Angielski Online

Reklama Google


Prawo Podkategoria: Prawo

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Obsługa prawna »

  Adwokaci oraz radcy prawni pracujący dla naszej kancelarii gwarantują wysoki poziom świadczonych usług. Wśród tych wymienić chcemy porady prawne online, a także windykację należności czy też odzyskiwanie odszkodowań za różnego rodzaju wypadki. Wspieramy osoby fizyczny, a także przedsiębiorców. Chcemy Ci pomóc, pozwól na to, aby nasz adwokat zajął się Twoimi sprawami.

  Data dodania: 03 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi detektywistyczne »

  Firma Detektyw jest licencjonowaną agencją detektywistyczną, która swe usługi przedstawia na witrynie www. Detektyw zatrudnia w swych szeregach tylko specjalistów, co powoduje, że firma plasuje się wśród liderów na europejskim rynku usług detektywistycznych. Detektywi z firmy co roku rozwiązują przeszło 1000 różnorodnych zleceń i są to zarówno kwestie rodzinne, jak też te o podłożu majątkowym oraz kryminalnym. Pamiętaj, że agencja niezwykle szybko reaguje na kolejne zlecenia i prawie błyskawicznie kontaktuje się z klientami. Pełne referencje a także lista klientów, zgadzających się ujawnić dane, którzy zaufali firmie są widoczne na stronie firmowej. Zapraszamy wszystkich do skorzystania w usług w pełni przeszkolonych profesjonalistów!

  Data dodania: 22 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bezpłatne porady prawne »

  Strona internetowa zawiera pełną ofertę usług świadczonych przez Biuro Doradztwa Prawnego. Nasza strona internetowa zawiera również bezpłatne porady prawne w postaci zamieszczonych tam opinii prawnych z różnych dziedzin prawa. Kancelaria świadczy kompleksową pomoc prawną przez telefon dla przedsiębiorców i osób indywidualnych. Prawnicy Biura Doradztwa Prawnego wyspecjalizowali się w zakresie pełnej obsługi osób i podmiotów, zarówno polskich jak i zagranicznych, uczestniczących w obrocie gospodarczym. Na stronie zostały umieszczone dane kontaktowe Biura Doradztwa Prawnego. Wieloletnie doświadczenie i dobre zaplecze techniczne kancelarii pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie również na rzecz klientów indywidualnych. Natomiast porady prawne za darmo zamieszczone na naszej stronie, dadzą Ci możliwość, szybkiego rozwiązania nurtującego Cię problemu.

  Data dodania: 25 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Polityka bezpieczeństwa »

  Każdy z nas niekiedy dostaje na swoją pocztę elektroniczną niezamawiane treści. Przytrafia się tak samo, iż ktoś w globalnej sieci gwałci Wasze własności prywatne. Musisz wiedzieć, iż w tak trudnych materiach wypada korzystać z dewiz prawniczych, które pilnują przed chwilą ludzi poszkodowanych.
  Obiecujemy, że na opisywanej prawniczej witrynie eksperckiej otrzymasz wskazówki radcy prawnego, który masę czasu interesuje się regulaminami prawa nowych technologii. Skonsultuj z nim własne problemy a potem zaczekaj, aż spec je rozwiąże. Z uśmiechem da Wam on tu niezobowiązujących pomocy prawnych.

  Data dodania: 13 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotoobrazy Wrocław - Twoje obrazy drukowane ze zdjęć »

  Fotoobrazy Wrocław - tanie obrazy ze zdjęć http://schools.nlsd.org/nlsd_admin/ext_links/redirect.php?url=http://odbitki.warszawa.plhttp://wifi.pokemon-dp.net/battle/link.cgi/odbitki.warszawa.ploraz zdjęcie na płótnie canvas, najlepsza jakość w atrakcyjnej cenie.http://www.meccahosting.co.uk/goodbye.php?url=http://odbitki.warszawa.pl

  Data dodania: 24 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki prywatne i społecznościowe »

  Pożyczki społecznościowe są coraz bardziej popularną formą pożyczania pieniędzy na jakikolwiek cel. Pożyczanie pieniędzy wprost pomiędzy prywatnymi osobami, bez uczestnictwa jednostek finansowych, tj., bank czy kasy oszczędności, ma bez wątpienia zalety. Są to m.in.: możliwość osobistego wyszczególnienia warunków oprocentowania (zwykle mocno niższego niż w instytucjach bankowych), bardziej elastycznego ustalenia czasu, wielkości i formy uregulowania pożyczki. Mimo, że pożyczki prywatne - społecznościowe podpisywane są pomiędzy osobami prywatnymi są równie bezpieczne dla obu stron, jak umowa z instytucją bankową. Transakcję zawiera się poprzez serwis www, za których wsparciem weryfikujemy swoje dane i podpisujemy umowę, gdzie ujęte są wszystkie istotne cechy pożyczki. Istotną rzeczą jest fakt, że uzyskane w ten sposób pieniądze można wydać na co tylko się zechce, bez sprawdzania i obserwacji kontrolującego oka banku. Wypróbuj jak działa pożyczka społecznościowa i zapraszamy do sprawdzenia oferty naszego serwisu.

  Data dodania: 02 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wiza do Kazachstanu »

  Najistotniejsza działalność naszej firmy to wszelkiego rodzaju załatwianie wiz. Ciągle jest niemało państw do których nie będziemy mieli możliwości udać się bez ważnej wizy. Firma Serwis Konsularny wykonuje usługi, dzięki którym cały świat będzie stał przed nami praktycznie otworem. Możemy być pewni, że wszystkie formalności zostaną załatwione w odpowiedni sposób. Zaprojektowaliśmy również praktyczną wyszukiwarkę dostępną na firmowej witrynie bardzo dokładnie pokaże nam wszystkie koszty, warunki i wymogi prawne jakie trzeba spełnić, aby bezproblemowo pojechać do interesującego nas państwa. Nasza firma trudni się także doradztwem konsularnym oraz oprawą logistyczną wyjazdów. Pewne jest to, że wiza do Kazachstanu albo ZEA zostanie dostarczona do Państwa, możliwie jak najszybciej.

  Data dodania: 24 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny Olsztyn »

  Nie martw się, w Katowicach jest wiele kancelarii, które służą porada prawną. Porada prawna Olsztyn to gwarancja dobrze załatwionej sprawy. Jeśli zatem jesteś zmuszony do załatwiania spraw w sądzie, skonsultuj się z adwokatami i skorzystaj z porady prawnej ? pomogą Ci załatwić najgorsze problemy. Porady prawne udzielane są przez grono fachowców, ekspertów w dziedzinie prawa cywilnego i karnego. Zdarzają się sytuacje każdego, kiedy warto skorzystać z porady prawnej . W większości wypadków jest to nasze jedyne wyjście z opresji, nie jest zatem wstydem, gdy korzystamy z porady prawnej.

  Data dodania: 31 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe - VERATAX Kraków »

  Veratax to znane biuro rachunkowe w Krakowie. Świadczymy fachowe usługi księgowe i kadrowe dla dużej ilości firm i fundacji. Oferujemy profesjonalne usługi, stały kontakt, doradztwo i bardzo atrakcyjne ceny. Nowoczesne podejście do potrzeb klienta jest gwarancją owocnej współpracy.

  Data dodania: 28 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Szczecin »

  Zapraszamy do naszej siedziby i do skorzystania z profesjonalnych usług notarialnych. Powiemy Państwu jak poruszać się po nierzadko nieprostym świecie paragrafów. W naszym biurze doświadczeni i profesjonalni prawnicy udzielą Państwu wszelakich danych dotyczących koniecznych zaświadczeń, podatków i opłat prawniczych czy terminów czynności. Potrafimy stosownie zabezpieczyć i przechowywać kluczowe dla Państwa dokumenty. Jeśli zachodzić będzie taka potrzeba, to sporządzimy względnie poświadczymy następujące dokumenty: dziedziczenia, duplikaty, wypisy i wyciągi, akty notarialne i te potwierdzające sprzedaż lub nabycie lokalu oraz innych dóbr materialnych. Zapraszamy przeto uprzejmie do naszej kancelarii notarialnej ? u nas wskazówki nic nie kosztują, a mogą w ważny sposób wesprzeć lub ukierunkować właściwie bieg spraw.

  Data dodania: 14 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Szczecin »

  Przy różnych życiowych problemach niejednokrotnie zdarza się nam korzystać z porady adwokata. W obecnym skomplikowanym świecie, zgłoszenie się do radcy prawnego jest korzystnym posunięciem, gdyż taka kompetentna osoba może idealnie poprowadzić naszą sprawą jak również może udzielić nam ewidentnie trafnych rad prawnych. Nasza kancelaria prawnicza pomaga każdemu, kto potrzebuje naszej pomocy prawnej. Świadczymy również prawną obsługę przedsiębiorstw, w bardzo fachowy sposób prowadzimy każdą powierzoną nam sprawę. Mamy wieloletnie doświadczenie, a to pozwala nam prowadzić zadania na wysokim poziomie i z dobrym skutkiem. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się na publikacjami naszych adwokatów, którzy niejednokrotnie udzielają się i wypowiadają na łamach prasy. Wybór odpowiedniego adwokata to zawsze trudna sprawa dlatego warto bliżej się zapoznać.

  Data dodania: 04 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Szczecin »

  Zapraszamy do naszej kancelarii ulokowanej w śródmieściu Szczecina. Nasz zespół to eksperci, osoby doświadczone i stosownie wyedukowane, by skutecznie podeprzeć Państwa własną wiedzą w prawnych sprawach. W naszej kancelarii wprawni prawnicy użyczą Państwu niezbędnych informacji na temat koniecznych dokumentów, opłat prawniczych czy terminów czynności. Naturalnie nasze rady prawne uzyskane od notariusza względnie pracowników kancelarii są gratisowe, jednakże już za czynności notarialne bierzemy opłaty ? są one uzgadniane indywidualnie z uwzględnieniem przepisów Rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości. Zachęcamy do uprzedniego kontaktu telefonicznego by ustrzec się sytuacji, gdy brak jest niektórych dokumentów tudzież dysponują Państwo tylko kopiami - przypominamy, że wymagane podczas czynności notarialnych dokumenty należy przedkładać w oryginale. Konieczny jest także dowód os. ewentualnie inny dokument potwierdzający Państwa tożsamość. Zapraszamy!

  Data dodania: 13 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Szczecin »

  Korzystając z pomocy kancelarii prawnej zdobywamy poczucie pewności. W obecności notariusza poświadczymy lub zredagujemy wszelkie umowy, także te cywilne, odnoszące się do wynajmu bądź sprzedawania lokalu, zbycia wozu czy też użyczenia sprzętu znajomemu. Jeżeli prowadzimy biznes, współpraca z kancelarią notarialną jest powszedniością. Spółki i osoby fizyczne winny mieć na uwadze, że kancelaria ma możliwość właściwie ochraniać i przechować istotne dla Klienta dokumenty. Odpłatności za czynności rejenckie są wskazywane indywidualnie, z każdym interesantem osobno w zależności od typu i komplikacji sytuacji. Wsparcia prawnego zawsze udzielamy gratisowo. Zapraszamy.

  Data dodania: 17 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wzory umów »

  Zaprezentowane przez nas w tym serwisie wzory umów przygotowywane są przez radców prawnych zatrudnianych w naszej kancelarii. Skutkiem ich pracy są udostępniane Wam wzory dokumentów, które za darmo pobierać możecie z naszego serwisu.

  Data dodania: 05 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • pożyczki na dowód »

  Pieniądze to kwestia, w jakiej raczej nigdy nie czujemy zbytku, jest wręcz odwrotnie często nam jej brak. Poza schematycznym procedurami jej otrzymywania czyli poza szlachetną pracą istnieją także odmienne metody, by błyskawicznie stłumić ciągłe problemy finansowe. Mowa tu oczywiście o materii, którą nazwać zdołam jako kredyty bez bik. Bez wątpienia w owej materii przynieść ulgę nam może kredytpolsa.net. Wskutek biegłej usłudze ekspresowo uda nam się wybrnąć z ambarasów. Taka możliwość jest nader zasadnicza zwłaszcza w tak niepewnych czasach.

  Data dodania: 22 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Odzyskiwanie długów »

  Kancelaria Prawna Pactum jako zespół doświadczonych prawników i radców prawnych, zajmuje się profesjonalnym i skutecznym dochodzeniem roszczeń finansowych. Dzięki współpracy z kancelarią nasi Klienci otrzymają konieczne wsparcie merytoryczne niezbędne w procesie odzyskiwania długów.

  Spektrum działań kancelarii stanowi zarówno prewencja w zakresie konieczności późniejszego odzyskiwania długów, optymalizacja procesu windykacji wewnętrznej Klienta jak i obsługa wierzytelności w postaci windykacji "miękkiej", postępowania Sądowego oraz współpracy z komornikiem w prowadzonej egzekucji.

  W pierwszej kolejności pomagamy naszym Klientom w organizowaniu wewnętrznych procedur postępowań, szkoleń dla pracowników, oraz udostępniamy wiedzę merytoryczną Kancelarii dla osób obsługujących procesy odzyskiwania długów w Państwa firmie.

  Data dodania: 19 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Szczecin »

  Nasza kancelaria Michał Olechnowicz, znajdująca się w Szczecinie, oferuje profesjonalne usługi prawników. Wszystkie zatrudnione przez nas osoby są zarówno dobrze wykształcone, wykwalifikowane, a co najważniejsze doświadczone w tej branży, dlatego gwarantujemy wysoką jakość wszelkich naszych usług. Nasi adwokaci są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku. Dzięki naszym najwyższym kompleksowym usługą otrzymają Państwo wszelką, niezbędną pomoc z zakresu prawa. Zajmujemy się również : energią odnawialną, zamówieniami publicznymi, obrotem nieruchomości, gospodarczym, gospodarką nieruchomości, EPU oraz Funduszami Unijnymi (opinie umów). Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Oferujemy także stałą obsługę na korzystnych warunkach dzięki czemu będziemy w stanie lepiej chronić Państwa interesów. Ogromna wiedza i doświadczenie daje nam możliwość zagwarantowania profesjonalnych szybkich rezultatów. Jedyne, co trzeba zrobić, aby dowiedzieć się więcej to odwiedzić naszą stronę internetową lub przyjść do naszego biura. Będziemy zaszczyceni jeżeli powierzą nam Państwo swoje sprawy. Serdecznie zapraszamy zainteresowanych już teraz !

  Data dodania: 16 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • FORUM PRAWNE - Darmowe porady prawne - pytania prawne »

  Masz pytania w dziedzinie prawa pracy, administracyjnego, handlowego, podatkowego, rodzinnego, spadkowego lub innego, a moze pytania dotyczace spraw urzedowych lub wlasnego biznesu i nie potrafisz znalezc odpowiedzi? Jesli tak to zwielka radoscia pomozemy Ci, zapraszajac wszystkich zainteresowanych nanasz portal lexforum.pl. Nasz portal to nic innego jak baza porad prawnych i to calkowicie za free . Porady na naszym portaluprzekazywane sa przy pomocy naszych uzytkowników, którzy przyczyniaja sie do tworzenia tej bazy, piszac i odpowiadajac na zadane pytania. Jezeli chcesz nie tylko zaczerpnac porady prawnej, ale równiez podzielic sie swoja wiedza to bardzo goraco zapraszamy do odwiedzenia nas i zapoznania sie z naszym portalem. Pomozemy w kazdej dziedzinie prawa, wejdz i przekonaj sie sam, a gwarantujemy, ze nie pozalujesz.

  Data dodania: 07 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Odszkodowania. Odszkodowania Powypadkowe i Komunikacyjne »

  Główną specjalizacją Kancelarii Effect jest dochodzenie odszkodowań powypadkowych z OC sprawcy wypadku komunikacyjnego. Zajmujemy się uzyskiwaniem odszkodowań za szkody osobowe (uszczerbek na zdrowiu) i rzeczowe, poniesione we wszelkich wypadkach samochodowych. Każda osoba poszkodowana w takim wypadku (kierowca samochodu, pasażer samochodu, kierowca motocykla, pasażer motocykla, potrącony rowerzysta lub potrącony pieszy), która która zarazem nie jest jego wyłącznym sprawcą, ma bowiem prawo do uzyskania stosownego zadośćuczynienia za doznaną krzywdę oraz odszkodowania za poniesione straty.

  Nasi prawnicy posiadają wieloletnie doświadczenie w tego typu sprawach, co daje gwarancję, iż każda sprawa jest prowadzona rzetelnie i skutecznie. Zapewniamy kompleksową obsługę prawną poczynając od zgłoszenia szkody ubezpieczycielowi, zgromadzenia niezbędnych dowodów w sprawie, sporządzania wszelkich pism, po czuwanie nad terminowością wypłaty odszkodowania. W razie konieczności poprowadzimy Państwa sprawę na etapie sądowym, zapewniając profesjonalnego pełnomocnika oraz bezpłatne zastępstwo procesowe. Również na tym etapie postępowania mogą Państwo liczyć na kompleksową obsługę prawną. Sporządzamy w tym zakresie wszelkie pisma procesowe, zapewniamy zastępstwo na rozprawach sądowych oraz aktywnie monitorujemy przebieg sprawy. Prowadzenie spraw przez doświadczonych prawników oraz indywidualne podejście do każdej sprawy, gwarantuje wysoką jakość naszych działań.

  Data dodania: 18 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Dobry prawnik Warszawa »

  Jeśli twoja sytuacja wymaga od ciebie by skorzystać z usług takich, jakimi są porady prawne, to co zrobisz, by znaleźć porządnego prawnika? Prawdopodobnie jak większość ludzi" skorzystasz z internetu i wpiszesz w Google "kancelaria prawnicza Warszawa". To podejście zdecydowanie jest najłatwiejsze i najszybsze, ale czy aby bezsprzecznie? Ilość wyników będzie na pewno ogromna, pomimo tego zachowaj spokój. Należałoby rzucić okiem na referencje takiego prawnika, poszukać opinii o nim lub poprosić przyjaciela o rekomendację. Znajomi są słusznym rozwiązaniem, jeśli wiesz, że możesz im zaufać w tej sprawie zaś tym bardziej gdy szukasz czegoś specjalistycznego jak na przykład prawnik e-commerce.

  Data dodania: 23 01 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawo

(30)

Prawo - nowa strona:

Adres:
Pozycjonowanie Warszawa