Angielski Online

Reklama Google


Koty Podkategoria: Koty

 • Preparaty dla psów »

  Dla każdego miłośnika domowych zwierzaków, zdrowie kota jest jedną z ważniejszych kwestii. Aby o nie właściwie zadbać, najlepiej zaopatrzyć się w słuszne preparaty dla psów. Firma Sanopet oferuje pierwszy na globie nutraceutyk dla zwierząt - Sanopet Omega3 wyróżniający się najlepszą koncentracją Potrzebnych Nienasyconych Kwasów Tłuszczowych. Medykament charakteryzuje się bardzo dobrą przyswajalnością, oraz świetnym wpływem na układ nerwowy, wzrok, skórę i sierść, serce, układ krążenia, narządy ruchu jak również układ pokarmowy. Zapraszamy do zakupów w Sklepie Online Sanopet Laboratorium.

  Data dodania: 26 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Weterynaryjny SZCZECIN - Jacek Ostaszewski »

  Lecznica Weterynaryjna/Gabinet Weterynaryjny lekarza weterynarii Jacka Ostaszewskiego mieści się w Szczecinie przy ul. Bagiennej 36C.

  Lecznica położona jest na granicy dzielnic: Szczecin-Bukowe, Szczecin-Słoneczne oraz Szczecin-Zdroje

  Adres lecznicy: Lecznica Weterynaryjna psidoktor.pl ul. Bagienna 36C Szczecin szybki kontakt: 0 501 306 981

  Data dodania: 05 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • hodowle kotów Piła : http://kotybrytyjskieigraszka.pl »

  Wielu z nas sądzi, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka} - lecz nie tylko te zwierzaki zasługują na to tytuł. Kot, a przede wszystkim kot brytyjski może zostać dla Ciebie nieodłącznym towarzyszem, który będzie z Tobą w niełatwych, a oprócz tego radosnych chwilach. Proponujemy Państwu zadbane kociaki, które są przyjaźnie usposobione (uczestniczą aktywnie w życiu rodzinnym, więc mają solidny kontakt z ludźmi). A przy tym nasze kociaki przebywają przy stałą opieką weterynarza więc zyskujecie gwarancję że będą to zdrowe pupile. Zaznaczamy że Uprawa Zabawka została zarejestrowana w Polskiej Federacji Felinologicznej. Więcej szczegółowych informacji odnośnie do cięgi oraz naszej działalności uzyskacie Państwo na witrynie www. Zachęcamy zatem do odwiedzenia serwisu jak również zaznajomienia się ze specyfiką działalności naszej hodowli.

  Data dodania: 18 01 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Koty

Koty - nowa strona:

Adres:
Pozycjonowanie Warszawa