Angielski Online

Reklama Google


Strony związane z hasłem 'kancelaria':

1 · 2 · następna strona »
 • Obsługa prawna »

  Adwokaci oraz radcy prawni pracujący dla naszej kancelarii gwarantują wysoki poziom świadczonych usług. Wśród tych wymienić chcemy porady prawne online, a także windykację należności czy też odzyskiwanie odszkodowań za różnego rodzaju wypadki. Wspieramy osoby fizyczny, a także przedsiębiorców. Chcemy Ci pomóc, pozwól na to, aby nasz adwokat zajął się Twoimi sprawami.

  Data dodania: 03 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie dla Dziecka po Wypadku. Kancelaria Odszkodowania Kraków »

  Dzieci z racji wieku, a tym samym niewielkiego doświadczenia życiowego są szczególnie narażone na różnego rodzaju niebezpieczeństwa. Z tego też powodu, powinny być one szczególnie chronione. Niestety, niezależnie od podjętych środków zapobiegawczych, w trakcie wypadków komunikacyjnych, zabawy, zajęć sportowych czy rekreacyjnych, ale również w trakcie zajęć szkole czy w trakcie leczenia może dojść do sytuacji, w której dziecko odniesie szkodę. Za taką szkodę, niezależnie od ewentualnego posiadania polisy od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW), niejednokrotnie można również żądać odszkodowania od sprawcy szkody lub jego ubezpieczyciela, o ile sprawca szkody jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej (OC). W większości przypadków, warunkiem koniecznym do dochodzenia odszkodowania za wypadek dziecka jest udowodnienie odpowiedzialności sprawcy szkody za zaistniałe zdarzenie.Nasza Kancelaria specjalizuje się w pomocy poszkodowanym dzieciom w uzyskaniu odpowiedniego odszkodowania za wypadek. Dzięki naszej pomocy można uzyskać odszkodowanie za wypadek w szkole, odszkodowanie za potrącenie dziecka przez samochód i wiele innych. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 19 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Online Kancelaria - Kancelaria Adwokacka Adwokat Jarosław Pęciak »

  Reprezentujemy klientów na terenie całego kraju. Od naszej Kancelarii uzyskają Państwo pomoc w sprawie: bezumownego korzystania z nieruchomości, ubezpieczeń, nierzetelnie wykonanej usługi, niezapłaconej faktury, braku płatności z weksla, niezrealizowanej umowy, nierozliczonego zachowku, odprawy, niezapłaconego czynszu, różnego typu odszkodowań, niewypłaconego wynagrodzenia. Świadczymy usługi najwyższej jakości. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na szybkie i sprawne odzyskanie należności. Dochodzimy należności szybko i sprawne.

  Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Naszym drugim atutem jest niska cena świadczonych usług. Jest ona efektem tego, że doskonale znamy się na tym czym się zajmujemy. Gwarantujemy profesjonalne usługi oraz indywidualne podejście do każdej sprawy.

  Zajmujemy się kompleksową obsługą podmiotów gospodarczych zarówno w formie stałej obsługi prawnej, jak również w formie pełnomocnictw w sprawach indywidualnych. W naszych działaniach zawsze mamy wzgląd na dobro naszego Klienta, oferujemy obsługę prawną dostosowaną do indywidualnych potrzeb i oczekiwań Klientów w zakresie kompleksowej obsługi prawnej osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych. Kancelaria prowadzi sprawy z zakresu prawa spółek, prawa kontraktów, prawa pracy. Dzięki doświadczeniu i specjalizacji naszych współpracowników w poszczególnych dziedzinach prawa, nasi Klienci zawsze mogą liczyć na profesjonalną jakość usług naszej kancelarii. Osobom fizycznym oferujemy pomoc prawną w zakresie spraw spadkowych (stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, zachowek) i majątkowych. W naszych działaniach zawsze mamy wzgląd na dobro naszego Klienta. Naszym celem zawsze jest udzielenie rzetelnej i kompetentnej pomocy prawnej.

  Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 23 06 2019 · szczegóły wpisu »
 • Dziedziczenie kraków »

  Jeśli zależy tobie na pozyskaniu spadku po siostrze ? musisz dowiedzieć się na ten temat więcej informacji zaglądając do naszej zrobionej strony. Kancelaria notarialna Kraków to strzał w dziesiątkę dla tych wszystkich jacy poszukują pomocy przy spadku czy także większości innych sprawach. Taki notariusz Kraków zapewnia wam też inne okazje którymi jest dziedziczenie Kraków. Działa on także w miejscowości Bronowice albo także Krowodrza. Nie czekaj więc tylko odwiedź jego stronę i zapoznaj się z możliwościami!

  Data dodania: 09 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dobry prawnik Warszawa »

  Jeśli twoja sytuacja wymaga od ciebie by skorzystać z usług takich, jakimi są porady prawne, to co zrobisz, by znaleźć porządnego prawnika? Prawdopodobnie jak większość ludzi" skorzystasz z internetu i wpiszesz w Google "kancelaria prawnicza Warszawa". To podejście zdecydowanie jest najłatwiejsze i najszybsze, ale czy aby bezsprzecznie? Ilość wyników będzie na pewno ogromna, pomimo tego zachowaj spokój. Należałoby rzucić okiem na referencje takiego prawnika, poszukać opinii o nim lub poprosić przyjaciela o rekomendację. Znajomi są słusznym rozwiązaniem, jeśli wiesz, że możesz im zaufać w tej sprawie zaś tym bardziej gdy szukasz czegoś specjalistycznego jak na przykład prawnik e-commerce.

  Data dodania: 23 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne »

  Jesteśmy siecią kancelarii o zasięgu ogólnopolskim. Zdobyliśmy wieloletnie doświadczenie oraz ekspertów z każdej dziedziny prawa, począwszy od prawa cywilnego, karnego, administracyjnego, poprzez rodzinne, spadkowe, gospodarcze, a skończywszy na prawie pracy czy prawie ruchu drogowego. Dzięki temu możemy pomóc każdemu Klientowi. Otwieramy nasze oddziały w każdym dużym mieście na terenie Polski. Obsługujemy firmy i klientów indywidualnych, chętnie udzielamy porad online. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 05 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Odszkodowania. Odszkodowania Powypadkowe i Komunikacyjne »

  Główną specjalizacją Kancelarii Effect jest dochodzenie odszkodowań powypadkowych z OC sprawcy wypadku komunikacyjnego. Zajmujemy się uzyskiwaniem odszkodowań za szkody osobowe (uszczerbek na zdrowiu) i rzeczowe, poniesione we wszelkich wypadkach samochodowych. Każda osoba poszkodowana w takim wypadku (kierowca samochodu, pasażer samochodu, kierowca motocykla, pasażer motocykla, potrącony rowerzysta lub potrącony pieszy), która która zarazem nie jest jego wyłącznym sprawcą, ma bowiem prawo do uzyskania stosownego zadośćuczynienia za doznaną krzywdę oraz odszkodowania za poniesione straty.

  Nasi prawnicy posiadają wieloletnie doświadczenie w tego typu sprawach, co daje gwarancję, iż każda sprawa jest prowadzona rzetelnie i skutecznie. Zapewniamy kompleksową obsługę prawną poczynając od zgłoszenia szkody ubezpieczycielowi, zgromadzenia niezbędnych dowodów w sprawie, sporządzania wszelkich pism, po czuwanie nad terminowością wypłaty odszkodowania. W razie konieczności poprowadzimy Państwa sprawę na etapie sądowym, zapewniając profesjonalnego pełnomocnika oraz bezpłatne zastępstwo procesowe. Również na tym etapie postępowania mogą Państwo liczyć na kompleksową obsługę prawną. Sporządzamy w tym zakresie wszelkie pisma procesowe, zapewniamy zastępstwo na rozprawach sądowych oraz aktywnie monitorujemy przebieg sprawy. Prowadzenie spraw przez doświadczonych prawników oraz indywidualne podejście do każdej sprawy, gwarantuje wysoką jakość naszych działań.

  Data dodania: 18 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Szczecin »

  Nasza kancelaria Michał Olechnowicz, znajdująca się w Szczecinie, oferuje profesjonalne usługi prawników. Wszystkie zatrudnione przez nas osoby są zarówno dobrze wykształcone, wykwalifikowane, a co najważniejsze doświadczone w tej branży, dlatego gwarantujemy wysoką jakość wszelkich naszych usług. Nasi adwokaci są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku. Dzięki naszym najwyższym kompleksowym usługą otrzymają Państwo wszelką, niezbędną pomoc z zakresu prawa. Zajmujemy się również : energią odnawialną, zamówieniami publicznymi, obrotem nieruchomości, gospodarczym, gospodarką nieruchomości, EPU oraz Funduszami Unijnymi (opinie umów). Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Oferujemy także stałą obsługę na korzystnych warunkach dzięki czemu będziemy w stanie lepiej chronić Państwa interesów. Ogromna wiedza i doświadczenie daje nam możliwość zagwarantowania profesjonalnych szybkich rezultatów. Jedyne, co trzeba zrobić, aby dowiedzieć się więcej to odwiedzić naszą stronę internetową lub przyjść do naszego biura. Będziemy zaszczyceni jeżeli powierzą nam Państwo swoje sprawy. Serdecznie zapraszamy zainteresowanych już teraz !

  Data dodania: 16 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Toruń »

  Adwokat, któremu możesz zaufać w każdej sytuacji. Jestem prawnikiem, który respektuje czas i pieniądze swoich Klientów. Specjalizuję się w prawie rodzinnym, w szczególności w prowadzeniu spraw rozwodowych. Dbam o subtelność, błyskawiczność w rozwiązywaniu konfliktów i komfort moich Kontrahentów. Zapewniam fachowe doradztwo prawne, zastępstwo procesowe, jak i mediacje między osobami prywatnymi, jak i przedsiębiorstwami.
  Jestem prawnikiem z bogatym doświadczeniem w prezentowaniu Klientów przed wymiarem sprawiedliwości. Specjalizuję się w obsłudze spraw rozwodowych. Na codzień spotykam się z wieloma trudnościami, z jakimi skorelowana jest ta raczej niewygodna okoliczność życiowa. Zawsze staram się pogodzić rozchodzących się małżonków, dbając o ich wzajemne dzieci, jak i majątek. Jeżeli zależy Ci na dobrym adwokacie rozwodowym, gwarantuję Ci, wybór mojej kancelarii to strzał w dziesiątkę.
  W zarejestrowanej kilka lat temu kancelarii prawnej zgromadziłem najlepszych ekspertów w gałęzi prawa pracy, rodzinnego, a także karnego. Prowadzimy sprawy kilku Kontrahentów w każdym miesiącu. W prawie 100% zarządzane przez nas sprawy kończą się zgodnie z planami naszych Klientów. Jesteśmy więc kompleksową i wiarygodną kancelarią adwokacką która może poradzić sobie z największymi zleceniami. Dołącz do grupy wielu usatysfakcjonowanych Kontrahentów. Skorzystaj z doradztwa prawnego lub wynajmij nas w roli swoich pełnomocników procesowych. Nie zawiedziesz się na naszym profesjonalizmie i naszych konkretnych rozwiązaniach.

  Data dodania: 03 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kancelarie adwokackie Kraków »

  Poszukując kancelarii prawnej warto skorzystać z naszej oferty, która jest godna polecenia. Dlaczego? Dlatego, że skuteczny adwokat to podstawa pożądanego zakończenia, z punktu widzenia naszych interesów, sprawy. A czasami nawet człowiek nie zdaje sobie sprawy, jak niemało w życiu jest spraw np. rozwód, wypadek, sprawy spadkowe czy majątkowe itp., które będą wiązać się koniecznością poproszenia o pomoc adwokata. Nasze usługi obejmują konsultacje prawne, pisanie pozwów, jak również reprezentowanie kontrahenta w sądzie, jeżeli wyrazi on taką wolę względnie tego wymagają okoliczności. Można znaleźć nas po wielu popularnych frazach typu rozwód kraków oraz pokrewnych. Warto sięgnąć po naszą ofertę i pozostać pewnym, że sprawy zostaną uregulowane efektywnie, a nasz klient będzie mógł spać spokojnie. Po prostu dobrze jest mieć kogoś, kto zajmie się takimi sprawami.

  Data dodania: 23 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Szczecin »

  Często nasze problemy z prawem, sprawy które są prowadzone, lub które nam grożą przerastają nasze możliwości. Obawiamy się i nie wiemy jak postępować,, w takich sytuacjach nie warto działać na własną rękę. Lepiej jest zgłosić się do odpowiedniej osoby i wybrać skuteczną kancelarię prawną niż samemu się męczyć. Obecnie nieustannie zdarza się nam czerpać wiedzę z pomocy prawnika, radca prawny szczecin niejednokrotnie jest bezapelacyjnie pomocny podczas wielu spraw. Jeśli masz jakikolwiek problem prawny nie trzeba ociągać się z porada prawną. Nasza działalność prawnicza oferuje profesjonalne usługi prawne, które z pewnością będą załatwione z sukcesem. Przez nasze wieloletnie doświadczenie pomagamy firmom oraz osobom indywidualnym w różnego pokroju sytuacjach, gdzie rada prawnika jest niezbędna. Z usługami naszej kancelarii można zapoznać się na stronie internetowej.

  Data dodania: 10 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Warszawa Mokotów »

  W życiu małżonków często dochodzi do sprzeczek i nieporozumień. Czasami, kiedy konflikt się nasila problem trafia na sale sądową, na której to może zostać orzeczony rozwód lub separacja. Różnica pomiędzy tymi orzeczeniami jest bardzo duża i jeśli sami nie jesteśmy do końca pewni swoich uczuć do współmałżonka to adwokat warszawa mokotów powinien być pierwszą osobą, do której zwrócimy się o pomoc i po fachową poradę. Małżeństwo to poważne zobowiązanie, dlatego nie zawsze trzeba się rozstawać na stałe. Czasami trzeba po prostu dać sobie trochę czasu na pewne refleksje. Często okazuje się, że chwilowa przerwa wystarcza, aby zrozumieć, że nasz współmałżonek w dalszym ciągu jest dla nas kimś ważnym. Zapraszamy więc serdecznie do zapoznania się z treścią strony, aby dowiedzieć się jak duże znaczenie może mieć praca adwokata.

  Data dodania: 07 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Szczecin »

  Zapraszamy do naszej siedziby i do skorzystania z profesjonalnych usług notarialnych. Powiemy Państwu jak poruszać się po nierzadko nieprostym świecie paragrafów. W naszym biurze doświadczeni i profesjonalni prawnicy udzielą Państwu wszelakich danych dotyczących koniecznych zaświadczeń, podatków i opłat prawniczych czy terminów czynności. Potrafimy stosownie zabezpieczyć i przechowywać kluczowe dla Państwa dokumenty. Jeśli zachodzić będzie taka potrzeba, to sporządzimy względnie poświadczymy następujące dokumenty: dziedziczenia, duplikaty, wypisy i wyciągi, akty notarialne i te potwierdzające sprzedaż lub nabycie lokalu oraz innych dóbr materialnych. Zapraszamy przeto uprzejmie do naszej kancelarii notarialnej ? u nas wskazówki nic nie kosztują, a mogą w ważny sposób wesprzeć lub ukierunkować właściwie bieg spraw.

  Data dodania: 14 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania powypadkowe Kraków, odszkodowania za wypadki »

  Główną specjalizacją Kancelarii Effect jest dochodzenie odszkodowań powypadkowych z OC sprawcy wypadku komunikacyjnego. Zajmujemy się uzyskiwaniem odszkodowań za szkody osobowe (uszczerbek na zdrowiu) i rzeczowe, poniesione we wszelkich wypadkach samochodowych. Każda osoba poszkodowana w takim wypadku (kierowca, pasażer, pieszy, rowerzysta), która zarazem nie jest jego wyłącznym sprawcą, ma bowiem prawo do uzyskania stosownego zadośćuczynienia za doznaną krzywdę oraz odszkodowania za poniesione straty. Wysokość odszkodowania i zadośćuczynienia po wypadku zależy przede wszystkim od odniesionych przez poszkodowanego obrażeń, wpływu wypadku na jego życie i poniesionych kosztów.
  Kancelaria Effect skutecznie prowadzi również sprawy z zakresu wypadków w pracy, wypadków rolniczych, upadków na chodniku lub w sklepie oraz błędów medycznych i błędów w sztuce lekarskiej

  Data dodania: 23 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria radców prawnych »

  KWW do każdej sprawy podchodzi indywidualnie i z zaangażowaniem. Szacunek do drugiej osoby widać na każdym kroku. Obszar działalności kancelarii obejmuje audyt prawny, doradztwo ubezpieczeniowe, obsługę prawną przedsiębiorstw, tworzenie i przekształcanie spółek, a także wiele innych. Na prawie znają się doskonale i mają bardzo atrakcyjne ceny.Szacunek do drugiej osoby widać na każdym kroku. Ma się uczucie, że naprawdę zależy im na dobru klientów. Księgowosć, sprawy prawne, zajmowanie się spółkami czy zwykłe doradztwo - to wszystko znajdziecie w ich ofercie. Doświadczeni radcy prawni, oferta skierowana zarówno dla osób fizycznych jak i przedsiębiorców. Obszar działalności kancelarii obejmuje audyt prawny, doradztwo ubezpieczeniowe, obsługę prawną przedsiębiorstw, tworzenie i przekształcanie spółek, a także wiele innych.Dlatego serdecznie zachęcamy do tego, by się z nimi skontaktować!

  Data dodania: 16 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Szczecin »

  Przy różnych życiowych problemach niejednokrotnie zdarza się nam korzystać z porady adwokata. W obecnym skomplikowanym świecie, zgłoszenie się do radcy prawnego jest korzystnym posunięciem, gdyż taka kompetentna osoba może idealnie poprowadzić naszą sprawą jak również może udzielić nam ewidentnie trafnych rad prawnych. Nasza kancelaria prawnicza pomaga każdemu, kto potrzebuje naszej pomocy prawnej. Świadczymy również prawną obsługę przedsiębiorstw, w bardzo fachowy sposób prowadzimy każdą powierzoną nam sprawę. Mamy wieloletnie doświadczenie, a to pozwala nam prowadzić zadania na wysokim poziomie i z dobrym skutkiem. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się na publikacjami naszych adwokatów, którzy niejednokrotnie udzielają się i wypowiadają na łamach prasy. Wybór odpowiedniego adwokata to zawsze trudna sprawa dlatego warto bliżej się zapoznać.

  Data dodania: 04 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • kancelaria adwokacka warszawa »

  Kancelaria Adwokacka Warszawa, której założycielem jest Robert Ofiara świadczy wysokiej jakości pomoc w zakresie prawa rodzinnego, karnego, spadkowego czy gospodarczego. Każdy pracujący w niej specjalista to uznany przez klientów adwokat Warszawa, który może poszczycić się skutecznością w rozwiązaniu nawet najtrudniejszych spraw. Dzięki nam można uzyskać satysfakcjonujące odszkodowanie za śmierć, poprawić rentowność firmy czy dostać rozwód kościelny. Kancelaria Adwokacka Roberta Ofiary pobiera niezwykle korzystne ceny za wykonane usługi, zapraszamy.

  Data dodania: 23 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Szczecin »

  Zapraszamy do naszej kancelarii ulokowanej w śródmieściu Szczecina. Nasz zespół to eksperci, osoby doświadczone i stosownie wyedukowane, by skutecznie podeprzeć Państwa własną wiedzą w prawnych sprawach. W naszej kancelarii wprawni prawnicy użyczą Państwu niezbędnych informacji na temat koniecznych dokumentów, opłat prawniczych czy terminów czynności. Naturalnie nasze rady prawne uzyskane od notariusza względnie pracowników kancelarii są gratisowe, jednakże już za czynności notarialne bierzemy opłaty ? są one uzgadniane indywidualnie z uwzględnieniem przepisów Rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości. Zachęcamy do uprzedniego kontaktu telefonicznego by ustrzec się sytuacji, gdy brak jest niektórych dokumentów tudzież dysponują Państwo tylko kopiami - przypominamy, że wymagane podczas czynności notarialnych dokumenty należy przedkładać w oryginale. Konieczny jest także dowód os. ewentualnie inny dokument potwierdzający Państwa tożsamość. Zapraszamy!

  Data dodania: 13 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odwołanie od decyzji ubezpieczyciela - Online-Kancelaria.pl »

  Strona poświęcona tematyce odwołania od decyzji zakładu ubezpieczeń. Znajdziesz tu bezpłatny wzór odwołania od decyzji zakładu ubezpieczeń. Wzory dostępne są do pobrania w pliku: docx, doc, rtf, pdf.

  Na stronie znajdziesz również ciekawe wpisy o tym jak uzyskać: rentę, odszkodowanie, zadośćuczynienie. Uzyskasz wiedzę jak: zgłosić szkodę, prowadzić postępowanie likwidacyjne, negocjować. Znajdziesz najpowszechniejsze przyczyn odmowy, ale przede wszystkim znajdziesz skuteczne i merytoryczne wzory pism, przydatne do uzyskania najwyższego odszkodowania. Udostępniamy wzory odwołań od decyzji największych zakładów ubezpieczeniowych takich jak: PZU, Warta, Interrisk, Link4, Generali, Ergo Hestia, Proama, Uniqa.

  Jesteśmy Kancelarią Adwokacką z Wrocławia. Podejmujemy się reprezentacji na terenie całego kraju. Przykładowe świadczenia jakie realizujemy to: wypadek w pracy, odszkodowanie za wypadek komunikacyjny, odszkodowanie na wypadek śmierci lub za uszczerbek na zdrowiu, a także wszelkiego rodzaju zadośćuczynienia i renty odszkodowawcze. Z naszej oferty mogą skorzystać: kierowcy samochodów, piesi, motocykliści, pasażerowie, rowerzyści.

  Świadczymy usługi najwyższej jakości. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na uzyskiwanie wysokich odszkodowań. Nasi eksperci pomagają nie tylko w uzyskaniu odszkodowania za zniszczone mienie, ale również w uzyskaniu odszkodowania za szkodę osobową. Zapewniamy pomoc i obsługę prawną zarówno na etapie negocjacji z ubezpieczycielem jak i w postępowaniu przed sądem. Zajmujemy się pomocą poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, oferujemy darmową analizę sprawy. Prowadzenie postępowania likwidacyjnego a także skuteczną reprezentację w Sądzie. Mamy wieloletnie doświadczenie związane z prowadzeniem spraw o zadośćuczynienie i odszkodowanie. Nie pobieramy opłat wstępnych, nasze prowizje należą do najniższych na rynku i są pobierane po uzyskaniu odszkodowania.

  Data dodania: 23 06 2019 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria D2D GROUP »

  D2D Group to kancelaria prawno-finansowa specjalizująca się w upadłości konsumenckiej oraz upadłości przedsiębiorstw. Działamy na terenie całej Polski, działając z najlepszymi prawnikami i radcami prawnymi. Nasi specjaliści mają duże doświadczenie w postępowaniu cywilnym oraz karnym, przed Sądami Powszechnymi, Organami Egzekucyjnymi i innymi jednostkami. Nasze biuro usług prawnych charakteryzuje się wielokierunkowym spektrum działania zarówno dla klientów jednostkowych, jak i podmiotów gospodarczych. Świadczymy usługi prawne, w których zawierają się takie elementy jak: restrukturyzacja zadłużenia, odszkodowania, obrót udziałami spółek, postępowanie naprawcze, itd. Ręczymy rzetelne wykonywanie zlecenia, specjalistyczną poradę oraz pomoc w rozwiązaniu sprawy na każdym etapie postępowania. Świadczymy również porady prawne online, jak i na miejscu w biurze. Dbamy o najwyższą jakość naszych usług, dlatego w nagłych przypadkach możliwy jest dojazd naszego pracownika do klienta.

  Data dodania: 20 09 2018 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »
Pozycjonowanie Warszawa