Angielski Online

Reklama Google


Ebooki Podkategoria: Ebooki

 • Język angielski online »

  Co przeważnie odpycha nas od nauki? Słabi profesorowie oraz brak odpowiednich podręczników. Naszedł czas, żeby coś zmienić. Skoro jest okazja zdobycia wiedzy, to dlaczego nie można skorzystać. Po długim i twórczym okresie masz okazję zakupić ebook, jaki ma podstawowe zwroty oraz słowa najczęściej używane w Anglii. Jeśli od zawsze pragnąłeś się tego uczyć a nie miałeś motywacji, to ten ebook wszystko odmieni. Przekonaj się osobiście i zasil grono usatysfakcjonowanych, którzy także kupili ebook, a Rzeczowniki angielski to temat, który musisz poznać. W razie niejasności jesteśmy gotowi pomóc.

  Data dodania: 29 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Antyplagiat »

  Na portalu znajdziesz system antyplagiat który pozwala na sprawdzanie prac dyplomowych, prac szkolnych, tekstów artykułów,
  oraz wszystkich innych rodzaji wypracowań.
  Z narzędzia antyplagiat może skorzystać każda osoba nie tylko wykładowcy lecz także osoby prywatne i studenci.
  Wejdź na witrynę i pobierz program antyplagiat sprawdzający plagiat

  system plagiat sprawdza :
  prace naukowe
  prace dyplomowe,
  prace licencjackie,
  prace inżynierskie,
  prace doktorskie,
  biznes plany,
  referaty,
  wypracowania,
  streszczenia,
  oraz inne materiały
  program antyplagiat jest bardzo ceniony wśród studentów a to ze względu na jego bezpieczeństwo, po wrzuceniu do niego pracy nie staje ona się plagiatem.
  System anty plagiat potrafi wyszukać splagiatowane zdania które podkreśli ci na czerwono oraz potrafi rozpoznać zwykłe cytaty które zaznacza na zielono.
  Jeśli piszesz swoją pracę dyplomową i korzystasz czasami z interentu, warto sprawdzic czy któreś z zawartych zdań w pracy nie są splagiatowane
  do tego właśnie służy system antyplagiat którym możesz sprawdzać dowolną ilość prac
  Zobacz na witrynę i pobierz Antyplagiat

  Data dodania: 18 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tania księgarnia internetowa »

  Selkar to księgarnia internetowa mająca w swym asortymencie sporo modnych książek. W swoich zasobach posiadamy polską, a także cudzoziemską bibliografię. Łącznie posiadamy przeszło 70 tysięcy tytułów, która codziennie jest odnawiana i uzupełniana, na skutek czego nasi klienci dostają akces do najświeższych lektur. Między tysiącami lektur wypatrzymy: podręczniki akademickie, romanse, encyklopedie i słowniki, literaturę dla osób zajmujących się tłumaczeniami, podręczniki komputerowe, książki dla młodzieży, książki podróżnicze i dużo innych. Pragniemy, by każdy w sklepie czuł się komfortowo. Gwarantujemy konkurencyjne ceny i łatwą dostawę do bloku. Chcesz maluchowi sprawić upominek? Czy tym podarkiem jest książka? Przeprowadź zakup za pośrednictwem naszej księgarni. Zaufaj nam. To Ci się opłaca!

  Data dodania: 07 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Boska komedia »

  Jeśli poszukujesz strony www, która pozwoli Ci solidnie przejrzeć Boską komedię to perfekcyjnie trafiłeś. Zapewniamy,że będziesz w pełni usatysfakcjonowany z mnóstwa informacji jakie możesz na tej stronie wyszukać. Szczególnie zapraszamy do grupy boska komedia streszczenie i boska komedia bohaterowie, które zapewniają szybką i solidną powtórkę do egzaminu. Przedstawiana witryna www została stworzona głównie z myślą o studnetach, ale również fascynaci książek, odkryją tu mnóstwo ciekawych danych. Ta strona to najprawdziwszy skarb. Zajrzyj już dzisiaj i przejrzyj tą fascynującą lekturę. Gorąco zapraszamy do odwiedzania tej strony www!

  Data dodania: 10 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ebooki free »

  Zapraszam do poznania tego niesamowitego bloga, w którym zdobędą Państwo swoją niepowtarzalną książkę, ebooka i audiobooka. Każdy kto poświęci odrobinę czasu odnajdzie tu szerokie krótkie streszczenia publikacji i specyficzną bazę książek, ebooków oraz audiobooków podzielonych tematycznie wedle kategorii co sprawi bezproblemowe odnalezienie swojej szukanej pozycji. Na dodatek na naszych odwiedzających czeka dużo różnych ciekawostek. A wśród nich znajdują się m.in. bezpłatne ebooki. Są też do pobrania darmowe fragmenty książek. Skorzystaj z wspaniałej i wciągającej zawartości. Zapewniamy najwyższą jakość co będzie powodem do tego, że każdy będzie mógł czuć się w zbiorach rewelacyjnie. Spróbuj poznać to miejsce i przekonaj się sam jak bardzo jest niepowtarzalne. Nie czekaj więc i wpadnij do nas aby się zrelaksować po ciężkim dniu.

  Data dodania: 13 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Księgarnia we Wrocławiu »

  Naukowa księgarnia wysyłkowa Aktyka.pl oferuje w sprzedaży wysylkowej dobre i tanie książki specjalistyczne oraz podręczniki akademickie. Nasza specjalność to literatura fachowa i naukowa z dziedzin: nauki humanistyczne, techniczne, weterynaryjne, przyrodnicze, medycyna, matematyka oraz książki do nauki języków obcych. W ofercie znajdują się publikacje akademickie znanych wydawnictw oraz cenione opracowania mniejszych oficyn wydawniczych. Zachęcamy do składania zamówień on-line. Wszystkie podręczniki są dostępne w bardzo dobrych cenach. Księgarnia oferuje możliwość zapłaty przelewem bankowym lub gotówką przy odbiorze zamówienia.

  Data dodania: 19 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jak wydać książkę lub ebook Pomocą służy Wydawnictwo WITANET »

  Jak wydać książkę lub ebook? To pytanie zadaje sobie większość początkujących pisarzy, którzy stają przed dylematem czy warto poświęcić się pisaniu czy jest to droga zmierzająca donikąd. Wydanie książki może być nagrodą za poświęcony czas. Jak znaleźć wydawcę książki? Jeżeli szukasz wydawcy, to być może warto zwrócić uwagę na Wydawnictwo Witanet.
  Działamy na rynku od 3 lat, dlatego nadal jesteśmy pełni energii i głodni nowych wyzwań. Dynamiczny zespół kreatywnych pracowników sprawia, że każde zgłoszenie traktujemy z pełną powagą. Pomimo silnej konkurencji na rynku jesteśmy widoczni i rozwijamy nasze wydawnictwo.

  Przebieg współpracy z autorem rozpoczyna się od nawiązania kontaktu. Następnie ustalane są szczegóły związane
  z kwestiami technicznymi takimi jak wielkość nakładu
  czy parametry książki oraz okładki. Po ustaleniu tych
  szczegółów następuje podpisanie umowy uwzględniającej wcześniejsze zapisy. Po przesłaniu gotowego tekstu przez autora przejmujemy pałeczkę i rozpoczynamy ciężką pracę. Wydawnictwo przygotowuje tekst do druku z uwzględnieniem korekty tekstu, składu i łamania oraz projektu
  okładki. Po tym możliwe jest rozpoczęcie procesu druku, a następnie rozpoczyna się dystrybucja. Na tym etapie książki
  trafiają na półki księgarń. Dzięki współpracy z kilkoma
  dystrybutorami książek umożliwiamy autorowi dotarcie ze swoją książką czy e-bookiem nawet do kilkuset księgarń stacjonarnych oraz internetowych działających na terenie całego kraju.

  Data dodania: 25 01 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ebooki

Ebooki - nowa strona:

Adres:
Pozycjonowanie Warszawa