Angielski Online

Reklama Google


Strony związane z hasłem 'adwokat':

1 · 2 · następna strona »
 • Obsługa prawna »

  Adwokaci oraz radcy prawni pracujący dla naszej kancelarii gwarantują wysoki poziom świadczonych usług. Wśród tych wymienić chcemy porady prawne online, a także windykację należności czy też odzyskiwanie odszkodowań za różnego rodzaju wypadki. Wspieramy osoby fizyczny, a także przedsiębiorców. Chcemy Ci pomóc, pozwól na to, aby nasz adwokat zajął się Twoimi sprawami.

  Data dodania: 03 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny Olsztyn »

  Nie martw się, w Katowicach jest wiele kancelarii, które służą porada prawną. Porada prawna Olsztyn to gwarancja dobrze załatwionej sprawy. Jeśli zatem jesteś zmuszony do załatwiania spraw w sądzie, skonsultuj się z adwokatami i skorzystaj z porady prawnej ? pomogą Ci załatwić najgorsze problemy. Porady prawne udzielane są przez grono fachowców, ekspertów w dziedzinie prawa cywilnego i karnego. Zdarzają się sytuacje każdego, kiedy warto skorzystać z porady prawnej . W większości wypadków jest to nasze jedyne wyjście z opresji, nie jest zatem wstydem, gdy korzystamy z porady prawnej.

  Data dodania: 31 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Łódź-Jerzy Trzeciak »

  Jerzy Trzeciak jest specjalistą od prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, pracy, administracji, gospodarczego i postępowania egzekucyjnego. Jego wynagrodzenie jest zawsze dostosowywane indywidualnie, w zależności od sprawy jaką chce powierzyć mu klienta. 30-letnie doświadczenie sprawia, że prowadził wiele spraw, a klienci zawsze byli zadowoleni z jego usług.Jego wynagrodzenie jest zawsze dostosowywane indywidualnie, w zależności od sprawy jaką chce powierzyć mu klienta.Jego ogromne doświadczenie, praca nad wieloma sprawami i uznanie wśród klientów gwarantuje najwyższy poziom! Zachęcamy do kontaktu!Warto skorzystać z pomocy najlepszych w swoim fachu. A adwokat Jerzy Trzeciak jest bez wątpienia jednym z nich. Wykształcony, pełen szacunku do ludzi, z ogromną wiedzą. Mający 30-letnie doświadczenie. Mający 30-letnie doświadczenie.Jest specjalistą w sprawach o odszkodowanie, dotyczących współwłasności, odszkodowania wskutek wypadków przy pracy i chorób zawodowych, ubezpieczeniowych, ustalanie i regulowanie stanu prawnego nieruchomości i poprowadzi sprawnie sprawy o zasiedzenie i zniesienie współwłasności nieruchomości,związane z mieszkaniami spółdzielczymi, doradztwo prawne dla spółdzielni mieszkaniowych oraz wspólnot mieszkaniowych, sprawy o eksmisję z lokali. Jego ogromne doświadczenie, praca nad wieloma sprawami i uznanie wśród klientów gwarantuje najwyższy poziom!

  Data dodania: 12 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • radca prawny Oświęcim »

  Szukasz porady prawnej? Dzięki przedstawionej stronie online masz możliwość korzystania z pomocy kancelarii prawnej, w której możesz uzyskać porady prawne online. Radca prawny Oświęcim pomoże wam w wielu sprawach prawnych, które to samodzielnie nie potrafimy rozwiązać. Adwokat jaworzno bez wątpienia wie jak pomóc wam w rozstrzyganiu sporów sadowych, albo także w sprawach rozwodowych. Radca prawny Olkusz ma okazję tobie zapewnić pomoc prawną dla twojej firmy, jeśli szukamy wsparcia podczas spisywania lub też sprawdzenia twoich umów z kontrahentami. Jeśli jesteś zaciekawiony pomocą takiej kancelarii masz już okazję nawiązania z nią kontaktu za pomocą strony.

  Data dodania: 19 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne »

  Jesteśmy siecią kancelarii o zasięgu ogólnopolskim. Zdobyliśmy wieloletnie doświadczenie oraz ekspertów z każdej dziedziny prawa, począwszy od prawa cywilnego, karnego, administracyjnego, poprzez rodzinne, spadkowe, gospodarcze, a skończywszy na prawie pracy czy prawie ruchu drogowego. Dzięki temu możemy pomóc każdemu Klientowi. Otwieramy nasze oddziały w każdym dużym mieście na terenie Polski. Obsługujemy firmy i klientów indywidualnych, chętnie udzielamy porad online. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 05 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Online Kancelaria - Kancelaria Adwokacka Adwokat Jarosław Pęciak »

  Reprezentujemy klientów na terenie całego kraju. Od naszej Kancelarii uzyskają Państwo pomoc w sprawie: bezumownego korzystania z nieruchomości, ubezpieczeń, nierzetelnie wykonanej usługi, niezapłaconej faktury, braku płatności z weksla, niezrealizowanej umowy, nierozliczonego zachowku, odprawy, niezapłaconego czynszu, różnego typu odszkodowań, niewypłaconego wynagrodzenia. Świadczymy usługi najwyższej jakości. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na szybkie i sprawne odzyskanie należności. Dochodzimy należności szybko i sprawne.

  Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Naszym drugim atutem jest niska cena świadczonych usług. Jest ona efektem tego, że doskonale znamy się na tym czym się zajmujemy. Gwarantujemy profesjonalne usługi oraz indywidualne podejście do każdej sprawy.

  Zajmujemy się kompleksową obsługą podmiotów gospodarczych zarówno w formie stałej obsługi prawnej, jak również w formie pełnomocnictw w sprawach indywidualnych. W naszych działaniach zawsze mamy wzgląd na dobro naszego Klienta, oferujemy obsługę prawną dostosowaną do indywidualnych potrzeb i oczekiwań Klientów w zakresie kompleksowej obsługi prawnej osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych. Kancelaria prowadzi sprawy z zakresu prawa spółek, prawa kontraktów, prawa pracy. Dzięki doświadczeniu i specjalizacji naszych współpracowników w poszczególnych dziedzinach prawa, nasi Klienci zawsze mogą liczyć na profesjonalną jakość usług naszej kancelarii. Osobom fizycznym oferujemy pomoc prawną w zakresie spraw spadkowych (stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, zachowek) i majątkowych. W naszych działaniach zawsze mamy wzgląd na dobro naszego Klienta. Naszym celem zawsze jest udzielenie rzetelnej i kompetentnej pomocy prawnej.

  Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 23 06 2019 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Szczecin »

  Przy różnych życiowych problemach niejednokrotnie zdarza się nam korzystać z porady adwokata. W obecnym skomplikowanym świecie, zgłoszenie się do radcy prawnego jest korzystnym posunięciem, gdyż taka kompetentna osoba może idealnie poprowadzić naszą sprawą jak również może udzielić nam ewidentnie trafnych rad prawnych. Nasza kancelaria prawnicza pomaga każdemu, kto potrzebuje naszej pomocy prawnej. Świadczymy również prawną obsługę przedsiębiorstw, w bardzo fachowy sposób prowadzimy każdą powierzoną nam sprawę. Mamy wieloletnie doświadczenie, a to pozwala nam prowadzić zadania na wysokim poziomie i z dobrym skutkiem. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się na publikacjami naszych adwokatów, którzy niejednokrotnie udzielają się i wypowiadają na łamach prasy. Wybór odpowiedniego adwokata to zawsze trudna sprawa dlatego warto bliżej się zapoznać.

  Data dodania: 04 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • kancelaria adwokacka warszawa »

  Kancelaria Adwokacka Warszawa, której założycielem jest Robert Ofiara świadczy wysokiej jakości pomoc w zakresie prawa rodzinnego, karnego, spadkowego czy gospodarczego. Każdy pracujący w niej specjalista to uznany przez klientów adwokat Warszawa, który może poszczycić się skutecznością w rozwiązaniu nawet najtrudniejszych spraw. Dzięki nam można uzyskać satysfakcjonujące odszkodowanie za śmierć, poprawić rentowność firmy czy dostać rozwód kościelny. Kancelaria Adwokacka Roberta Ofiary pobiera niezwykle korzystne ceny za wykonane usługi, zapraszamy.

  Data dodania: 23 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Warszawa Mokotów »

  W życiu małżonków często dochodzi do sprzeczek i nieporozumień. Czasami, kiedy konflikt się nasila problem trafia na sale sądową, na której to może zostać orzeczony rozwód lub separacja. Różnica pomiędzy tymi orzeczeniami jest bardzo duża i jeśli sami nie jesteśmy do końca pewni swoich uczuć do współmałżonka to adwokat warszawa mokotów powinien być pierwszą osobą, do której zwrócimy się o pomoc i po fachową poradę. Małżeństwo to poważne zobowiązanie, dlatego nie zawsze trzeba się rozstawać na stałe. Czasami trzeba po prostu dać sobie trochę czasu na pewne refleksje. Często okazuje się, że chwilowa przerwa wystarcza, aby zrozumieć, że nasz współmałżonek w dalszym ciągu jest dla nas kimś ważnym. Zapraszamy więc serdecznie do zapoznania się z treścią strony, aby dowiedzieć się jak duże znaczenie może mieć praca adwokata.

  Data dodania: 07 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelarie adwokackie Kraków »

  Poszukując kancelarii prawnej warto skorzystać z naszej oferty, która jest godna polecenia. Dlaczego? Dlatego, że skuteczny adwokat to podstawa pożądanego zakończenia, z punktu widzenia naszych interesów, sprawy. A czasami nawet człowiek nie zdaje sobie sprawy, jak niemało w życiu jest spraw np. rozwód, wypadek, sprawy spadkowe czy majątkowe itp., które będą wiązać się koniecznością poproszenia o pomoc adwokata. Nasze usługi obejmują konsultacje prawne, pisanie pozwów, jak również reprezentowanie kontrahenta w sądzie, jeżeli wyrazi on taką wolę względnie tego wymagają okoliczności. Można znaleźć nas po wielu popularnych frazach typu rozwód kraków oraz pokrewnych. Warto sięgnąć po naszą ofertę i pozostać pewnym, że sprawy zostaną uregulowane efektywnie, a nasz klient będzie mógł spać spokojnie. Po prostu dobrze jest mieć kogoś, kto zajmie się takimi sprawami.

  Data dodania: 23 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat - Wodzisław Śląski - Patryk Riedel »

  Podjęcie decyzji o rozwodzie to bardzo trudny i dramatyczny moment w życiu każdego człowieka, będącego w związku małżeńskim. Niesie zarówno skutki dla samych małżonków jak i dla wspólnych małoletnich dzieci stron. Jeżeli już zdecydujemy się na rozwód należy ustalić w jakim trybie to nastąpi, czy chcemy rozwodu bez orzekania o winie, czyli za porozumieniem stron; bądź czy wnosimy o rozwód z winy drugiego małżonka. Kancelaria Adwokacja Patryka Riedel'a specjalizuje się głównie w prowadzeniu spraw rozwodowych. Zajmuje się wszechstronnym rozwiązywaniem spraw związanych z szeroko pojętym prawem rodzinnym oraz karnym. Zakres działania kancelarii to głównie Jastrzębie-Zdrój, Wodzisław Śląski, Katowice oraz okolice. Kancelaria Adwokacka mieści się przy ul. Podhalańskiej 31 w Jastrzębiu-Zdroju, naprzeciwko Galerii Podhalańskiej - Marketu Carrefour, w tym samym budynku znajdują się materiały budowlane i hurtownia elektryczna.

  Data dodania: 27 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Dobry prawnik Lublin sprawy rozwodowe »

  Adwokat Marcin Gałązka zaprasza wszystkie osoby do kancelarii w Lublinie, w której mogą Państwo liczyć na profesjonalną radę. Zapraszam przedsiębiorstwa a ponadto instytucje, jak również indywidualnych klientów, którzy niezbędnie potrzebują profesjonalnego doradztwa prawnego. Mogą liczyć Państwo na to, że wszystkie osoby traktuję indywidualny i całym sercem angażuje się w zlecane mi sprawy. Na mojej stronie http://kancelaria-galazka. pl mogą Państwo zaznajomić się z moją osobą. Na co dzień zajmuje się zagadnieniami które związane są z: prawem cywilnym, rodzinnym, spadkowym, wekslowym. Z ogromną chęcią pomogę Państwu odzyskać pieniądze, należące się wam z tytuły odszkodowania. Absolutnie nie ma dla mnie żadnych tajemnic prawo sportowe lub prawo budowlane. Prawo gospodarcze oraz prawo spółek handlowych - doskonale znam się na tym, a więc serdecznie zapraszam do mojej kancelarii wszystkie osoby potrzebujące pomocy

  Data dodania: 13 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Szczecin »

  Adwokat Ernest Karkosza i jego kancelaria zapraszają do skorzystania ze swoich usług prawnych. W zakresie na przykład: prawo karne, prawo cywilne, odszkodowania, pomoc dla frankowiczów, roszczenia z umów polisolokat, ochrona dóbr osobistych, prawo rodzinne i rozwody, prawo spadkowe i obsługa prawna. Wymienione zakresy realizowane są w wielką starannością i dbałością o nawet najdrobniejszy detal. Adwokat Karkosza jest prawnikiem o dużym doświadczeniu zawodowym i wysokich kwalifikacjach. Pomoc profesjonalnego adwokata to gwarancja pomyślnego rozwiązania sprawy Klienta. Kancelaria adwokacka Ernest Karkosza poleca wizytę na swojej stronie internetowej i kontakt mailowy lub telefoniczny w razie zainteresowania. Z pewnością nie będziecie Państwo żałować, że skorzystaliście z oferty adwokata. Wasza sprawa znajdzie pomyślny finał.

  Data dodania: 25 10 2019 · szczegóły wpisu »
 • adwokaci-nbn.pl »

  Szukasz na Śląsku odpowiedniej kancelarii adwokackiej, jaka specjalizuje się w prawie cywilnym, skarbowym, administracyjnym bądź karnym? Zdecyduj się wobec tego na sprawdzenie bogatej propozycji, która została stworzona przez podmiot, do którego należy poniższa witryna internetowa. Czemu powinieneś się zdecydować naturalnie na usługi tej kancelarii? Powodów jest sporo, jednak to, co najważniejsze, to niewątpliwie bogate doświadczenie, szeroka wiedza jak również liczne sukcesy na koncie. Jeżeli chcesz dołączyć do licznego grona zadowolonych Klientów kancelarii, aktualnie dzisiaj zdecyduj się na bezpośredni kontakt. Wyszukujesz na Śląsku odpowiedniej kancelarii adwokackiej, która specjalizuje się w prawie cywilnym, podatkowym, administracyjnym albo karnym? Zdecyduj się wobec tego na sprawdzenie bogatej oferty, która została stworzona przez podmiot, do którego należy poniższa witryna internetowa. Dlaczego powinieneś się zdecydować naturalnie na usługi tej kancelarii? Powodów jest dużo, jednakże to, co najważniejsze, to niewątpliwie bogate doświadczenie, szeroka wiedza jak również liczne sukcesy na koncie. Jeśli chcesz dołączyć do licznego grona zadowolonych Klientów kancelarii, aktualnie dzisiaj zdecyduj się na bezpośredni kontakt. Poszukujesz na Śląsku właściwej kancelarii adwokackiej, jaka specjalizuje się w prawie cywilnym, skarbowym, administracyjnym albo karnym? Zdecyduj się wobec tego na sprawdzenie bogatej oferty, jaka została stworzona przez podmiot, do którego należy poniższa strona internetowa. Dlaczego powinieneś się zdecydować oczywiście na usługi owej kancelarii? Powodów jest sporo, jednakże to, co najważniejsze, to bez wątpliwości bogate doświadczenie, szeroka wiedza jak również liczne sukcesy na koncie. Jeśli chcesz dołączyć do licznego grona zaspokojonych Klientów kancelarii, aktualnie teraz zdecyduj się na bezpośredni kontakt.

  Data dodania: 31 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Warszawa »

  O ile szukacie Państwo informacji odnośnie usług prawniczych i kancelarii prawnych to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną www. To oczywiste, że właściwie każdy od czasu do czasu potrzebuje specjalistycznej pomocy jakiegoś fachowca ale nie każdy wie, gdzie się po tę pomoc zgłosić. Dzięki naszej stronie macie Państwo możliwość otrzymać wstępną poradę, dzięki której będziecie wiedzieli do kogo udać się po dokładną poradę, czy pójść do adwokata czy np. notariusza. Dodatkowo znajdziecie u nas zbiór najlepszych kancelarii w państwie, ranking adwokatów czy opinie osób, które w przeszłości korzystały z ich porad. Warto zatem odwiedzić naszą witrynę aby zasięgnąć wielu przydatnych informacji. Dzięki naszej stronie nie będzie potrzeby błądzenia po internecie w poszukiwaniu potrzebnych wiadomości gdyż wszystkie porady i sugestie znajdziecie na naszym forum.

  Data dodania: 22 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Toruń »

  Adwokat, któremu możesz zaufać w każdej sytuacji. Jestem prawnikiem, który respektuje czas i pieniądze swoich Klientów. Specjalizuję się w prawie rodzinnym, w szczególności w prowadzeniu spraw rozwodowych. Dbam o subtelność, błyskawiczność w rozwiązywaniu konfliktów i komfort moich Kontrahentów. Zapewniam fachowe doradztwo prawne, zastępstwo procesowe, jak i mediacje między osobami prywatnymi, jak i przedsiębiorstwami.
  Jestem prawnikiem z bogatym doświadczeniem w prezentowaniu Klientów przed wymiarem sprawiedliwości. Specjalizuję się w obsłudze spraw rozwodowych. Na codzień spotykam się z wieloma trudnościami, z jakimi skorelowana jest ta raczej niewygodna okoliczność życiowa. Zawsze staram się pogodzić rozchodzących się małżonków, dbając o ich wzajemne dzieci, jak i majątek. Jeżeli zależy Ci na dobrym adwokacie rozwodowym, gwarantuję Ci, wybór mojej kancelarii to strzał w dziesiątkę.
  W zarejestrowanej kilka lat temu kancelarii prawnej zgromadziłem najlepszych ekspertów w gałęzi prawa pracy, rodzinnego, a także karnego. Prowadzimy sprawy kilku Kontrahentów w każdym miesiącu. W prawie 100% zarządzane przez nas sprawy kończą się zgodnie z planami naszych Klientów. Jesteśmy więc kompleksową i wiarygodną kancelarią adwokacką która może poradzić sobie z największymi zleceniami. Dołącz do grupy wielu usatysfakcjonowanych Kontrahentów. Skorzystaj z doradztwa prawnego lub wynajmij nas w roli swoich pełnomocników procesowych. Nie zawiedziesz się na naszym profesjonalizmie i naszych konkretnych rozwiązaniach.

  Data dodania: 03 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Wezwanie do zapłaty - Online-Kancelaria.pl »

  Strona poświęcona wezwaniu do zapłaty. Na naszym portalu znajdziesz profesjonalne wzór wezwania do zapłaty faktury. Wzór można ściągnąć w pliku: doc, rtf, pdf, docx.

  Jak napisać skuteczne wezwanie do zapłaty. Cała strona poświęcona tematyce wezwania do zapłaty faktury. W serwisie pobierzesz za nieodpłatnie wzory wezwań do zapłaty. Dowiesz się jak dochodzić swojej należności przed sądem. Zrealizujesz prawidłowo i profesjonalnie przedsądowo wezwanie do zapłaty. Wezwanie do zapłaty to najprostsza forma skutecznego dochodzenia należności. Odzyskaj swoje pieniądze. W portalu znajdziesz również przydatne wpisy. Uzyskasz wiedzę jak: napisać wezwanie do zapłaty, skapitalizować odsetki, poprawnie nadać wezwanie do zapłat faktury. Poznasz najczęstsze błędy popełniane przez wierzycieli, ale przede wszystkim znajdziesz profesjonalne i rzeczowe wzory pism, przydatne do odzyskania wierzytelności.

  Jesteśmy Kancelarią Adwokacką z Wrocławia. Reprezentujemy klientów na terenie całego kraju. Od naszej Kancelarii uzyskają Państwo pomoc w sprawie: nierozliczonego zachowku, niezrealizowanej umowy, niewypłaconego wynagrodzenia, różnego typu odszkodowań, ubezpieczeń, bezumownego korzystania z nieruchomości, braku płatności z weksla, nierzetelnie wykonanej usługi, odprawy, niezapłaconego czynszu, niezapłaconej faktury. Świadczymy usługi najwyższej jakości. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na szybkie i sprawne odzyskanie należności. Nasi eksperci pomagają i zapewniają skuteczną pomoc i sprawną obsługę.

  Oferujemy szereg usług prawnych na terenie Wrocławia oraz jego okolic. Kancelaria wyspecjalizowała się głównie w sprawach związane z prawem cywilnym oraz gospodarczym, ale także obsługujemy sprawy z innych dziedzin prawnych. Gwarantujemy profesjonalne usługi oraz indywidualne podejście do każdej sprawy.

  Skontaktuj się z nami.

  Data dodania: 23 06 2019 · szczegóły wpisu »
 • Odwołanie od decyzji ubezpieczyciela - Online-Kancelaria.pl »

  Strona poświęcona tematyce odwołania od decyzji zakładu ubezpieczeń. Znajdziesz tu bezpłatny wzór odwołania od decyzji zakładu ubezpieczeń. Wzory dostępne są do pobrania w pliku: docx, doc, rtf, pdf.

  Na stronie znajdziesz również ciekawe wpisy o tym jak uzyskać: rentę, odszkodowanie, zadośćuczynienie. Uzyskasz wiedzę jak: zgłosić szkodę, prowadzić postępowanie likwidacyjne, negocjować. Znajdziesz najpowszechniejsze przyczyn odmowy, ale przede wszystkim znajdziesz skuteczne i merytoryczne wzory pism, przydatne do uzyskania najwyższego odszkodowania. Udostępniamy wzory odwołań od decyzji największych zakładów ubezpieczeniowych takich jak: PZU, Warta, Interrisk, Link4, Generali, Ergo Hestia, Proama, Uniqa.

  Jesteśmy Kancelarią Adwokacką z Wrocławia. Podejmujemy się reprezentacji na terenie całego kraju. Przykładowe świadczenia jakie realizujemy to: wypadek w pracy, odszkodowanie za wypadek komunikacyjny, odszkodowanie na wypadek śmierci lub za uszczerbek na zdrowiu, a także wszelkiego rodzaju zadośćuczynienia i renty odszkodowawcze. Z naszej oferty mogą skorzystać: kierowcy samochodów, piesi, motocykliści, pasażerowie, rowerzyści.

  Świadczymy usługi najwyższej jakości. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na uzyskiwanie wysokich odszkodowań. Nasi eksperci pomagają nie tylko w uzyskaniu odszkodowania za zniszczone mienie, ale również w uzyskaniu odszkodowania za szkodę osobową. Zapewniamy pomoc i obsługę prawną zarówno na etapie negocjacji z ubezpieczycielem jak i w postępowaniu przed sądem. Zajmujemy się pomocą poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, oferujemy darmową analizę sprawy. Prowadzenie postępowania likwidacyjnego a także skuteczną reprezentację w Sądzie. Mamy wieloletnie doświadczenie związane z prowadzeniem spraw o zadośćuczynienie i odszkodowanie. Nie pobieramy opłat wstępnych, nasze prowizje należą do najniższych na rynku i są pobierane po uzyskaniu odszkodowania.

  Data dodania: 23 06 2019 · szczegóły wpisu »
 • sprawy karne »

  W ramach stażu karnistycznego zajmuję się m.in. wypracowaniem apelacji od werdyktów, jakich to celem jest przywrócenie uwagi sądów odwoławczych na nieodzowność uchylenia wydanego wyroku i przekazania sprawy do ponownego zbadania z powodu pogwałcenia przepisów postępowania. Na żądanie Klienta jestem podatny podjąć się defensywy podejrzanego lub reprezentacji pokrzywdzonego również w postępowaniu przygotowawczym i ewentualnie z czasem przed sądem pierwszej instancji. Pod względem prawniczym fascynują mnie przy tym zwłaszcza sprawy oporne oraz precedensowe.Gwarantuje szczegółową analizę Państwa sprawy a również całkowitą dyskrecję w jej
  prowadzeniu. Nie stosuję metody składania kontrahentom przysięgi co do wyniku sprawy. Klient ciągle otrzymuje prawdomówną i rzetelną prawniczą ocenę sytuacji, w której się znalazł. Jako praktyk rozumiem jak trudno jest zyskać
  atrakcyjne dla klienta rozwiązanie w sprawie, w jakiej materiał dowodowy
  jest przez prokuraturę lub sąd poprawnie zgromadzony i opracowany.

  Data dodania: 10 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • pomoc Frankowiczom »

  Sekretariat świadczy szeroko rozumiane usługi prawne na rzecz zarówno Klientów Indywidualnych jak oraz podmiotów gospodarczych. Mecenas Błażej Czapliński indywidualnie podchodzi do każdego klienta, ceniąc jego czas a także pieczołowicie realizując powierzone zadania. Wyraźnie to adwokat dosłownie właśnie dla Ciebie! Skrupulatnie wykorzystuję swoją szeroką wiedzę nabytą w trakcie kształcenia oraz praktyki zawodowej, tak, aby zaproponować Państwu najlepsze rozwiązanie. Propozycja dla Klientów Biznesowych to min. : udział w negocjacjach a oprócz tego zawieraniu kontraktów handlowych, konsulting i również reprezentacja z zakresu prawa pracy, przygotowywanie umów, statutów, regulaminów, reprezentacja Klientów Biznesowych w sporach z kontrahentami. Propozycja dla Klientów Indywidualnych to min. : poradę Frankowiczom, rozwody, odszkodowania, sprawy spadkowe, sprawy pracownicze. Zapraszamy serdecznie do kontaktu.

  Data dodania: 15 07 2020 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »
Pozycjonowanie Warszawa