Angielski Online

Reklama Google


Strony związane z hasłem 'doradztwo':

 • AUTOR12 -grupa doradztwa finansowego »

  Grupa autor12 jest to zbiór stron poświęcona wszelkim finansom zarówno

  Dla osób prywatnych jak i dla firm .

  Nasza oferta jest podzielona na kilka stron przedstawionych poniżej.

  Na każdej stronie znajda państwo darmowe wnioski, artykuły i porady.

  Jesteśmy grupa doradców finansowych oferujący:

  -Kredyty

  -Pożyczki pozabankowe

  -chwilówki

  -ubezpieczenia

  --konta

  -lokaty i inwestycje

  -oddłużanie czyli pomoc dla zadłużonych

  Zapraszamy

  Data dodania: 05 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Katowice »

  Nasze biuro rachunkowe umiejscowione w Chorzowie, oferuje najwyższej jakości usługi rachunkowe. Jeżeli założyłeś własną firmę i pilnie szukasz kogoś, kto zawodowo zająłby się jej prowadzeniem od strony rachunkowości to trafiłeś samo sedno. Na stronie opublikowaliśmy ofertę wszystkich świadczonych przez nas usług, jak i ich wycenę. W przypadku kompleksowej obsługi firm jednak, stawki ustalane są indywidualnie. Jeżeli natomiast dopiero rozmyślasz nad otwarciem swojej działalności gospodarczej, zapewniamy pomoc w zakresie fachowego doradztwa.

  Data dodania: 09 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • doradztwo prawne Gliwice »

  Kancelaria prawnicza T. Siomkajło zlokalizowana w mieście Gliwice oferuje profesjonalną obsługę osób indywidualnych a oprócz tego wszystkich podmiotów gospodarczych. Posiada niemałe doświadczenie, które pozytywnie rzutuje na efektywność pracy. Radca prawny prowadzi obsługę prawną wspólnie z doradztwem prawnym dla przedsiębiorstw. Obejmuje to między innymi opiniowanie umów, statutów, innych dokumentów, i również reprezentowania przedsiębiorstwa przed sądem. Oprócz tego, w zakresie realizowanych przez niego usług znajdują się: pomoc w realizacji dużych projektów restrukturyzacyjnych i wsparcie w zarządzaniu przedsiębiorstwem mające na celu usunięcie ryzyka popełnienia wykroczeń (podatkowych i również gospodarczych). Porady prawne, realizowane przez radcę prawnego obejmują zakres działania prawa: cywilnego, karnego i rodzinnego.

  Data dodania: 30 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • rynek pracy - gdprofesja.pl »

  Wybranie pracowników, którzy będą wykonywali własne zadania na najwyższym poziomie jest bardzo niełatwym i odpowiedzialnym misją. Dlatego także o ile poszukujecie pomocy przy wyborze i znalezieniu odpowiednich pracowników to polecamy nasze usługi. Jesteśmy pewni, że selekcja pracowników w naszym zrobieniu pomoże na 100% Ci poprawić jakość działania Twojej korporacji. Jesteśmy pewni, że potrafimy szybko i prosto i szybko pomóc w znalezieniu odpowiednich pracowników. Nasza agencja doradztwa personalnego stara się zawsze i każdemu pomagać w znajdowaniu pracowników. Rekrutacja pracowników to jedno z najbardziej odpowiedzialnych procedur o ile chodzi o zadbanie o jakość spółki. Właściwie każdy kto skorzysta z naszych usług będzie w stu procentach zadowolony. Dzięki naszym staraniom bez wątpienia każdy zdobycie najlepszych pracowników.

  Data dodania: 23 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Dobry prawnik Warszawa »

  Jeśli twoja sytuacja wymaga od ciebie by skorzystać z usług takich, jakimi są porady prawne, to co zrobisz, by znaleźć porządnego prawnika? Prawdopodobnie jak większość ludzi" skorzystasz z internetu i wpiszesz w Google "kancelaria prawnicza Warszawa". To podejście zdecydowanie jest najłatwiejsze i najszybsze, ale czy aby bezsprzecznie? Ilość wyników będzie na pewno ogromna, pomimo tego zachowaj spokój. Należałoby rzucić okiem na referencje takiego prawnika, poszukać opinii o nim lub poprosić przyjaciela o rekomendację. Znajomi są słusznym rozwiązaniem, jeśli wiesz, że możesz im zaufać w tej sprawie zaś tym bardziej gdy szukasz czegoś specjalistycznego jak na przykład prawnik e-commerce.

  Data dodania: 23 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo gospodarcze »

  W ostatnich latach są bardzo ważne i bardzo popularne dotacje. Możemy je otrzymać z wielu przyczyn, gdyż są różnego typu dotacje. Mogą one być w niezwykle wielu działalnościach. Jeśli rozpoczynamy firmę, możemy czasem liczyć na dotację z Urzędu Pracy lub drugiego miejsca. Z reguły taka dotacja bywa bez zwrotu, jednakże często jest tak, że dana placówka musi się w jakiś sposób zabezpieczyć przed nierzetelnymi klientami, z tego powodu, podają warunki jakie należy spełnić, by otrzymać tego typu dotację. Nierzadko niedotrzymanie takiej umowy skutkuje zwróceniem pełnej dotacji. W niezwykle wielu miejscach zdarzają się dotacje. Na ogół jednak jest to dofinansowanie do pewnej działalności. Nie zawsze działalności gospodarczej, gdyż często jest tak, że dostajemy dotację na kupno leków, sprzętu rehabilitacyjnego albo jakiejś uroczystości charytatywnej lub takiej która posiada cel charytatywny. Dotację można otrzymać z jakiegoś urzędu lub od firmy prywatnej. Jednakże wtedy jest to bardziej darowizna niż dotacja.

  Data dodania: 21 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • porady podatkowe online »

  Przedsiębiorstwo PROXIMA Doradztwo Podatkowe mająca swoją siedzibę w Nowym Sączu wykonuje kompleksowe usługi związane z podatkami. Gwarancję najwyższej jakości świadczonych przez nas usług dają Państwu nasze członkostwo w Krajowej Izbie Doradców Podatkowych a oprócz tego dobre opinie naszych Klientów. Świadczone przez nas internetowe doradztwo podatkowe daje Państwu sposobność szybkiego uzyskania odpowiedzi na stawiane nam pytania związane z prawe podatkowym. Długoletnie doświadczenie naszych pracowników sprawia, że porady podatkowe przez nich wykonywane pomogą Państwu skorzystać z wszystkich możliwych ulg podatkowych. Indywidualne nastawienie do każdego klienta jest dla nas rzeczą priorytetową. Zapewniamy naszym Klientom dyskrecję a oprócz tego tajność udzielonych nam informacji. Nasza oferta jest przeznaczona zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i różnego typu firm i również przedsiębiorstw.

  Data dodania: 09 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo personalne »

  Jednym z najważniejszych składników wpływających na poprawne funkcjonowanie każdego przedsiębiorstwa są zasoby ludzkie, czyli osoby, które pracują w danej firmie. Ich zdolności, kwalifikacje oraz biegłość mają bezpośrednie przełożenie na to, jakie efekty uzyskuje całe przedsiębiorstwo. Prywatni przedsiębiorcy powinni więc zwracać wyjątkową uwagę na to, kogo zatrudniają. Kolosalne korporacje posiadają specjalny dział, który trudni się zatrudnianiem, szkoleniem i względnie zwalnianiem pracowników, jeśli nie spełniają oni standardów panujących w firmie. Małe podmioty gospodarcze nie mogą sobie pozwolić na utworzenie takiego oddziału, albowiem nie mają należytych do tego środków lub jest to nieopłacalne. W takim wypadku można korzystać z pomocy zewnętrznych specjalistów, których sferą jest doradztwo personalne. Ich pomoc może być przydatna w momencie, w którym potrzebni są nam nowi pracownicy. Warto dodatkowo korzystać z obfitej oferty szkoleń, którą posiadają podmioty z branży HR. Podnoszenie kwalifikacji pracowników często ma bezpośrednie przełożenie na efekty firmy. Warto pomyśleć nad zawarciem takiej współpracy.

  Data dodania: 21 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pozwolenia zintegrowane »

  Pozwolenia zintegrowane zostały wprowadzone do prawa unijnego Dyrektywą Rady Nr 96/61/WE z dnia 24 września 1996 r. Jest to instrument formalno-prawny, pewna forma licencji uzyskiwanej dla różnego rodzaju instalacji przemysłowych, które wprowadzają substancję lub energię powodującą zanieczyszczenie, przez prowadzących działalność przemysłową.
  Organ wydający poświadczenie ma obowiązek analizy i ewentualnej zmiany treści w trybie określonym ustawą. Dokument wydawany jest na czas określony, nie dłuższy niż 10 lat, a urząd ma 6 miesięcy na to, by rozpatrzyć wniosek. Wniosek należy złożyć w dwóch egzemplarzach (papierowym i elektronicznym) przed rozpoczęciem działalności wymagającej uzyskania pozwolenia zintegrowanego. O złożeniu wniosku ponownie należy pamiętać przed końcem ważności dokumentu.
  Aby zyskać pewność, że dokumentacja będzie przygotowana prawidłowo i kompletnie skorzystaj z usług naszej firmy!

  Data dodania: 27 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Lucjann.com - optymalizacja podatków w Twojej firmie »

  Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad tym jak zmniejszyć swoje kosztyzwiązane z podatkami? A może chciałeś zmniejszyć podatki w swojej firmie, ale nie wiesz jak to zrobić? Z pomocą przychodzi nasz biuro doradztwa finansowego Lucjann. com. Zajmujemy się optymalizacją kosztów bieżących i podatków w Twojej firmie. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że potrafimy odpowiednio rozliczyć niemalże każdy rodzaj ponoszonych przez Ciebie kosztów. Na naszej stronie znajdziesz wiele przykładów najczęściej ponoszonych przez przedsiębiorców kosztów, które można zoptymalizować. Przykładowo optymalizujemy wydatki, począwszy od kredytu, umowy leasingowe, przekształcenie jednoosobowej działalności w spółkę po tak trywialne sprawy jak zakup roweru czy koszty akcesoriów biurowych. Wejdź i sprawdź sam co oferujemy!

  Data dodania: 27 04 2020 · szczegóły wpisu »
 • umowa adr »

  Nasza firma proponuje wyspecjalizowane usługi doradztwa i również wdrażania rozwiązań z zakresu przewozu drogowego (ADR) a oprócz tego w transporcie morskim (IMDG Code) artykułów niebezpiecznych. Posiadamy doświadczona kadrę, która prowadzi rzetelne doradztwo z zakresu przewozu drogowego a także także przewozu morskiego produktów niebezpiecznych. Możemy poszczycić się przeogromną wiedzą w tym zakresie, za sprawą czego każdorazowo jesteśmy w stanie podołać wszystkim wymaganiom a oprócz tego oczekiwaniom ze strony naszych klientów. Działamy przede wszystkim na Dolnym Śląsku. Największe doświadczenie mamy we współpracy z firmami zajmującymi się produkcją i również obrotem środkami chemicznymi i również chemią użytkową np. farbami czy chemią budowlaną. Doradzamy w sprawach przewozu artykułów niebezpiecznych, wymagań związanych z pakowaniem, załadunkiem, napełnianiem czy też rozładunkiem produktów niebezpiecznych. Namawiamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 12 12 2022 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Interaktywna Kerris Identify »

  Kerris Identify to prężnie rozwijająca się firma świadcząca usługi związane z branżą IT. W ofercie naszej agencji mamy tworzenie stron www opartych na różnych technologiach, grafika, sklepy oraz doradztwo w zakresie optymalizacji i pozycjonowania stron www. Jedną z rzeczy, która wyróżnia nas od konkurencji to, to że zapewniamy naszym klientom bardzo profesjonalne doradztwo tak, aby każdy nasz klient był bardzo zadowolony. Współpracując z nami nie musisz się o nic martwić, ponieważ nasza firma dopracowuje każdy nawet najdrobniejszy szczegół związany z usługą, która interesuje naszych klientów. Współpracując z nasza agencją będziesz w 100% usatysfakcjonowany. Sprawdź, co oferujemy już dziś na naszej stronie i skontaktuj się z nami. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 26 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Karta-przedsiewziecia.pl »

  Karta informacyjna przedsięwzięcia to dokument, który obowiązuje wszystkich inwestorów planujących realizację biznesów i budowli znacznie zanieczyszczających środowisko naturalne. Wszelkie dokumenty składa się w odpowiednim urzędzie gminy. Stosowne organy władzy po zapoznaniu się z wytycznymi, wydają pozwolenie, które jest przepustką do rozpoczęcia wszelkich prac. Raport o oddziaływaniu przedsięwzięcia na środowisko, inaczej zwany operatem środowiskowym, to dokument, który jest niezbędnym elementem prowadzącym do uzyskania pozwolenia na rozpoczęcie niejednej ważnej inwestycji. Bardzo ważne, aby był on wykonany rzetelnie, przy użyciu profesjonalnego sprzętu. Osoba wykonująca raport o oddziaływaniu przedsięwzięcia na środowisko ponadto powinna posiadać gruntowną wiedzę o aktualnych przepisach, znać dokumentację dotyczącą danego regionu i konkretnego terenu oraz być rzetelna w stosunku do inwestora i obowiązującego prawa.
  Jeśli potrzebujesz profesjonalnej dokumentacji zgłoś się do naszej firmy - jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie!

  Data dodania: 27 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat - Nikozja »

  Jesteśmy jedyną kancelarią prawną zarejestrowaną na Cyprze Północnym, która obsługuje klientów w języku polskim. Pomagamy w zakupie nieruchomości, a także w zakładaniu firm w państwach lub miastach o bardzo niskim opodatkowaniu, takich jak np. Girne czy Famagusta. Jednak nie jest to nasza specjalność. Specjalizujemy się głównie w kwestiach imigracyjnych, rezydencyjnych, obywatelskich, a także zajmujemy się prawem w zakresie nieruchomości, transakcji handlowych, obsługi bankowości, finansów i inwestycji. Oferujemy także usługę optymalizacji podatkowej. Jeżeli Twoje podatki są zbyt wysokie, to z naszą pomocą, zgodnie z prawem, znacznie je obniżymy lub nawet nie będziesz musiał płacić podatków. Pomożemy Ci również w uzyskaniu drugiego obywatelstwa, wraz z paszportem, co umożliwi bezpodatkowe prowadzenie działalności i zapewni pełne bezpieczeństwo przed organami państwa.

  Data dodania: 25 10 2021 · szczegóły wpisu »
 • Raport oddzialywania »

  Raport o Oddziaływaniu Przedsięwzięcia na Środowisko to dokument, który jest konieczny w przypadku realizacji projektów mogących znacząco wpływać na przyrodę. Taki raport wymagany jest także często, gdy istnieje podejrzenie, że przedsięwzięcie może potencjalnie zagrażać zaburzenia naturalnego rytmu funkcjonowania środowiska. Szczegółowe przepisy warunkujące ograniczenia zostały zawarte w Rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 9 listopada 2010 roku (Dz.U.2010.213.1397). Jest więc potrzebna gruntowna znajomość prawa, aby prawidłowo przygotować raport i sprostać wszystkim wymaganiom. Błędne dane lub mało szczegółowe informacje mogą się przyczynić do faktu, że decyzja zostanie odrzucona przez odpowiednie organy decyzyjne administracji państwowej. To dlatego tak ważne jest, aby wybierając firmę realizującą raport, kierować się ich doświadczeniem, sukcesami oraz posiadanym sprzętem. Prawidłowo wykonana usługa pozwala zaoszczędzić pieniądze, ale także bardzo cenny czas (źle przygotowana dokumentacja może opóźnić realizację planu nawet o kilka miesięcy).

  Data dodania: 26 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Odprawy emerytalne »

  Biuro Aktuarialne Signum może udzielić pomocy w ciężkiej sytuacji w aspekcie doradztwa aktuarialnego. Wszelkie kalkulacje w biurze robi kompetentny aktuariusz. Prace Biura są praktykowane zgodnie z Międzynarodowymi Standardami Rachunkowości. Opracowana przez długi okres czasu, baza modeli, umożliwia ich błyskawiczne dopasowanie do wymogów nowych klientów. W pracy biuro zachowuje wysokie standardy.

  Data dodania: 24 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • księgowość Bielsko »

  Nasze biuro rachunkowe jest bezsprzecznie jednym czołowych przedstawicieli branży rachunkowości w regionie. Jesteśmy niezwyczajnie doświadczonym a oprócz tego zaangażowanym w sprawy naszych klientów zespołem specjalistów, realizującym bez liku istotnych usług. Przypadają na nie między innymi badanie sprawozdań finansowych oraz przeglądy śródroczne, specjalistyczne ekspertyzy stanu ksiąg rachunkowych, audyty rachunkowe i również podatkowe, obsługa środków unijnych, czy prowadzenie ksiąg rachunkowych i również podatkowych ksiąg przychodów oraz rozchodów. Nasze usługi są dedykowane zarówno do osób prywatnych, jak i również większych i również mniejszych firm a także spółek. Pomagamy w sporządzaniu wszelkich sprawozdań, przygotowywaniu raportów, czy wniosków kredytowych. Jako przedsiębiorstwo mamy ogromne doświadczenie a także bez ustanku rosnącą liczbę ukontentowanych klientów. Z tego miejsca namawiamy do skontaktowania się z nami w razie jakichkolwiek rozterek a oprócz tego pytań

  Data dodania: 28 04 2022 · szczegóły wpisu »
 • doradztwo księgowe Warszawa »

  Znajdujące się w Warszawie biuro księgowe Sonar dysponuje wieloletnim doświadczeniem w obsłudze osób fizycznych, spółek czy fundacji. Jako kolektyw licencjonowanych doradców podatkowych pomaga w interpretacji przepisów podatkowych a oprócz tego wypełnianiu wniosków do urzędów skarbowych, sporządza deklaracje podatkowe a także sprawozdania dla GUS. Świadcząc usługi księgowe dla małych a oprócz tego dużych firm, prowadzi pełną księgowość, książki przychodów a także rozchodów, przygotowuje rejestry, deklaracje VAT oraz prowadzi ewidencje środków trwałych. Sporządza pliki JPK, wnioski kredytowe a oprócz tego sprawdza zapisy na kontach księgowych. W ramach kompleksowej obsługi kadrowo-płacowej, prowadzi dokumentację kadrową pracowników, oblicza podatki a oprócz tego nie tylko. Pełna rachunkowość dla firm, doradztwo podatkowe, biuro Sonar zaprasza do współpracy, Warszawa oraz okolice.

  Data dodania: 27 12 2021 · szczegóły wpisu »
Pozycjonowanie Warszawa