługi w pełnym zakresie obsługi księgowej, a także wyprowadzanie zaległości w księgowości i podatkach. Wyprowadzanie zaległości jest konieczne w różnych przypadkach tj: samodzielne prowadzenie ksiąg, błędne rozliczenia podatkowe, utrata zapisów księgowych, brak bieżącego prowadzenia ksiąg. Tym co nas wyróżnia jest nie tylko skuteczność działania, ale przede wszystkim fachowa obsługa księgowa. Warszawa jest siedzibą wielu solidnych biur rachunkowych, ale niewiele z nich stara się, podobnie jak my, edukować klientów z zakresu zarządzania finansami.

  Data dodania: 26 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Warszawa »

  KP Biuro bardzo serdecznie zaprasza do zaznajomienia się z własną ofertą dosłownie wszystkich przedsiębiorców funkcjonujących na obszarze Mazowsza. Posiadamy dwa oddziały - w Warszawie, ale również w Maryninie, czyli wsi zlokalizowanej obok Nadarzyna i Grodziska Mazowieckiego. Powodujemy, że wszyscy nasi klienci wreszcie mają możliwość skupić się wyłącznie na prowadzeniu firmy, zwiększaniu swoich profitów. Za wszystkie kwestie mające związek z księgowością i rachunkowością jesteśmy odpowiedzialni właśnie my! Choć to jeszcze nie oznacza, że KP Biuro o którym więcej na stronie www.kpbiuro.com.pl za tego typu usługi pobiera ponadstandardowe pieniądze. Jak najbardziej jesteśmy tym biurem rachunkowym, które potrafi połączyć doskonałą jakość, minimalną ilość formalności, fachową pomoc i zrozumienie z niewygórowanymi cenami. Należy jeszcze dodać, że usługi księgowo - rachunkowe KP Biuro świadczy od 2001 roku, a więc to niewątpliwie pokazuje nasze wieloletnie doświadczenie, które nieustannie procentuje. Jeśli w takim razie oglądasz się za usługami rachunkowymi, wejdź na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 01 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • biuro rachunkowe Kraków »

  Firma Modzelewski to doświadczona spółka zajmująca się prowadzeniem rachunkowości dla firm, urzędów oraz osób fizycznych. W swojej bogatej ofercie mamy takie punkty jak: obsługa prawna oraz skarbowa, doradztwo fiskalne oraz stała pomoc w rozliczeniach. Na naszej stronie internetowej odnajdą Państwo wszelkie wiadomości na temat planowanych usług. Przedsiębiorstwo misp modzelewski pracuje dla największych firm w Polsce, realizując częstokroć nadzwyczaj trudne zadania np. ceny transferowe i rozliczenia księgowe. Przyjdź i przekonaj się Modzelewski.

  Data dodania: 17 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Warszawa »

  Zadania wykonywane przez biuro rachunkowe obejmują m.in. prowadzenie pełnej księgowości, kalkulacje podatków, wyliczanie wynagrodzeń. Wdrożenie znanego światowego oprogramowania pozwala nam na prowadzenie rachunkowości podmiotom mającym wielooddziałowe struktury w ramach jednego systemu. Zlecenia pracownicze, paski płacowe są dostępne w na koncie pracownika, do którego kody posiada klient oraz jego przedstawiciele. Rozwiązanie to pozwala na przeglądanie archiwalnych pasków płacowych, automatyczne drukowanie potwierdzeń o zatrudnieniu, wynagrodzeniu, itp. Usługi nie sprowadzają się jedynie do podstawowej księgowości. Zaawansowany mechanizm raportowania kontrolingowego pozwala na bogatsze spojrzenie na przepływy pieniężne oraz udostępnianie cennych informacji zarządczych w czasie rzeczywistym.

  Data dodania: 13 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • księgowa »

  Tania i zarazem dobra księgowa zajmująca się sprawami księgowania przychodów, rozchodów oraz wszelakimi aspektami rachunków w firmie to bardzo ważna kwestia każdej prowadzonej działalności gospodarczej. Biuro Hossa oferuje księgowość spełniającą najwyższe normy a równocześnie dostępne dla wszystkich klientów. Polecamy swoje usługi, zapoznaj się z naszą ofertą umieszczoną na stronie i skontaktuj się z nami.

  Data dodania: 13 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przekształcenie jednoosobowej działalności w spółkę »

  Jesteś przedsiębiorcą z okolic Lubonia i potrzebujesz wsparcia przy ewidencji księgowej? Domyślamy się, że istotną dla Ciebie daną jest wpisywane w wyszukiwarkę hasło biuro rachunkowe cennik. Gratulujemy strzału w dziesiątkę, ponieważ nasze biuro rachunkowe Luboń oferuje fachowe usługi księgowe w adekwatnej cenie. Nasi specjaliści są bardzo dobrze przygotowani, aby prowadzić księgowość spółki z o. o., właściwie ewidencjonując zdarzenia gospodarcze, składając comiesięczne deklaracje podatkowe, oraz roczne sprawozdania finansowe. Na wniosek klienta, bądź obowiązku wynikającego z regulacji prawnych, przeprowadzamy także przekształcenie jednoosobowej działalności w spółkę. Zachęcamy do spojrzenia na cennik biura rachunkowego, odzwierciedlającego jakość i doświadczenie oferowanych usług księgowych. Wybierz biuro księgowe Luboń, aby mieć więcej czasu zająć się lubońskim biznesem. Zostań kolejnym zadowolonym klientem naszego biura.

  Data dodania: 09 08 2019 · szczegóły wpisu »
 • księgowość konopnica »

  Księgowość Konpnica, atrakcyjne ceny, indywidualne podejście do klienta, atrakcyjne rabaty, kompleksowa obsługa, bezpieczeństwo zagwarantowane ubezpieczeniem OC, optymalizacja obciążeń podatkowych, terminowość i profesjonalizm, łatwy i szybki dostęp do dokumentacji finansowej. Adams-plus to księgowość w Konpnicy naprawdę godna polecenia. Skorzystaj z naszych usług - zapraszamy.

  Data dodania: 23 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Poznań »

  Pragniesz bez problemów rozliczać się z fiskusem? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Nasze biuro rachunkowe Poznań świadczy rozległy asortyment usług dla firm pragnących oszczędzić czas na formalnościach i polecić je zawodowcom. Dostarczamy kompletną księgowość Poznań, kadry i płace, sporządzamy dokumenty na potrzeby przedsiębiorstwa. Szczegółowy spis tego, czego dotyczą nasze usługi księgowe Poznań cennik można wyszukać na naszej stronie internetowej. Z nami biznes na pewno będzie o wiele łatwiejszy, dodatkowo nie zapłacisz za nasze czynności dużo.

  Data dodania: 23 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro księgowe Kraków »

  Od momentu gdy zaczęto korzystać z internetu, zauważono jego zalety. Nie ma potrzeby wynajdywania informacji w żadnym innym źródle, kiedy korzystamy z wyszukiwarek sieciowych. Jedną z przykładowych domen naszego życia są finanse. Usługi księgowe są niezmiernie powszechnym tematem przeróżnych for oraz artykułów redagowanych na stronach internetowych. Każdy z nas na co dzień ma do czynienia z zawiłościami finansowymi i na ogół zostaje z tym sam ze sobą. Dobrze, gdy mamy znajomych, którzy skończyli studia ekonomiczne, jednakże nie każdy ma w gronie przyjaciół takie osoby. Ogromnie dobrą pomocą dla takich ludzi są biura dostarczające usługi rachunkowe.

  Data dodania: 05 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biura rachunkowe Toruń Cennik »

  Biuro rachunkowe Poltax to stabilnie rozwijająca się firma, która pomaga wielu regionalnym przedsiębiorcom. Nasi pracownicy to zbiór kompetentnych i rozeznanych specjalistów w dziedzinie finansów i rachunkowości. Z całą pewnością szeroka wiedza i znajomość nowoczesnych rozwiązań księgowych, powoduje, że potrafimy współpracować z Klientami z wielu branż i korzystnie rozliczać ich wydatki. Oferowane przez naszą firmę usługi księgowe to gwarancja długodystansowego rozwoju Twojej firmy.

  Biuro rachunkowe Poltax oferuje kompletne usługi finansowe, takie jak obsługa pełnej księgowości dla firm i osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Zlecając nam rozliczanie swoich przychodów i wydatków, będziesz miał większą kontrolę nad rozwojem swojego biznesu. Przygotowywane przez naszych specjalistów raporty finansowe ułatwią Tobie podejmowanie racjonalnych i rzeczowych decyzji.

  Firma Poltax pomaga także Klientom przy zakładaniu firmy. Będziesz mógł na nas liczyć na etapie wypełniania właściwych papierów. Razem określimy najlepszy system rozliczeń podatku. Sprzedajemy także funkcjonalne programy do zarządzania finansami firmy, przez które nie zgubisz się w nie co skomplikowanym świecie podatków.

  Dla naszej firmy kluczowa jest jasność działań i wykonywanie zleceń na czas. Wszelkie usługi świadczymy w oparciu o szeroką wiedzę w dziedzinie prawa i wieloletnie doświadczenie w pracy z różnorodnymifirmami. Praktyczne programy księgowe umożliwiają nam skuteczniej rozliczać Twoje rachunki i dokładniej analizować strukturę Twoich finansów. Z naszym biurem Twoja firma będzie bezpieczna.

  Data dodania: 19 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Poznań »

  Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że fachowy outsourcing księgowości zdejmuje z Ciebie troski dotyczące rozliczeń podatkowych? Doradztwo podatkowe i księgowość należy powierzyć komuś, dla kogo obsługa księgowa to chleb powszedni. Biuro KancelariaRB Doradztwo Podatkowe Poznań oferuje obsługę księgową i rachunkową już od ponad 20 lat. Nasza oferta obejmuje audyt podatkowy, przygotowywanie ewidencji przychodów, wykonywanie raportów GUS, a także reprezentowanie firm przed organami podatkowymi. Natomiast dla osób, które nie mają firmy, a tylko nie odnajdują się w świecie podatków mamy w ofercie porady podatkowe. Funkcjonujemy na terenie województwa wielkopolskiego.

  Data dodania: 08 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe w Gubinie »

  Dziś każda duża firma posiada własny dział rachunkowy. A co z małymi i mikro przedsiębiorcami? Nie stać ich na posiadanie księgowego na pełen etat. W tym wypadku najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług biura księgowego. Znów nasówa się pytanie. Jak myszlisz? W czasie Internetu jak grzyb po deszczu pojawiło się dużo platform online oferujących usługi księgowości na odległość. Czy warto korzystać z takich propozycyj? Dobitnie nie. Zapisy w dokumentach naszej firmy to tak istotnie strategiczne zasoby wiedzy. Powierzając te dane przez sieć serwisowi rachunkowemu, może się wydarzyć taka sytuacja, że z powodu wady dowiedzą się o nich nasi potencjalni konkurenci. Jakby nie patrzeć, takie portale za to nie odpowiadają, albowiem mają to zapisane w własnych regułach. No cóż, co w takim razie? Najlepszym wyborem jest udać się do kilku renomowanych w naszym miejscowości biur księgowych. Już po kilkunastu minutach rozmowy z ich właścicielami jesteśmy w stanie ocenić, czy wskazane jest jednej z nich zaufać. Nie przez sposobność BIURO RACHUNKOWE ?DEKRET? w Gubinie ma miano sumiennej w każdym słowa tego znaczeniu. Wszystko to dzięki właścicielowi, dokładnie Agnieszce Różyckiej, która od samego początku postawiła na najwyższą jakość dostarczania usług.

  Data dodania: 16 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Katowice »

  Nasze biuro rachunkowe umiejscowione w Chorzowie, oferuje najwyższej jakości usługi rachunkowe. Jeżeli założyłeś własną firmę i pilnie szukasz kogoś, kto zawodowo zająłby się jej prowadzeniem od strony rachunkowości to trafiłeś samo sedno. Na stronie opublikowaliśmy ofertę wszystkich świadczonych przez nas usług, jak i ich wycenę. W przypadku kompleksowej obsługi firm jednak, stawki ustalane są indywidualnie. Jeżeli natomiast dopiero rozmyślasz nad otwarciem swojej działalności gospodarczej, zapewniamy pomoc w zakresie fachowego doradztwa.

  Data dodania: 09 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rachunek »

  Kobiety i mężczyźni zdają sobie sprawę w obecnych czasach nieprosto o idealne programy do wystawiania rachunków czy również faktur. Próbując chociażby sformułowanie ?biuro rachunkowe Rzeszów? otrzymujemy wiele bezużytecznych rezultatów, a przecież zależy nam na najwłaściwszej odpowiedzi.
  Obmyślając wczasy nikt nie ma ochoty zamartwiać o rozliczeniach. Sprawdź prezentowaną ofertę w tej chwili, a czekają cię mega promocje, dzięki posiadaniu umów z IATA możemy dać Ci to co w każdej chwili potrzebowałeś. Staramy się, ażeby nasz nabywca w każdej sytuacji był zadowolony, zarówno z naszych działań jak również wyników.

  Data dodania: 11 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Reset2.pl - program płace »

  Firma tworzy rozwiązania dla małych, średnich oraz dużych firm. Programy finansowe wyróżniają się rozbudowanymi możliwościami i intuicyjną obsługą. Zespół wdrożeniowy tworzą profesjonaliści z ogromnym obyciem, którzy swoją pracę realizują błyskawicznie i sprawnie. Najważniejszymi programami jakie tworzymy są programy kadrowe oraz księga przychodów. Więcej szczegółów tutaj: http://www.reset2.pl/oferta/standard/r2fk/opis-programu, http://www.reset2.pl/oferta/standard/r2platnik/opis-programu.

  Data dodania: 28 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • rzetelna księgowa Tarnowskie Góry »

  Podatki i również rachunki - zajmiemy się tym bardzo chętnie, jeśli to nam zaufacie i również powierzycie prowadzenie swojej rachunkowości. Biuro rachunkowe Taxus zaprasza do siebie małe oraz średniej wielkości przedsiębiorstwa, które chcą tak aby ich księgi rachunkowe, księgi podatkowe znalazły się pod najlepszą opieką. Na prowadzonej przez nas stronie internetowej biurotaxus. pl oferujemy Wam cennik za nasze usługi. Zachęcamy Was do skorzystania z naszej sprawdzonej propozycji. Na Wasze życzenie przeprowadzimy analizę przychodów a oprócz tego wydatków związanych z robioną działalnością gospodarczą. Nasze biuro oferuje kompleksowe usługi. Wskazane jest zatem nawiązać z nami kontakt, tak aby przekonać się, że jesteśmy prawdziwymi specjalistami w dziedzinie księgowości a także prowadzenia podatków. Namawiamy do siebie wszystkich z Tarnowskich Gór a także okolic.

  Data dodania: 09 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe K3 »

  Jesteśmy biurem rachunkowym z siedzibą w Krzeptowie, działamy na rynku od roku 2013, jednak nasza faktyczna historia sięga początków działalności 2009 roku.

  Posiadamy wieloletnie doświadczenie zawodowe w zakresie rachunkowości zarządczej i finansowej. Bogate doświadczenie, wysoki standard i jakość usług to niewątpliwe atuty naszego biura. Powierzając nam rachunkowość swojego przedsiębiorstwa, nasi klienci mogą czuć się bezpieczni, koncentrując się na rozwijaniu własnej działalności. Obecnie obsługujemy firmy o zróżnicowanym profilu działalności tj. Począwszy od firm produkcyjnych, poprzez handlowe do usługowych włącznie.

  Ważna jest dla nas również wygoda i czas klienta i idąc na przeciw oczekiwanią naszych klientów, w cenie usług proponujemy odbór dokumentów od klienta lub możliwość przesyłania ich zarówno drogą pocztową jak i elektroniczną w postaci skanów dokumentów.

  W celu lepszej znajomości naszej firmy zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą, którą znajdziecie Państwo na www.biurok3.pl .

  Zapraszamy!

  Data dodania: 15 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Lucjann.com - optymalizacja podatków w Twojej firmie »

  Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad tym jak zmniejszyć swoje kosztyzwiązane z podatkami? A może chciałeś zmniejszyć podatki w swojej firmie, ale nie wiesz jak to zrobić? Z pomocą przychodzi nasz biuro doradztwa finansowego Lucjann. com. Zajmujemy się optymalizacją kosztów bieżących i podatków w Twojej firmie. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że potrafimy odpowiednio rozliczyć niemalże każdy rodzaj ponoszonych przez Ciebie kosztów. Na naszej stronie znajdziesz wiele przykładów najczęściej ponoszonych przez przedsiębiorców kosztów, które można zoptymalizować. Przykładowo optymalizujemy wydatki, począwszy od kredytu, umowy leasingowe, przekształcenie jednoosobowej działalności w spółkę po tak trywialne sprawy jak zakup roweru czy koszty akcesoriów biurowych. Wejdź i sprawdź sam co oferujemy!

  Data dodania: 27 04 2020 · szczegóły wpisu »
 • prowadzenie ksiąg rachunkowych Bydgoszcz »

  Biuro rachunkowe Tax-Spot działa na rynku od bardzo wielu lat. W tym czasie nabyliśmy ogromnego doświadczenia, co współcześnie przekłada się na stale rosnące krąg ukontentowanych klientów. Działamy na obszarze miasta Bydgoszcz a oprócz tego w jego okolicach. Jako zespół przykładamy bardzo co niemiara sił notabene żeby oferować możliwie najwyższą jakość usług. Dokładność i również czas są dla nas priorytetami. Do każdego klienta i również każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. W zakres naszych usług wchodzą między innymi: prowadzenie ksiąg handlowych, prowadzenie ksiąg rachunkowych, obsługa księgowa firm, sporządzanie deklaracji podatku dochodowego, sporządzanie sprawozdań finansowych, udoskonalanie systemu rachunkowości firmy, prowadzenie ewidencji środków trwałych i również wyposażeni, itd. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową i do kontaktu telefonicznego.

  Data dodania: 29 03 2021 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »
Pozycjonowanie Warszawa