Angielski Online

Reklama Google


Pomoce naukowe Podkategoria: Pomoce naukowe

1 · 2 · następna strona »
 • Historia Polski w pigułce »

  Nauka historii w szkole sprawiała mi wiele radości. Wszystkie sylwetki postaci historycznych, wydarzenia, czy zarysy miałem w jednym paluszku. Dużo zawdzięczam swojej nauczycielce, która bardzo przykładała się do swojego zawodu. Wiem, że nie każdy ma taką możliwość, dlatego przedstawiam bloga o historii! Strona została stworzona w Styczniu 2015 roku, niestety nie dodawałem nowych wpisów od dwóch lat. chciałbym to jednak zmienić! Co miesiąc znajdziesz na stronie nową postać historyczną, pojęcie, czy wydarzenia. Publikuję tylko sprawdzone informacje, dzięki czemu strona nadaje się do nauki na studia, czy do szkół ponadgimnazjalnych. Jeśli znajdziesz mimo wszystko błędy na stronie, proszę daj mi o tym znać w komentarzu! Nie czekaj dłużej i ucz się razem ze mną burzliwej, ale za to jedynej w swoim rodzaju historii Polski pomiędzy X, a XX wiekiem!

  Data dodania: 09 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Praca maturalna »

  Korzystając z naszego serwisu masz możliwość zamówienia wzorcowych prac maturalnych z języka polskiego. Każdy pracownik naszego serwisu to magister polonistyki z wieloletnim doświadczeniem w pisaniu prezentacji maturalnych. Dzięki temu, że osoby które piszą prace mają duże doświadczenie opracowania są pisanie na bardzo dużym poziomie. Wszystkie wzorce składają się z tekstu prezentacji, planu pracy jak też z literatury podmiotu i przedmiotu. Jedynym Twoim zadaniem jest podanie tematu, a polonista wykona dla Ciebie całą pracę. Na epoki-literackie.pl możesz samodzielnie określić lektury, które mają znaleźć się w zlecanej pracy maturalnej. To nie wszystko - jeśli sobie życzysz przygotujemy dla Ciebie prezentację multimedialną w formacie PowerPoint. Jeśli więc chciałbyś, aby Twoja prezentacja maturalna wyróżniała się na tle innych ? nie zwlekaj i złóż zamówienie już teraz - nie ma na co czekać. Weź jednak pod uwagę, iż napisane przez nas prezentacje to są objęte prawem autorskim, i mają Ci one pomóc Ci przygotować własną prezentację - nie możesz przypisywać sobie ich autorstwa i przedstawiać w trakcie obrony swojej pracy.

  Data dodania: 25 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Praca w Policji »

  Do pracy w Policji może zgłosić się każdy, bez względu na wiek. Istotne jest jednak pamiętanie, że praca ta wymaga sporego wysiłku fizycznego oraz psychicznego, dlatego należy zastanowić się czy nasz wiek pozwoli nam na odpowiednie oraz niezbyt obciążające wykonywanie obowiązków związanych z pracą w Policji. Jeśli chodzi o wzrost to tu jednak trzeba spełnić pełne wymogi, by móc zostać przyjętym do pracy w Policji. Kobiety muszą mieć co najmniej 160 cm wzrostu, mężczyźni 165 cm. Dodatkowo każdy kandydat otrzymuje 1 punkt za powyżej 175 cm wzrostu.

  Data dodania: 26 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Testy do Policji 2012 »

  Wpisując w wyszukiwarce internetowej testy do policji od razu trafisz na naszą stronę. Jest tylko jedna taka strona w całej sieci. Stworzyliśmy ja dla takich osób jak ty, które właśnie mają przed sobą testy do policji. My dajemy możliwość zakupienia przez stronę internetową najnowszych testów do policji. Nie trzeba już się denerwować, że testy do policji mogą pójść nie tak. My gwarantujemy, że zdasz i nie będziesz musiał kolejny i kolejny raz podchodzić do tego tematu. My damy wszystkim przyszłym kandydatom na policjantów to, czego szukają i to, czego najbardziej się obawiają. Gotowe testy do policji zawierają wszystkie możliwe pytania wraz z odpowiedziami.

  Data dodania: 15 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Multiselect »

  Przyszli rekruci do policji wiedzą, że żeby się tam dostać konieczne jest zaliczenie odpowiednich testów. Jaka radość panuje na ich twarzach, kiedy znajdują specjalnie stworzoną stronę, na której za niewielką cenę można zakupić gotowe testy multiselect. Nagle ich świat się zmienia i wiedzą, że testy do policji na pewno zaliczą. Niby to tylko jedna strona, a daje takie wielkie możliwości. Wszystko, co związane z policją jest zawarte na ten stronie. Nie trzeba tracić dużo czasu żeby się ze wszystkim zaznajomić. Każdy w mig opanuje stronę i znajdzie testy multiselect. Nauka nie musi być przecież trudna i nie musi zajmować bardzo dużo czasu. Ta strona właśnie to udowadnia.

  Data dodania: 18 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hitech »

  Wiele osób interesuje historią oraz astronomią, wszystkie newsy związane z tą tematyką możemy znaleźć na stronie internetowej nauka.money.pl, ciekawe artykuły, newsy, ciekawostki powiązane z badaniami naukowców. Każdy kto się interesuje ma możliwość o dowolnej porze dnia znaleźć bieżące informacje związane z tematyką. Czy ktokolwiek nie chciałby, dowiedzieć się w jaki sposób wszechświat istnieje. Jakie skryte są w nim tajemnice, wiele osób zastanawia się notorycznie. Odkrycia jako jedna najbardziej obszernych nauk, jest elementem edukacji już w szkole podstawowej. Nie tylko zagorzali miłośnicy interesuje się nią, osoby zupełnie nie mające związku z zagadnieniem często sięgają do książek historycznych. Astronomia jako nauka przyrodnicza zajęta badaniem ciał niebieskich czyli gwiazd stała się elementem zainteresowań coraz większej liczby osób. Na stronie odnaleźć możemy ogromną ilość ciekawych danych dotyczących zagadnienia, wszelkie wiadomości powiązane z kosmosem,rozmaite lekarstwa, opisy działań pewnych medykamentów.

  Data dodania: 07 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Słownik angielsko polski »

  Uczysz się języków obcych lub czytasz tekst w obcym języku i nie rozumiesz jakichś słówek? Zaglądnij do tego serwisu i sprawdź interesujący Cię słownik angielski, niemiecki czy francuski. Serwis jest bardzo przydatny w pracy tłumacza lub na studiach. Chcesz napisać artykuł po niemiecku i nie jesteś pewien jakiegoś słowa? Tłumacz pomoże Ci szybko odnaleźć znaczenia danego słowa razem z wyrażeniami, które się z nim wiążą. Czytasz książkę po francusku i nie rozumiesz jakiegoś słowa? Znajdź jego znaczenie i odmiany.

  Data dodania: 13 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tani test iq »

  Czy wiesz który region może się poszczycić najwyższym współczynnikiem iq u swoich obywateli? A czy słyszałeś, z którego państwa pochodzą ludzie o wyjątkowym IQ? Tamtych rzeczy dowiesz się z portalu http://test-inteligencji.pl. Jednak to tylko początek. Pomimo że to bardzo ciekawe, to dużo bardziej frapujące jest to, że Ty także dostajesz sposobność przekonania się o tym, jak niski jest wskaźnik Twojej inteligencji. Rozwiązując test przygotowany przez inteligentne naukowe autorytety, będziesz mogła się przekonać, które miejsce zajmujesz w światowym rankingu inteligencji. http://www.test-inteligencji.pl to profesjonalny test, który pomoże Wam wprawić w osłupienie swoich znajomych. Da Wam również twardych dowodów na to, że jest bardziej inteligentny od swoich kolegów, a nawet szefa! www.test-inteligencji.pl to również dobry pomysł na rozrywkę w czasie ślubu. Rozwiąż test na iq i zajmij wysokie miejsce w rankingu. Zachowaj twój wynik i dodaj go do cv. Korzystając z testu na inteligencję zdziw swego szefa twą umiejętnością i dobrym umysłem.
  test iq free test iq mensa test darmowy iq

  Data dodania: 05 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac i tłumaczenie niemiecki »

  W ofercie naszego serwisu edukacyjnego jest również pomoc w opracowywaniuprzykładów rozpraw naukowych. Pod pojęciem tym rozumiemy praktyczną pomoc przez redaktora prowadzącego, któremu przydzielone zostało konkretne zlecenie. Nie zajmujemy się przeredagowywaniem istniejących już prac, lecz na potrzeby naszego Klienta tworzymy po prostu nowe. Piszemy opracowania zgodnie z wymogami prac naukowych. Redagujemy teksty będące przykładami opracowań naukowych, które mogą posłużyć innym jako pomoc w przygotowaniu ich prac dyplomowych. Pomagamy w przygotowaniu planu pracy. Nasza pomoc, jeśli chodzi o pisanie prac jest bardzo bogata. Trudnimy się także gromadzeniem informacji potrzebnych do opracowania tekstu oraz podejmujemy się korekty merytorycznej i językowej. Nasze mocne strony to fachowość i terminowość. Z Klientem pozostajemy w kontakcie przez cały okres, czyli od chwili przyjęcia zlecenia do realizacji, aż po ostatnią korektę pracy. Nasza pomoc dotyczy zwłaszcza prac w języku polskim i niemieckim. Istotne są także różnorodne naukowe dyscypliny, w których specjalizują się nasi pracownicy i którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje w danej specjalizacji. Tłumaczenie niemiecki to także nasza mocna strona. Dokonujemy bowiem translacji najróżniejszych tekstów.

  Data dodania: 04 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Udziałowiec- dziennik lekcyjny »

  Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży introligatorskiej i poligraficznej. Posiadamy bardzo rozbudowany park maszynowy, w którym można odnaleźć m.in. maszyny do druku cyfrowego i offsetowego, a także pozostały niezbędny sprzęt. W wachlarz wykonywanych przez naszą firmę usług wchodzi też usługa foliowania. Wykonujemy między innymi dzienniki szkolne, druki szkolne, świadectwa szkolne. Nasza firma posiada opinię jednej z największych w regionie częstochowskim. Szczególnie trudnimy się wykonywaniem druków dla urzędów, spółek, szkół, uczelni wyższych. Innym towarem, z którego znana jest nasza firma są dobrze kreowane i praktyczne kalendarze. Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą naszej spółki. Mamy możliwość zagwarantować najwyższy standard usług i poziom zadowolenia. Z nami każdy otrzyma dobre produkty.

  Data dodania: 21 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Słownik online »

  W dzisiejszych czasach znajomość języków obcych jest jedną z najbardziej wartościowych zdolności. Niemniej jednak, w wielu sytuacjach nawet osoby płynnie mówiące danym językiem, muszą zasięgnąć pomocy solidnego słownika. Wykorzystywanie solidnego słownika jest również bardzo przydatne w przypadku ludzi uczęszczających na kursy językowe. Jeśli brakuje Ci słownika, oferującego dużą liczbę haseł, jest darmowy, a przede wszystkim pewny, serdecznie zapraszamy na witrynę słówka.info. Słówka.info to nowoczesny słownik online, który sprawi, że Twoja nauka i praca będzie jeszcze przyjemniejsza. Nasz rozbudowany słownik angielski posiada w swej bazie kilkaset tysięcy haseł przełożonych na ponad dwadzieścia znanych jak również mniej znanych języków europejskich. Dołożyliśmy wszelkich starań by wszystkie tłumaczenia były dokładne jak również rzetelne. Prosty interfejs użytkownika umożliwia szybkie korzystanie z serwisu. Poza tym słownik słówka.info dla każdego tłumaczonego hasła podaje listę form a także odmian gramatycznych, jak również wyrazy bliskoznaczne. Z tego powodu idealnie sprawdzi się jako pomoc w najróżniejszego rodzaju tłumaczeniach. Skorzystaj z serwisu słówka.info już teraz i przekonaj się, że to najlepszy wybór dla Ciebie.

  Data dodania: 16 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Motoryzacja »

  Portal Moto.money.pl to zbiór dokładnych informacji dotyczących moto a także tego co wiąże się z zagadnieniem pojazdów drogowych. Wielu powszechnie przez motoryzację rozumie dziedzinę samochodową, związaną z zastosowaniem samochodów pasażerskich, tirów, autobusów, ciągników, oraz motorów. Jednakowoż eksploatacja tego rodzaju samochodów wymaga specyficznego rozmieszczenia warsztatów oraz stacji benzynowych. Tylko najwięksi fani wiedzą, że korzenie motoryzacji datowane są okresu jeszcze przed drugiej wojny światowej. Na przykład w Warszawie w w dniu przed wybuchem wojny, poruszało się 400 samochodów. Porównywanie samochodów dla hobbystów jest czymś zupełnie normalnym. Na przykład Porównanie samochodów Lexus vs. BMW, funkcjonuje jako zjawiskiem całkowicie nagminnym nie tylko w gronie miłośników zawodowo powiązanych z dziedziną motoryzacyjną. Porównanie samochodów Toyota vs. Mercedes dla znacznej liczby pasjonatów akurat tych modeli stało się wręcz pospolite.

  Data dodania: 30 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotoobrazy Wrocław - Twoje obrazy drukowane ze zdjęć »

  Fotoobrazy Wrocław - tanie obrazy ze zdjęć http://schools.nlsd.org/nlsd_admin/ext_links/redirect.php?url=http://odbitki.warszawa.plhttp://wifi.pokemon-dp.net/battle/link.cgi/odbitki.warszawa.ploraz zdjęcie na płótnie canvas, najlepsza jakość w atrakcyjnej cenie.http://www.meccahosting.co.uk/goodbye.php?url=http://odbitki.warszawa.pl

  Data dodania: 24 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia przysięgłe Warszawa »

  Jeżeli potrzebujesz profesjonalnego tłumacza, pisemnego, ustnego, przysięgłego - musisz odwiedzić naszą stronę albo biuro. Nasza siedziba mieści się w Warszawie, zatrudniamy wyłącznie dobrze wykształconych, właściwie wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, dzięki czemu możemy zagwarantować najwyższą jakość naszych tłumaczeń. Aby dowiedzieć się o nas więcej oraz zapoznać ze szczegółami naszej oferty wystarczy odwiedzić naszą stronę na której są wszystkie informacje. Zapraszamy serdecznie też do kontaktu z nami telefonicznie. przyjmujemy od poniedziałku do soboty zainteresowanych współpracą z nami. Chętnie dostarczymy wszelkich informacji, których będą Państwo potrzebowali. Dzięki naszemu ogromnemu doświadczeniu będą Państwo usatysfakcjonowani z naszych
  usług, które są prowadzone zawsze starannie. Nasze usługi wykonujemy zawsze szybko i terminowo. Posiadamy liczne grono usatysfakcjonowanych klientów, dzięki którym mamy pewność że nasza praca i starania są docenione. Napisz już dziś. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 17 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Streszczenia lektur »

  Etap średniej szkoły oraz wcześniejsze lata nauki nie należą do prostych, tak wydaje się każdej osobie będącej aktualnie w tym okresie życia. Jednak skutkiem rozwoju technologii w tym internetowych pomocy naukowych w obecnych czasach jest o wiele prościej niż parę lat temu. Teraz nie musimy już nawet wybierać się do biblioteki po książki, gdyż można bardzo dużo pozycji pobrać w postaci plików PDF lub opcjonalnie skorzystać z tekstów online. Kolejnym w dużej mierze przydatnym wsparciem dla każdej uczącej się osoby, mogą się stać opracowania lektur bądź szczegółowe analizy utworów lirycznych, w które to jest bardzo bogata witryna na którą mamy okazję wszystkich zaprosić. Po za klasycznymi opracowaniami czy tekstami lektur, każdy uczeń ma wgląd w szczegółowe prezentacje opisujące wszelakie elementy, na które tak wielki nacisk nakłada program szkoły. Nasz blog jest idealnym miejscem, przy pomoce którego przygotujesz się sprawdzianu, matury czy prezentacji opracowania literackiego. Pomimo tego, że strona spełnia przede wszystkim zadanie dydaktyczne, to w ramach jej zasobów nie zabrakło miejsca na chwilową odskocznię w postaci flashowych gier czy działu kulturalnego.

  Data dodania: 16 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • powielacze riso »

  Firma Deltacom Office ma we własnej ofercie urządzenia oraz usługi, które to są potrzebne we wszystkich urzędach i w trochę większych firmach. Chodzi w tej chwili zwłaszcza o powielacze cyfrowe riso i kopiarki. Wiadoma kwestia: ciężko jakoś sobie wyobrazić funkcjonowanie bez takowych urządzeń. Sprzedajemy matryce riso i inne sprzęty tylko uznanych producentów, którzy w żadnym wypadku nie zapominają, że w żadnym z biur awarie tego typu urządzeń nie mogą być za częste. Zresztą w końcu służymy bez kłopotu namiarami na porządnych ekspertów, którzy w razie awarii, szybko wszystko dadzą radę naprawić. Oprócz tego nasza stołeczna firma w żadnym razie nie zwykła zawyżać cen, a więc powielacze cyfrowe riso, etc., są stosunkowo niedrogie. Potrafimy zaspokoić każdego wymagającego naszego klienta. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. Pozdrawiamy!

  Data dodania: 14 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Tania księgarnia internetowa »

  Selkar to księgarnia internetowa mająca w swym asortymencie sporo modnych książek. W swoich zasobach posiadamy polską, a także cudzoziemską bibliografię. Łącznie posiadamy przeszło 70 tysięcy tytułów, która codziennie jest odnawiana i uzupełniana, na skutek czego nasi klienci dostają akces do najświeższych lektur. Między tysiącami lektur wypatrzymy: podręczniki akademickie, romanse, encyklopedie i słowniki, literaturę dla osób zajmujących się tłumaczeniami, podręczniki komputerowe, książki dla młodzieży, książki podróżnicze i dużo innych. Pragniemy, by każdy w sklepie czuł się komfortowo. Gwarantujemy konkurencyjne ceny i łatwą dostawę do bloku. Chcesz maluchowi sprawić upominek? Czy tym podarkiem jest książka? Przeprowadź zakup za pośrednictwem naszej księgarni. Zaufaj nam. To Ci się opłaca!

  Data dodania: 07 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dziurkacz ozdobny »

  Jesteśmy profesjonalistami, którzy mają spore kwalifikacje w ramach sztuk plastycznych. Dlatego też oferując Państwu produkty do tworzenia rękodzieł mamy możliwość zagwarantować ich najwyższą jakość. Mamy w dystrybucji wyłącznie oraz dodatkowo jedynie produkty sprawdzonych firm takich jak EFCO, DECOART, LYRA a także produkty przeze mnie kreowane czyli spółka CORAL4U. Jeśli chodzi o towary jakie można u nas zakupić to są to farby akrylowe, woski, farby dekoracyjne, kleje, a oprócz tego mnóstwo innych wyrobów. Jesteśmy pewni, że z wykorzystaniem zakupom w naszej firmie z pewnością bez większego dylematu uda Tobie się wyprodukować doskonałe praca. Prócz tego dla naszych klientów organizujemy różnego stylu promocje. Fachowa obsługa ze stuprocentową pewnością każdemu pomoże wybrać idealne towary spełniające jego oczekiwania. Zapewniamy, że prawie każdy będzie zadowolony z zakupów w naszym sklepie.

  Data dodania: 04 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Praca magisterska? Proszę bardzo! »

  Pisanie prac magisterskich w Polsce bardzo często odbywa się na ostatnią chwilę. Studenci to osoby, które często to co najistotniejsze odwlekają na ostatni moment. Czasem zdarzy się tak że na napisanie samodzielnie dobrej pracy brakuje już najzwyczajniej w świecie czasu. Wtedy to konieczne jest skorzystanie z usług specjalistycznych kogoś, kto pisanie prac ma w przysłowiowym małym palcu. Osób takich nie brakuje. Co rusz ogłaszają się oni w portalach internetowych lub też mają swoją stronę, na której to reklamują swoje usługi. Pisanie prac jak sami przyznają, jest opłacalnym zajęciem, które daje szanse na dorobienie paru groszy do stałej pensji. Dla niektórych jest to nawet bardziej opłacalne, aniżeli pracowanie na pełny etat. Każdego roku studentów korzystających z pomocy osób trzecich nie brakuje. Nie wydaje się by sytuacja zmieniła się w nadchodzących latach. Wbrew pozorom nie można liczyć na to, że praca zostanie zaakceptowana bez mrugnięcia okiem. Aby tak było, trzeba dobrze wiedzieć, co się w niej znajduje. Promotorzy zadają przecież pytania na temat zawartości naszej pracy. Dlatego warto przed oddaniem pracy przynajmniej się z nią zaznajomić.

  Data dodania: 12 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Słownik synonimów »

  Szukasz znaczenia jakiegoś terminu? Potrzebujesz znaleźć szybko wyjaśnienie nurtującego Cię hasła? Słownik synonimów ułatwi Ci napisanie listu.  U nas znajdziesz wszystkie hasła ze słowników encyklopedycznych, a także z dziedziny geografii, biologii, fizyki, historii, informatyki, a nawet edukacji obywatelskiej i seksu. Możesz także znaleźć znaczenie swojego imienia, a także poznać bardzo zawiłą gwarę uczniowską. To wszystko możesz znaleźć na naszej stronie.

  Data dodania: 04 11 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Pomoce naukowe

Pomoce naukowe - nowa strona:

Adres:
Pozycjonowanie Warszawa