Angielski Online

Reklama Google


Ankiety, sondaże Podkategoria: Ankiety, sondaże

 • Obsługa internetowych serwisów firmowych »

  Dla klientów posiadających swoje strony firmowe proponujemy usługę nazywającą się Web Audyt. To oferta dokładnej analizy każdego elementu Twojego serwisu www. Znajdziemy dobre i złe punkty Twojej strony www i wskażemy co zrobić, aby zaczęła ona przynosić zamierzone efekty. Skontaktuj się z nami - przygotujemy ofertę i zaproponujemy ciekawe propozycje. Dobra strona www, to nie tylko stworzona i opublikowana wizytówka firmy w Internecie. Witryna firmowa to przede wszystkim uzupełniający kanał pozyskiwania klientów dla Twojej firmy. To generowanie obrotów i opisywanie oferty dla szerokiej grupy odbiorców. Pomożemy Ci zdobywać klientów! Nasza oferta to projektowanie stron internetowych przyjaznych dla przeglądarek i użytkowników, przebudowa istniejacych stron www ze względu na optymalizację oraz reklama w wyszukiwarkach.

  Data dodania: 26 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ortmedical – publikacje medical market research »

  11. W swojej codziennej pracy wykorzystujesz dane pozyskane w ramach badań rynku medycznego? Koniecznie więc odwiedź nasz portal ekspercki, na którym dzielimy się całkowicie bezpłatnie sprawdzoną wiedzą w zakresie medical market research. Posiadamy nie tylko specjalistyczną wiedzę akademicką, lecz zarazem mamy bogate doświadczenie, wyniesione podczas wieloletniej pracy w branży healthcare market research. Publikujemy także w języku angielskim, chcąc kierować wsparcie również do osób spoza naszego kraju. Każdy z autorów współpracujących z naszym portalem posiada bogate portfolio badacza rynku medycznego. Są oni zatem w stanie dzielić się wartościowymi informacjami, które można z powodzeniem zastosować w praktyce. Odwiedź nas tak szybko, jak to tylko możliwe! Realne korzyści biznesowe znajdują się bliżej niż kiedykolwiek!

  Data dodania: 23 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Tajemniczy Klient, Szkolenia Biznesowe »

  Firma doradcza Stainer Consulting proponuje realizację badań Mystery Shopper. Żadne inne narzędzie badawcze nie da tak drobiazgowych odpowiedzi na pytania dot. poziomu obsługi klienta. Poza tym badanie rodzaju tajemniczy klient odbierane jest przez pracowników jako aparat kontroli co powoduje bardziej skuteczną mobilizację personelu do pracy. Jeżeli jeszcze wyniki badań tajemniczego klienta połączymy z systemem wynagradzania to badanie to staje się strategicznym modułem systemu motywacyjnego. Wartość dodana - w ramach realizacji badań Mystery Shopper niejednokrotnie wytwarzamy naszym Klientom bezpłatnie szereg dodatkowych usług. Jako firma treningowo-doradcza stajemy się partnerem w zakresie doradztwa biznesowego, czy sprzedażowego. Po przeprowadzonym badaniu tworzymy raport, jaki objawia mocne natomiast słabe strony celów sprzedażowych. Na podstawie raportu sporządzamy program doradczy.

  Data dodania: 29 04 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ankiety, sondaże

Ankiety, sondaże - nowa strona:

Adres:
Pozycjonowanie Warszawa