Angielski Online

Reklama Google


Strony związane z hasłem 'kancelaria':

1 · 2 · następna strona »
 • Obsługa prawna »

  Adwokaci oraz radcy prawni pracujący dla naszej kancelarii gwarantują wysoki poziom świadczonych usług. Wśród tych wymienić chcemy porady prawne online, a także windykację należności czy też odzyskiwanie odszkodowań za różnego rodzaju wypadki. Wspieramy osoby fizyczny, a także przedsiębiorców. Chcemy Ci pomóc, pozwól na to, aby nasz adwokat zajął się Twoimi sprawami.

  Data dodania: 03 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dziedziczenie kraków »

  Jeśli zależy tobie na pozyskaniu spadku po siostrze ? musisz dowiedzieć się na ten temat więcej informacji zaglądając do naszej zrobionej strony. Kancelaria notarialna Kraków to strzał w dziesiątkę dla tych wszystkich jacy poszukują pomocy przy spadku czy także większości innych sprawach. Taki notariusz Kraków zapewnia wam też inne okazje którymi jest dziedziczenie Kraków. Działa on także w miejscowości Bronowice albo także Krowodrza. Nie czekaj więc tylko odwiedź jego stronę i zapoznaj się z możliwościami!

  Data dodania: 09 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Szczecin »

  Zapraszamy do naszej siedziby i do skorzystania z profesjonalnych usług notarialnych. Powiemy Państwu jak poruszać się po nierzadko nieprostym świecie paragrafów. W naszym biurze doświadczeni i profesjonalni prawnicy udzielą Państwu wszelakich danych dotyczących koniecznych zaświadczeń, podatków i opłat prawniczych czy terminów czynności. Potrafimy stosownie zabezpieczyć i przechowywać kluczowe dla Państwa dokumenty. Jeśli zachodzić będzie taka potrzeba, to sporządzimy względnie poświadczymy następujące dokumenty: dziedziczenia, duplikaty, wypisy i wyciągi, akty notarialne i te potwierdzające sprzedaż lub nabycie lokalu oraz innych dóbr materialnych. Zapraszamy przeto uprzejmie do naszej kancelarii notarialnej ? u nas wskazówki nic nie kosztują, a mogą w ważny sposób wesprzeć lub ukierunkować właściwie bieg spraw.

  Data dodania: 14 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Szczecin »

  Przy różnych życiowych problemach niejednokrotnie zdarza się nam korzystać z porady adwokata. W obecnym skomplikowanym świecie, zgłoszenie się do radcy prawnego jest korzystnym posunięciem, gdyż taka kompetentna osoba może idealnie poprowadzić naszą sprawą jak również może udzielić nam ewidentnie trafnych rad prawnych. Nasza kancelaria prawnicza pomaga każdemu, kto potrzebuje naszej pomocy prawnej. Świadczymy również prawną obsługę przedsiębiorstw, w bardzo fachowy sposób prowadzimy każdą powierzoną nam sprawę. Mamy wieloletnie doświadczenie, a to pozwala nam prowadzić zadania na wysokim poziomie i z dobrym skutkiem. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się na publikacjami naszych adwokatów, którzy niejednokrotnie udzielają się i wypowiadają na łamach prasy. Wybór odpowiedniego adwokata to zawsze trudna sprawa dlatego warto bliżej się zapoznać.

  Data dodania: 04 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Szczecin »

  Zapraszamy do naszej kancelarii ulokowanej w śródmieściu Szczecina. Nasz zespół to eksperci, osoby doświadczone i stosownie wyedukowane, by skutecznie podeprzeć Państwa własną wiedzą w prawnych sprawach. W naszej kancelarii wprawni prawnicy użyczą Państwu niezbędnych informacji na temat koniecznych dokumentów, opłat prawniczych czy terminów czynności. Naturalnie nasze rady prawne uzyskane od notariusza względnie pracowników kancelarii są gratisowe, jednakże już za czynności notarialne bierzemy opłaty ? są one uzgadniane indywidualnie z uwzględnieniem przepisów Rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości. Zachęcamy do uprzedniego kontaktu telefonicznego by ustrzec się sytuacji, gdy brak jest niektórych dokumentów tudzież dysponują Państwo tylko kopiami - przypominamy, że wymagane podczas czynności notarialnych dokumenty należy przedkładać w oryginale. Konieczny jest także dowód os. ewentualnie inny dokument potwierdzający Państwa tożsamość. Zapraszamy!

  Data dodania: 13 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne »

  Jesteśmy siecią kancelarii o zasięgu ogólnopolskim. Zdobyliśmy wieloletnie doświadczenie oraz ekspertów z każdej dziedziny prawa, począwszy od prawa cywilnego, karnego, administracyjnego, poprzez rodzinne, spadkowe, gospodarcze, a skończywszy na prawie pracy czy prawie ruchu drogowego. Dzięki temu możemy pomóc każdemu Klientowi. Otwieramy nasze oddziały w każdym dużym mieście na terenie Polski. Obsługujemy firmy i klientów indywidualnych, chętnie udzielamy porad online. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 05 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Szczecin »

  Korzystając z pomocy kancelarii prawnej zdobywamy poczucie pewności. W obecności notariusza poświadczymy lub zredagujemy wszelkie umowy, także te cywilne, odnoszące się do wynajmu bądź sprzedawania lokalu, zbycia wozu czy też użyczenia sprzętu znajomemu. Jeżeli prowadzimy biznes, współpraca z kancelarią notarialną jest powszedniością. Spółki i osoby fizyczne winny mieć na uwadze, że kancelaria ma możliwość właściwie ochraniać i przechować istotne dla Klienta dokumenty. Odpłatności za czynności rejenckie są wskazywane indywidualnie, z każdym interesantem osobno w zależności od typu i komplikacji sytuacji. Wsparcia prawnego zawsze udzielamy gratisowo. Zapraszamy.

  Data dodania: 17 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • kancelaria adwokacka warszawa »

  Kancelaria Adwokacka Warszawa, której założycielem jest Robert Ofiara świadczy wysokiej jakości pomoc w zakresie prawa rodzinnego, karnego, spadkowego czy gospodarczego. Każdy pracujący w niej specjalista to uznany przez klientów adwokat Warszawa, który może poszczycić się skutecznością w rozwiązaniu nawet najtrudniejszych spraw. Dzięki nam można uzyskać satysfakcjonujące odszkodowanie za śmierć, poprawić rentowność firmy czy dostać rozwód kościelny. Kancelaria Adwokacka Roberta Ofiary pobiera niezwykle korzystne ceny za wykonane usługi, zapraszamy.

  Data dodania: 23 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Odzyskiwanie długów »

  Kancelaria Prawna Pactum jako zespół doświadczonych prawników i radców prawnych, zajmuje się profesjonalnym i skutecznym dochodzeniem roszczeń finansowych. Dzięki współpracy z kancelarią nasi Klienci otrzymają konieczne wsparcie merytoryczne niezbędne w procesie odzyskiwania długów.

  Spektrum działań kancelarii stanowi zarówno prewencja w zakresie konieczności późniejszego odzyskiwania długów, optymalizacja procesu windykacji wewnętrznej Klienta jak i obsługa wierzytelności w postaci windykacji "miękkiej", postępowania Sądowego oraz współpracy z komornikiem w prowadzonej egzekucji.

  W pierwszej kolejności pomagamy naszym Klientom w organizowaniu wewnętrznych procedur postępowań, szkoleń dla pracowników, oraz udostępniamy wiedzę merytoryczną Kancelarii dla osób obsługujących procesy odzyskiwania długów w Państwa firmie.

  Data dodania: 19 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Szczecin »

  Nasza kancelaria Michał Olechnowicz, znajdująca się w Szczecinie, oferuje profesjonalne usługi prawników. Wszystkie zatrudnione przez nas osoby są zarówno dobrze wykształcone, wykwalifikowane, a co najważniejsze doświadczone w tej branży, dlatego gwarantujemy wysoką jakość wszelkich naszych usług. Nasi adwokaci są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku. Dzięki naszym najwyższym kompleksowym usługą otrzymają Państwo wszelką, niezbędną pomoc z zakresu prawa. Zajmujemy się również : energią odnawialną, zamówieniami publicznymi, obrotem nieruchomości, gospodarczym, gospodarką nieruchomości, EPU oraz Funduszami Unijnymi (opinie umów). Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Oferujemy także stałą obsługę na korzystnych warunkach dzięki czemu będziemy w stanie lepiej chronić Państwa interesów. Ogromna wiedza i doświadczenie daje nam możliwość zagwarantowania profesjonalnych szybkich rezultatów. Jedyne, co trzeba zrobić, aby dowiedzieć się więcej to odwiedzić naszą stronę internetową lub przyjść do naszego biura. Będziemy zaszczyceni jeżeli powierzą nam Państwo swoje sprawy. Serdecznie zapraszamy zainteresowanych już teraz !

  Data dodania: 16 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Odszkodowania. Odszkodowania Powypadkowe i Komunikacyjne »

  Główną specjalizacją Kancelarii Effect jest dochodzenie odszkodowań powypadkowych z OC sprawcy wypadku komunikacyjnego. Zajmujemy się uzyskiwaniem odszkodowań za szkody osobowe (uszczerbek na zdrowiu) i rzeczowe, poniesione we wszelkich wypadkach samochodowych. Każda osoba poszkodowana w takim wypadku (kierowca samochodu, pasażer samochodu, kierowca motocykla, pasażer motocykla, potrącony rowerzysta lub potrącony pieszy), która która zarazem nie jest jego wyłącznym sprawcą, ma bowiem prawo do uzyskania stosownego zadośćuczynienia za doznaną krzywdę oraz odszkodowania za poniesione straty.

  Nasi prawnicy posiadają wieloletnie doświadczenie w tego typu sprawach, co daje gwarancję, iż każda sprawa jest prowadzona rzetelnie i skutecznie. Zapewniamy kompleksową obsługę prawną poczynając od zgłoszenia szkody ubezpieczycielowi, zgromadzenia niezbędnych dowodów w sprawie, sporządzania wszelkich pism, po czuwanie nad terminowością wypłaty odszkodowania. W razie konieczności poprowadzimy Państwa sprawę na etapie sądowym, zapewniając profesjonalnego pełnomocnika oraz bezpłatne zastępstwo procesowe. Również na tym etapie postępowania mogą Państwo liczyć na kompleksową obsługę prawną. Sporządzamy w tym zakresie wszelkie pisma procesowe, zapewniamy zastępstwo na rozprawach sądowych oraz aktywnie monitorujemy przebieg sprawy. Prowadzenie spraw przez doświadczonych prawników oraz indywidualne podejście do każdej sprawy, gwarantuje wysoką jakość naszych działań.

  Data dodania: 18 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Dobry prawnik Warszawa »

  Jeśli twoja sytuacja wymaga od ciebie by skorzystać z usług takich, jakimi są porady prawne, to co zrobisz, by znaleźć porządnego prawnika? Prawdopodobnie jak większość ludzi" skorzystasz z internetu i wpiszesz w Google "kancelaria prawnicza Warszawa". To podejście zdecydowanie jest najłatwiejsze i najszybsze, ale czy aby bezsprzecznie? Ilość wyników będzie na pewno ogromna, pomimo tego zachowaj spokój. Należałoby rzucić okiem na referencje takiego prawnika, poszukać opinii o nim lub poprosić przyjaciela o rekomendację. Znajomi są słusznym rozwiązaniem, jeśli wiesz, że możesz im zaufać w tej sprawie zaś tym bardziej gdy szukasz czegoś specjalistycznego jak na przykład prawnik e-commerce.

  Data dodania: 23 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria podatkowa Kbram »

  Z pewnością masz świadomość, że w Warszawie istnieje mnóstwo biur realizujących księgowość? Ale czy na dzień dzisiejszy namierzyłeś biuro księgowe które fachowo będzie zarządzać finansami Twojej działalności i przypilnuje punktualne wypełnianie formalności podatkowych? Ręczymy że nasze biuro księgowe znakomicie świadczy wszelkie usługi odnośnie finansów firm. Już wiele lat funkcjonujemy pomimo ogromnej konkurencji, a liczba klientów regularnie wzrasta z czego znaczna suma to firmy które otrzymali informacje o naszej sumienności od aktualnych klientów. Nie zwlekaj tylko już teraz zobacz stronę internetową pod którą znajduje się nasze biuro rachunkowe ? Tam znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące naszych usług które wykonujemy po nadzwyczaj przystępnej kwocie. Dominującym regionem naszych działań jest Warszawa oraz poboczne miejscowości ponieważ kontakt z klientem jest dla naszej firmy niesamowicie ważny.

  Data dodania: 23 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Katowice Notariusz »

  Kancelaria Notarialna Wojdyło Gregorczyk ma swoją siedzibę w Katowicach przy ulicy Kopernika 26 od 21 lat. Mieści się w centrum Katowic w budynku i z przylegającym parkingiem. Godziny przyjmowania w kancelarii to od 9:00 do 16:00 we wtorek, środę oraz piątek a także do godziny 18 w poniedziałek oraz czwartek.

  Data dodania: 22 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Szczecin »

  Często nasze problemy z prawem, sprawy które są prowadzone, lub które nam grożą przerastają nasze możliwości. Obawiamy się i nie wiemy jak postępować,, w takich sytuacjach nie warto działać na własną rękę. Lepiej jest zgłosić się do odpowiedniej osoby i wybrać skuteczną kancelarię prawną niż samemu się męczyć. Obecnie nieustannie zdarza się nam czerpać wiedzę z pomocy prawnika, radca prawny szczecin niejednokrotnie jest bezapelacyjnie pomocny podczas wielu spraw. Jeśli masz jakikolwiek problem prawny nie trzeba ociągać się z porada prawną. Nasza działalność prawnicza oferuje profesjonalne usługi prawne, które z pewnością będą załatwione z sukcesem. Przez nasze wieloletnie doświadczenie pomagamy firmom oraz osobom indywidualnym w różnego pokroju sytuacjach, gdzie rada prawnika jest niezbędna. Z usługami naszej kancelarii można zapoznać się na stronie internetowej.

  Data dodania: 10 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Szczecin »

  Adwokat Ernest Karkosza i jego kancelaria zapraszają do skorzystania ze swoich usług prawnych. W zakresie na przykład: prawo karne, prawo cywilne, odszkodowania, pomoc dla frankowiczów, roszczenia z umów polisolokat, ochrona dóbr osobistych, prawo rodzinne i rozwody, prawo spadkowe i obsługa prawna. Wymienione zakresy realizowane są w wielką starannością i dbałością o nawet najdrobniejszy detal. Adwokat Karkosza jest prawnikiem o dużym doświadczeniu zawodowym i wysokich kwalifikacjach. Pomoc profesjonalnego adwokata to gwarancja pomyślnego rozwiązania sprawy Klienta. Kancelaria adwokacka Ernest Karkosza poleca wizytę na swojej stronie internetowej i kontakt mailowy lub telefoniczny w razie zainteresowania. Z pewnością nie będziecie Państwo żałować, że skorzystaliście z oferty adwokata. Wasza sprawa znajdzie pomyślny finał.

  Data dodania: 25 10 2019 · szczegóły wpisu »
 • adwokaci-nbn.pl »

  Szukasz na Śląsku odpowiedniej kancelarii adwokackiej, jaka specjalizuje się w prawie cywilnym, skarbowym, administracyjnym bądź karnym? Zdecyduj się wobec tego na sprawdzenie bogatej propozycji, która została stworzona przez podmiot, do którego należy poniższa witryna internetowa. Czemu powinieneś się zdecydować naturalnie na usługi tej kancelarii? Powodów jest sporo, jednak to, co najważniejsze, to niewątpliwie bogate doświadczenie, szeroka wiedza jak również liczne sukcesy na koncie. Jeżeli chcesz dołączyć do licznego grona zadowolonych Klientów kancelarii, aktualnie dzisiaj zdecyduj się na bezpośredni kontakt. Wyszukujesz na Śląsku odpowiedniej kancelarii adwokackiej, która specjalizuje się w prawie cywilnym, podatkowym, administracyjnym albo karnym? Zdecyduj się wobec tego na sprawdzenie bogatej oferty, która została stworzona przez podmiot, do którego należy poniższa witryna internetowa. Dlaczego powinieneś się zdecydować naturalnie na usługi tej kancelarii? Powodów jest dużo, jednakże to, co najważniejsze, to niewątpliwie bogate doświadczenie, szeroka wiedza jak również liczne sukcesy na koncie. Jeśli chcesz dołączyć do licznego grona zadowolonych Klientów kancelarii, aktualnie dzisiaj zdecyduj się na bezpośredni kontakt. Poszukujesz na Śląsku właściwej kancelarii adwokackiej, jaka specjalizuje się w prawie cywilnym, skarbowym, administracyjnym albo karnym? Zdecyduj się wobec tego na sprawdzenie bogatej oferty, jaka została stworzona przez podmiot, do którego należy poniższa strona internetowa. Dlaczego powinieneś się zdecydować oczywiście na usługi owej kancelarii? Powodów jest sporo, jednakże to, co najważniejsze, to bez wątpliwości bogate doświadczenie, szeroka wiedza jak również liczne sukcesy na koncie. Jeśli chcesz dołączyć do licznego grona zaspokojonych Klientów kancelarii, aktualnie teraz zdecyduj się na bezpośredni kontakt.

  Data dodania: 31 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria radców prawnych »

  KWW do każdej sprawy podchodzi indywidualnie i z zaangażowaniem. Szacunek do drugiej osoby widać na każdym kroku. Obszar działalności kancelarii obejmuje audyt prawny, doradztwo ubezpieczeniowe, obsługę prawną przedsiębiorstw, tworzenie i przekształcanie spółek, a także wiele innych. Na prawie znają się doskonale i mają bardzo atrakcyjne ceny.Szacunek do drugiej osoby widać na każdym kroku. Ma się uczucie, że naprawdę zależy im na dobru klientów. Księgowosć, sprawy prawne, zajmowanie się spółkami czy zwykłe doradztwo - to wszystko znajdziecie w ich ofercie. Doświadczeni radcy prawni, oferta skierowana zarówno dla osób fizycznych jak i przedsiębiorców. Obszar działalności kancelarii obejmuje audyt prawny, doradztwo ubezpieczeniowe, obsługę prawną przedsiębiorstw, tworzenie i przekształcanie spółek, a także wiele innych.Dlatego serdecznie zachęcamy do tego, by się z nimi skontaktować!

  Data dodania: 16 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelarie adwokackie Kraków »

  Poszukując kancelarii prawnej warto skorzystać z naszej oferty, która jest godna polecenia. Dlaczego? Dlatego, że skuteczny adwokat to podstawa pożądanego zakończenia, z punktu widzenia naszych interesów, sprawy. A czasami nawet człowiek nie zdaje sobie sprawy, jak niemało w życiu jest spraw np. rozwód, wypadek, sprawy spadkowe czy majątkowe itp., które będą wiązać się koniecznością poproszenia o pomoc adwokata. Nasze usługi obejmują konsultacje prawne, pisanie pozwów, jak również reprezentowanie kontrahenta w sądzie, jeżeli wyrazi on taką wolę względnie tego wymagają okoliczności. Można znaleźć nas po wielu popularnych frazach typu rozwód kraków oraz pokrewnych. Warto sięgnąć po naszą ofertę i pozostać pewnym, że sprawy zostaną uregulowane efektywnie, a nasz klient będzie mógł spać spokojnie. Po prostu dobrze jest mieć kogoś, kto zajmie się takimi sprawami.

  Data dodania: 23 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria radcy prawnego Agnieszka Lenarczyk »

  Kancelaria oferuje kompleksową obsługę zarówno podmiotów gospodarczych, jak i osób fizycznych. Windykacja wierzytelności, kancelaria świadczy usługi w zakresie egzekucji należności. Doradzamy w sprawach spadkowych. Sporządzamy i negocjujemy umowy, np. Umowy najmu, umowy pożyczki, umowy o dzieło. Zakres usług świadczonych przez kancelarię jest szeroki i obejmuje zarówno pomoc prawną dla klientów indywidualnych oraz klientów biznesowych. Oferta skierowana do klientów indywidualnych jest dostosowana do ich konkretnych potrzeb i obejmuje wszelkie aspekty życia. Kancelaria prowadzi także sprawy z zakresu odszkodowań od momentu zgłoszenia szkody, przez postępowanie likwidacyjne, aż po postępowanie przed sądami.
  Z myślą natomiast o klientach biznesowych kancelaria oferuje szeroki zakres usług w różnych formach według wyboru Klienta. W ramach oferty możliwa jest zarówno doraźna jak i stała obsługa prawna podmiotów gospodarczych. Zakres stałej obsługi prawnej kreują potrzeby klientów uzgadniane szczegółowo w umowie.
  Wszelkie informacje udzielane kancelarii w związku z udzielaną pomocą prawną objęte są tajemnicą zawodową. Pomoc prawna może być świadczona w siedzibie kancelarii, w miejscu prowadzenia działalności przez Klienta lub za pośrednictwem środków komunikowania się na odległość.
  Wynagrodzenie za świadczone usługi jest ustalane indywidualnie z klientem dla każdej zleconej usługi albo może mieć postać wynagrodzenia ryczałtowego w postaci stałej stawki miesięcznej za prowadzenie obsługi prawnej.

  Data dodania: 25 09 2015 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »
Pozycjonowanie Warszawa