Angielski Online

Reklama Google


Prawo Podkategoria: Prawo

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Obsługa prawna »

  Adwokaci oraz radcy prawni pracujący dla naszej kancelarii gwarantują wysoki poziom świadczonych usług. Wśród tych wymienić chcemy porady prawne online, a także windykację należności czy też odzyskiwanie odszkodowań za różnego rodzaju wypadki. Wspieramy osoby fizyczny, a także przedsiębiorców. Chcemy Ci pomóc, pozwól na to, aby nasz adwokat zajął się Twoimi sprawami.

  Data dodania: 03 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bezpłatne porady prawne »

  Strona internetowa zawiera pełną ofertę usług świadczonych przez Biuro Doradztwa Prawnego. Nasza strona internetowa zawiera również bezpłatne porady prawne w postaci zamieszczonych tam opinii prawnych z różnych dziedzin prawa. Kancelaria świadczy kompleksową pomoc prawną przez telefon dla przedsiębiorców i osób indywidualnych. Prawnicy Biura Doradztwa Prawnego wyspecjalizowali się w zakresie pełnej obsługi osób i podmiotów, zarówno polskich jak i zagranicznych, uczestniczących w obrocie gospodarczym. Na stronie zostały umieszczone dane kontaktowe Biura Doradztwa Prawnego. Wieloletnie doświadczenie i dobre zaplecze techniczne kancelarii pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie również na rzecz klientów indywidualnych. Natomiast porady prawne za darmo zamieszczone na naszej stronie, dadzą Ci możliwość, szybkiego rozwiązania nurtującego Cię problemu.

  Data dodania: 25 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Polityka bezpieczeństwa »

  Każdy z nas niekiedy dostaje na swoją pocztę elektroniczną niezamawiane treści. Przytrafia się tak samo, iż ktoś w globalnej sieci gwałci Wasze własności prywatne. Musisz wiedzieć, iż w tak trudnych materiach wypada korzystać z dewiz prawniczych, które pilnują przed chwilą ludzi poszkodowanych.
  Obiecujemy, że na opisywanej prawniczej witrynie eksperckiej otrzymasz wskazówki radcy prawnego, który masę czasu interesuje się regulaminami prawa nowych technologii. Skonsultuj z nim własne problemy a potem zaczekaj, aż spec je rozwiąże. Z uśmiechem da Wam on tu niezobowiązujących pomocy prawnych.

  Data dodania: 13 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny Olsztyn »

  Nie martw się, w Katowicach jest wiele kancelarii, które służą porada prawną. Porada prawna Olsztyn to gwarancja dobrze załatwionej sprawy. Jeśli zatem jesteś zmuszony do załatwiania spraw w sądzie, skonsultuj się z adwokatami i skorzystaj z porady prawnej ? pomogą Ci załatwić najgorsze problemy. Porady prawne udzielane są przez grono fachowców, ekspertów w dziedzinie prawa cywilnego i karnego. Zdarzają się sytuacje każdego, kiedy warto skorzystać z porady prawnej . W większości wypadków jest to nasze jedyne wyjście z opresji, nie jest zatem wstydem, gdy korzystamy z porady prawnej.

  Data dodania: 31 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe - VERATAX Kraków »

  Veratax to znane biuro rachunkowe w Krakowie. Świadczymy fachowe usługi księgowe i kadrowe dla dużej ilości firm i fundacji. Oferujemy profesjonalne usługi, stały kontakt, doradztwo i bardzo atrakcyjne ceny. Nowoczesne podejście do potrzeb klienta jest gwarancją owocnej współpracy.

  Data dodania: 28 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wiza do Kazachstanu »

  Najistotniejsza działalność naszej firmy to wszelkiego rodzaju załatwianie wiz. Ciągle jest niemało państw do których nie będziemy mieli możliwości udać się bez ważnej wizy. Firma Serwis Konsularny wykonuje usługi, dzięki którym cały świat będzie stał przed nami praktycznie otworem. Możemy być pewni, że wszystkie formalności zostaną załatwione w odpowiedni sposób. Zaprojektowaliśmy również praktyczną wyszukiwarkę dostępną na firmowej witrynie bardzo dokładnie pokaże nam wszystkie koszty, warunki i wymogi prawne jakie trzeba spełnić, aby bezproblemowo pojechać do interesującego nas państwa. Nasza firma trudni się także doradztwem konsularnym oraz oprawą logistyczną wyjazdów. Pewne jest to, że wiza do Kazachstanu albo ZEA zostanie dostarczona do Państwa, możliwie jak najszybciej.

  Data dodania: 24 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi detektywistyczne »

  Firma Detektyw jest licencjonowaną agencją detektywistyczną, która swe usługi przedstawia na witrynie www. Detektyw zatrudnia w swych szeregach tylko specjalistów, co powoduje, że firma plasuje się wśród liderów na europejskim rynku usług detektywistycznych. Detektywi z firmy co roku rozwiązują przeszło 1000 różnorodnych zleceń i są to zarówno kwestie rodzinne, jak też te o podłożu majątkowym oraz kryminalnym. Pamiętaj, że agencja niezwykle szybko reaguje na kolejne zlecenia i prawie błyskawicznie kontaktuje się z klientami. Pełne referencje a także lista klientów, zgadzających się ujawnić dane, którzy zaufali firmie są widoczne na stronie firmowej. Zapraszamy wszystkich do skorzystania w usług w pełni przeszkolonych profesjonalistów!

  Data dodania: 22 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki prywatne i społecznościowe »

  Pożyczki społecznościowe są coraz bardziej popularną formą pożyczania pieniędzy na jakikolwiek cel. Pożyczanie pieniędzy wprost pomiędzy prywatnymi osobami, bez uczestnictwa jednostek finansowych, tj., bank czy kasy oszczędności, ma bez wątpienia zalety. Są to m.in.: możliwość osobistego wyszczególnienia warunków oprocentowania (zwykle mocno niższego niż w instytucjach bankowych), bardziej elastycznego ustalenia czasu, wielkości i formy uregulowania pożyczki. Mimo, że pożyczki prywatne - społecznościowe podpisywane są pomiędzy osobami prywatnymi są równie bezpieczne dla obu stron, jak umowa z instytucją bankową. Transakcję zawiera się poprzez serwis www, za których wsparciem weryfikujemy swoje dane i podpisujemy umowę, gdzie ujęte są wszystkie istotne cechy pożyczki. Istotną rzeczą jest fakt, że uzyskane w ten sposób pieniądze można wydać na co tylko się zechce, bez sprawdzania i obserwacji kontrolującego oka banku. Wypróbuj jak działa pożyczka społecznościowa i zapraszamy do sprawdzenia oferty naszego serwisu.

  Data dodania: 02 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • doradztwo prawne Gliwice »

  Kancelaria prawnicza T. Siomkajło zlokalizowana w mieście Gliwice oferuje profesjonalną obsługę osób indywidualnych a oprócz tego wszystkich podmiotów gospodarczych. Posiada niemałe doświadczenie, które pozytywnie rzutuje na efektywność pracy. Radca prawny prowadzi obsługę prawną wspólnie z doradztwem prawnym dla przedsiębiorstw. Obejmuje to między innymi opiniowanie umów, statutów, innych dokumentów, i również reprezentowania przedsiębiorstwa przed sądem. Oprócz tego, w zakresie realizowanych przez niego usług znajdują się: pomoc w realizacji dużych projektów restrukturyzacyjnych i wsparcie w zarządzaniu przedsiębiorstwem mające na celu usunięcie ryzyka popełnienia wykroczeń (podatkowych i również gospodarczych). Porady prawne, realizowane przez radcę prawnego obejmują zakres działania prawa: cywilnego, karnego i rodzinnego.

  Data dodania: 30 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • Księgarnia ekonomiczna Profinfo »

  Należyte przelewy świadczą dobrze o organizacji, która je wykonuje. Dane ekonomiczne są głównym elementem generowania zaufania wśród partnerów. Akcje nie są bezpiecznymi instrumentami, dlatego ważne są rzetelne doniesienia z rynku. Międzynarodowa księgarnia ekonomiczna przynosi do firmy informacje z komentarzami. Nie obracaj każdej jednogroszówki rozdysponowanej w polski rynek. Renomowani inwestorzy najpierw sięgają po książki. Ta silna księgarnia w pełni ekonomiczna pełni rolę strażnika nauki. Strony zawodowych publikacji zapełniają się wyznacznikami oraz prognozami gospodarczymi. Bieg po zamówienia trwa od rana. Udaj się do księgarni, aby nie przeoczyć szans na rozbudowę zasobów i  świeże książki. Jeszcze gorące publikacje wprost z prasy drukarskiej rewidują poglądy i dane makroekonomiczne.Profesjonalizm oraz doświadczenie to najważniejsze walory usług Wolters Kluwer w Polsce. Wartościowa księgarnia ekonomiczna naszej firmy zaprasza na podróż między książkami. Regularnie powiększamy naszą kolekcję, aby polepszyć obrót specjalistycznymi rozwiązaniami. Europejska księgarnia ekonomiczna wydawnictwa Profinfo to skarb dla ludzi interesów. Wydawnictwa z tej księgarni ekonomicznej zostały pozytywnie ocenione przez wiele doświadczonych ekonomistów. Rozliczenia przedsiębiorstw to temat naczelny wielu artykułów znajdujących się na tej stronie. Zlecenia wysyłane są ekspresowo, a doświadczeni pracownicy księgarni zawsze z przyjemnością służą radą do książki. Tworzymy korzystne rabaty dla wszystkich klientów. Ta księgarnia to biblia ekonomiczna dla firm oraz samorządów o zasięgu regionalnym i międzypaństwowym.

  Data dodania: 12 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie dla Dziecka po Wypadku. Kancelaria Odszkodowania Kraków »

  Dzieci z racji wieku, a tym samym niewielkiego doświadczenia życiowego są szczególnie narażone na różnego rodzaju niebezpieczeństwa. Z tego też powodu, powinny być one szczególnie chronione. Niestety, niezależnie od podjętych środków zapobiegawczych, w trakcie wypadków komunikacyjnych, zabawy, zajęć sportowych czy rekreacyjnych, ale również w trakcie zajęć szkole czy w trakcie leczenia może dojść do sytuacji, w której dziecko odniesie szkodę. Za taką szkodę, niezależnie od ewentualnego posiadania polisy od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW), niejednokrotnie można również żądać odszkodowania od sprawcy szkody lub jego ubezpieczyciela, o ile sprawca szkody jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej (OC). W większości przypadków, warunkiem koniecznym do dochodzenia odszkodowania za wypadek dziecka jest udowodnienie odpowiedzialności sprawcy szkody za zaistniałe zdarzenie.Nasza Kancelaria specjalizuje się w pomocy poszkodowanym dzieciom w uzyskaniu odpowiedniego odszkodowania za wypadek. Dzięki naszej pomocy można uzyskać odszkodowanie za wypadek w szkole, odszkodowanie za potrącenie dziecka przez samochód i wiele innych. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 19 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Fotoobrazy Wrocław - Twoje obrazy drukowane ze zdjęć »

  Fotoobrazy Wrocław - tanie obrazy ze zdjęć http://schools.nlsd.org/nlsd_admin/ext_links/redirect.php?url=http://odbitki.warszawa.plhttp://wifi.pokemon-dp.net/battle/link.cgi/odbitki.warszawa.ploraz zdjęcie na płótnie canvas, najlepsza jakość w atrakcyjnej cenie.http://www.meccahosting.co.uk/goodbye.php?url=http://odbitki.warszawa.pl

  Data dodania: 24 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Online Kancelaria - Kancelaria Adwokacka Adwokat Jarosław Pęciak »

  Reprezentujemy klientów na terenie całego kraju. Od naszej Kancelarii uzyskają Państwo pomoc w sprawie: bezumownego korzystania z nieruchomości, ubezpieczeń, nierzetelnie wykonanej usługi, niezapłaconej faktury, braku płatności z weksla, niezrealizowanej umowy, nierozliczonego zachowku, odprawy, niezapłaconego czynszu, różnego typu odszkodowań, niewypłaconego wynagrodzenia. Świadczymy usługi najwyższej jakości. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na szybkie i sprawne odzyskanie należności. Dochodzimy należności szybko i sprawne.

  Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Naszym drugim atutem jest niska cena świadczonych usług. Jest ona efektem tego, że doskonale znamy się na tym czym się zajmujemy. Gwarantujemy profesjonalne usługi oraz indywidualne podejście do każdej sprawy.

  Zajmujemy się kompleksową obsługą podmiotów gospodarczych zarówno w formie stałej obsługi prawnej, jak również w formie pełnomocnictw w sprawach indywidualnych. W naszych działaniach zawsze mamy wzgląd na dobro naszego Klienta, oferujemy obsługę prawną dostosowaną do indywidualnych potrzeb i oczekiwań Klientów w zakresie kompleksowej obsługi prawnej osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych. Kancelaria prowadzi sprawy z zakresu prawa spółek, prawa kontraktów, prawa pracy. Dzięki doświadczeniu i specjalizacji naszych współpracowników w poszczególnych dziedzinach prawa, nasi Klienci zawsze mogą liczyć na profesjonalną jakość usług naszej kancelarii. Osobom fizycznym oferujemy pomoc prawną w zakresie spraw spadkowych (stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, zachowek) i majątkowych. W naszych działaniach zawsze mamy wzgląd na dobro naszego Klienta. Naszym celem zawsze jest udzielenie rzetelnej i kompetentnej pomocy prawnej.

  Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 23 06 2019 · szczegóły wpisu »
 • Dobry prawnik Warszawa »

  Jeśli twoja sytuacja wymaga od ciebie by skorzystać z usług takich, jakimi są porady prawne, to co zrobisz, by znaleźć porządnego prawnika? Prawdopodobnie jak większość ludzi" skorzystasz z internetu i wpiszesz w Google "kancelaria prawnicza Warszawa". To podejście zdecydowanie jest najłatwiejsze i najszybsze, ale czy aby bezsprzecznie? Ilość wyników będzie na pewno ogromna, pomimo tego zachowaj spokój. Należałoby rzucić okiem na referencje takiego prawnika, poszukać opinii o nim lub poprosić przyjaciela o rekomendację. Znajomi są słusznym rozwiązaniem, jeśli wiesz, że możesz im zaufać w tej sprawie zaś tym bardziej gdy szukasz czegoś specjalistycznego jak na przykład prawnik e-commerce.

  Data dodania: 23 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • podpis elektroniczny cena »

  Jeśli dość masz stereotypowego wypełniania dokumentów, nie istotne czy jesteś przedsiębiorcą czy czy też nie to absolutnie wzbudzić zainteresowanie twoje powinien podpis elektroniczny cena, jaki znajduje się w zasadniczej ofercie podpis.ifrom.pl Bez wątpienia to istotne udogodnienie bezspornie dla wszystkich, dlatego że przyzwoli nam ono zaoszczędzić sporo drogiego czasu. Wyimaginujcie sobie sytuacje, kiedy musicie odbyć niesłychanie daleką drogę ażeby podpisać istotny dla własnej osoby dokument. W owym przypadku nieoceniony okaże się omawiany podpis kwalifikowany, który pozwoli nam na znaczące zaoszczędzenie czasu i funduszy. Proces ten jest co więcej także opracowany w ten tryb, żeby był do granic możliwości sprawdzony. Poddając analizom ową materię w obliczu stawki i przydatności, nie ma do tego wątpliwości, że to intratna inwestycja.

  Data dodania: 18 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Odszkodowania. Odszkodowania Powypadkowe i Komunikacyjne »

  Główną specjalizacją Kancelarii Effect jest dochodzenie odszkodowań powypadkowych z OC sprawcy wypadku komunikacyjnego. Zajmujemy się uzyskiwaniem odszkodowań za szkody osobowe (uszczerbek na zdrowiu) i rzeczowe, poniesione we wszelkich wypadkach samochodowych. Każda osoba poszkodowana w takim wypadku (kierowca samochodu, pasażer samochodu, kierowca motocykla, pasażer motocykla, potrącony rowerzysta lub potrącony pieszy), która która zarazem nie jest jego wyłącznym sprawcą, ma bowiem prawo do uzyskania stosownego zadośćuczynienia za doznaną krzywdę oraz odszkodowania za poniesione straty.

  Nasi prawnicy posiadają wieloletnie doświadczenie w tego typu sprawach, co daje gwarancję, iż każda sprawa jest prowadzona rzetelnie i skutecznie. Zapewniamy kompleksową obsługę prawną poczynając od zgłoszenia szkody ubezpieczycielowi, zgromadzenia niezbędnych dowodów w sprawie, sporządzania wszelkich pism, po czuwanie nad terminowością wypłaty odszkodowania. W razie konieczności poprowadzimy Państwa sprawę na etapie sądowym, zapewniając profesjonalnego pełnomocnika oraz bezpłatne zastępstwo procesowe. Również na tym etapie postępowania mogą Państwo liczyć na kompleksową obsługę prawną. Sporządzamy w tym zakresie wszelkie pisma procesowe, zapewniamy zastępstwo na rozprawach sądowych oraz aktywnie monitorujemy przebieg sprawy. Prowadzenie spraw przez doświadczonych prawników oraz indywidualne podejście do każdej sprawy, gwarantuje wysoką jakość naszych działań.

  Data dodania: 18 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Szczecin »

  Nasza kancelaria Michał Olechnowicz, znajdująca się w Szczecinie, oferuje profesjonalne usługi prawników. Wszystkie zatrudnione przez nas osoby są zarówno dobrze wykształcone, wykwalifikowane, a co najważniejsze doświadczone w tej branży, dlatego gwarantujemy wysoką jakość wszelkich naszych usług. Nasi adwokaci są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku. Dzięki naszym najwyższym kompleksowym usługą otrzymają Państwo wszelką, niezbędną pomoc z zakresu prawa. Zajmujemy się również : energią odnawialną, zamówieniami publicznymi, obrotem nieruchomości, gospodarczym, gospodarką nieruchomości, EPU oraz Funduszami Unijnymi (opinie umów). Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Oferujemy także stałą obsługę na korzystnych warunkach dzięki czemu będziemy w stanie lepiej chronić Państwa interesów. Ogromna wiedza i doświadczenie daje nam możliwość zagwarantowania profesjonalnych szybkich rezultatów. Jedyne, co trzeba zrobić, aby dowiedzieć się więcej to odwiedzić naszą stronę internetową lub przyjść do naszego biura. Będziemy zaszczyceni jeżeli powierzą nam Państwo swoje sprawy. Serdecznie zapraszamy zainteresowanych już teraz !

  Data dodania: 16 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Detektyw Szczecin »

  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty usług detektywistycznych w Szczecinie. Nasza agencja detektywistyczna Gold Spy posiada renomę oraz doświadczanie nabyte poprzez wieloletnią działalność. Nasze prace obejmują sprawy cywilne, sprawy gospodarcze, informatykę śledczą, podsłuchy, zabezpieczenia informatyczne oraz udzielanie porad. Nasze usługi są wysokiej jakości oraz staranności. Podejmujemy się wielu różnorodnych zadań, zawsze w interesie Klientów. Zapraszamy na naszą stronę internetową oraz do kontaktu z naszym biurem. Jesteśmy do Państwa usług. Wspólnie ustalimy najlepsze rozwiązanie, tak, aby jak najlepiej dopasować je do Państwa sprawy i korzystnie ją rozwiązać. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się i skorzystania z naszej oferty. Pomoc jaką udzielimy z pewnością będzie dla Państwa korzystna.

  Data dodania: 07 08 2019 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Łódź-Jerzy Trzeciak »

  Jerzy Trzeciak jest specjalistą od prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, pracy, administracji, gospodarczego i postępowania egzekucyjnego. Jego wynagrodzenie jest zawsze dostosowywane indywidualnie, w zależności od sprawy jaką chce powierzyć mu klienta. 30-letnie doświadczenie sprawia, że prowadził wiele spraw, a klienci zawsze byli zadowoleni z jego usług.Jego wynagrodzenie jest zawsze dostosowywane indywidualnie, w zależności od sprawy jaką chce powierzyć mu klienta.Jego ogromne doświadczenie, praca nad wieloma sprawami i uznanie wśród klientów gwarantuje najwyższy poziom! Zachęcamy do kontaktu!Warto skorzystać z pomocy najlepszych w swoim fachu. A adwokat Jerzy Trzeciak jest bez wątpienia jednym z nich. Wykształcony, pełen szacunku do ludzi, z ogromną wiedzą. Mający 30-letnie doświadczenie. Mający 30-letnie doświadczenie.Jest specjalistą w sprawach o odszkodowanie, dotyczących współwłasności, odszkodowania wskutek wypadków przy pracy i chorób zawodowych, ubezpieczeniowych, ustalanie i regulowanie stanu prawnego nieruchomości i poprowadzi sprawnie sprawy o zasiedzenie i zniesienie współwłasności nieruchomości,związane z mieszkaniami spółdzielczymi, doradztwo prawne dla spółdzielni mieszkaniowych oraz wspólnot mieszkaniowych, sprawy o eksmisję z lokali. Jego ogromne doświadczenie, praca nad wieloma sprawami i uznanie wśród klientów gwarantuje najwyższy poziom!

  Data dodania: 12 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Toruń »

  Adwokat, któremu możesz zaufać w każdej sytuacji. Jestem prawnikiem, który respektuje czas i pieniądze swoich Klientów. Specjalizuję się w prawie rodzinnym, w szczególności w prowadzeniu spraw rozwodowych. Dbam o subtelność, błyskawiczność w rozwiązywaniu konfliktów i komfort moich Kontrahentów. Zapewniam fachowe doradztwo prawne, zastępstwo procesowe, jak i mediacje między osobami prywatnymi, jak i przedsiębiorstwami.
  Jestem prawnikiem z bogatym doświadczeniem w prezentowaniu Klientów przed wymiarem sprawiedliwości. Specjalizuję się w obsłudze spraw rozwodowych. Na codzień spotykam się z wieloma trudnościami, z jakimi skorelowana jest ta raczej niewygodna okoliczność życiowa. Zawsze staram się pogodzić rozchodzących się małżonków, dbając o ich wzajemne dzieci, jak i majątek. Jeżeli zależy Ci na dobrym adwokacie rozwodowym, gwarantuję Ci, wybór mojej kancelarii to strzał w dziesiątkę.
  W zarejestrowanej kilka lat temu kancelarii prawnej zgromadziłem najlepszych ekspertów w gałęzi prawa pracy, rodzinnego, a także karnego. Prowadzimy sprawy kilku Kontrahentów w każdym miesiącu. W prawie 100% zarządzane przez nas sprawy kończą się zgodnie z planami naszych Klientów. Jesteśmy więc kompleksową i wiarygodną kancelarią adwokacką która może poradzić sobie z największymi zleceniami. Dołącz do grupy wielu usatysfakcjonowanych Kontrahentów. Skorzystaj z doradztwa prawnego lub wynajmij nas w roli swoich pełnomocników procesowych. Nie zawiedziesz się na naszym profesjonalizmie i naszych konkretnych rozwiązaniach.

  Data dodania: 03 04 2017 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawo

Prawo - nowa strona:

Adres:
Pozycjonowanie Warszawa